Anthem

Developer: BioWare
Publisher: Electronic Arts
Engine: Frostbite
Platforms: X1 PS4 PC
Genre: Action-RPG
Release Date: February 22, 2018

در E3 امسال از IP جدید BioWare که پیش از این با نام Project Dylan شناخته می شد، پرده برداری شد. بازیکنان به عنوان Freelancer در دنیایی مشترک با سایر بازیکنان به مبارزه و اکتشاف خواهند پرداخت. کلاس ها در این عنوان بر اساس لباسی هایی (که با نام Javelin شناخته مبشود.) طبقه بندی میشود. هر جاولین دارای قابلیت های منحصر به فرد می باشد و بازیکنان قادر به تعویض جاولین در هز زمانی از بازی خواهند بود. در هنگام لانچ بازی شامل 4 کلاس زیر می باشد.

Ranger

کلاس پیش فرض بازی بوده و دارای پارامتر های مناسبی در ضمینه ی کامبت، تحرک و دفاع می باشد.

Colossus

نسبت به کلاس های دیگر کند تر بوده اما در عوض دارای دفاع بسیار خوب بوده و شعاع حرکات عالی دارد.

Storm

این کلاس معادل معادل کلاس های دارای جادو در بازی های مشابه می باشد. دارای توانایی های مختلف المانی می باشد.

Interceptor

دفاع و قدرت پایین تر این کلاس به واسطه ی سرعت بالا و چابکی جبران می شود.

جاولین ها دارای قابلیت شخصی سازی بسیار عمیق بوده و تمام المان های آن ها از قبیل رنگ، توانایی ها و ... قابل تغییر می باشد.

آخرین ویرایش:

.:AC MilaN:.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,535
نام
ایلیا
من روی ps4پیش خرید کردم هنوز دیتاش نمی شه دانلود کرد به خاطر غقب افتادگی سونی EA Access میشه 10 ساعت بازی کرد ps4 هنوز معلوم نیست ولی به نظرم درسته چون برای من فیفا و بتل مشکلی نداره
برای ریجن 1 پریلود از 2 روز پیش شروع شده و راحت میتونی دیتا رو دانلود کنی

• Like
Reactions: guppy

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,200
نام
سامان
داش شما که دسترسی زودتر داری بی زحمت اگه رفتی توو بازی یه خبر بده همینجا خیالموون از طرف فیلترینگ راحت شه چون منم بازی رووps4 پری اوردر کردم.مرسی
مشکلی نداره بازی خیالت راحت

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,200
نام
سامان
مرسی داش خیالمونو راحت کردی همش استرس اینو داشتم اینم به سرنوشت دمو دیوژن۲ و ایپکس لجند دچار شه .تشکر
خواهش !
دمو دیویژن از اونور بسته بود که توی بازی اصلی درست میشه ولی Apex مشکلش داخلیه که درست هم نخواهد شد

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

• Like
Reactions: t33

guppy

کاربر سایت
May 30, 2015
2,149
نام
davood
2019-02-19-20_29_05-Anthem-for-PS4-XB1-PC-Reviews-OpenCritic.jpg
فعلا که بازی جالب عمل نکرده اصلا انتظار نداشتم من فکر میکردم 87 میگیره

• Like
Reactions: saeed_sg

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,879
نام
malek
حالا اینا به کنار چند نفر تو این فروم اصلا بازی رو انجام دادن یا دمو رو گرفتن؟؟
یعنی به این زودی آخر الزمان شد؟برامون یه چیزایی رو تعریف کنن و ماها هم چشم بسته قبول بکنیم!!

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,572
نام
بهنام
حالا اینا به کنار چند نفر تو این فروم اصلا بازی رو انجام دادن یا دمو رو گرفتن؟؟
یعنی به این زودی آخر الزمان شد؟برامون یه چیزایی رو تعریف کنن و ماها هم چشم بسته قبول بکنیم!!
من از صبح دارم بازی میکنم . تا اینجای کار تنها مشکلم با بازی لاودینگ هاش بوده که واقعا اعصاب خورد کن و مسخره س . ب جزء این مورد همه چیزه بازیو دوست داشتم البته داستان هم زیاد جالب نیست ولی این دیگه برمیگرده به خودتون من همون اول هم انتظار داستان قوی نداشتم با توجه ب سبک بازی . البته هستن mmo های ک داستان خوبی دارن مثله wow یا تا حدودی bns ولی تعدادشون کمه. درکل بازی اصلا در این حدی که دارن میکوبنش بد نیست ی سری ایراد ها داره ولی نه انقدری که همچین متای بگیره و ...

حالا اگر درمورد موضوع خاصی سوالی هست درخدمتم هر بخشی از بازی رو خواستین بگین تا درموردش توضیح بدم البته اینم بگم چون mmo سبک مورد علاقمه و چند وقتیم هستmmo درستو حسابی نیومده برای همین خیلی منتظره بازی بودم و شاید خیلی از مشکلات بازی به چشمم نیاد و خیلی خوشبینانه به بازی نگاه کنم

• Like
Reactions: saeed_sg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر