آموزش: انتقال دیتای دانلود شده بازی از روی هارد اکسترنال به ایکس باکس وان

Andrew132

کاربر سایت
Nov 5, 2018
12
آقا یک سوال خیلی مهم، فرض کن ما اکانت داریم و بازی هم خریده شده اما دو مشکل هست نوشتی:

" البته واسه شناخته شدن فایل باید حتما دستگاه به اینترنت وصل باشه"
هیچ راهی نیست بدونه متصل شدن بازی شناخته بشه؟؟؟

یا اینکه نوشتی
"نام فایل دانلودی دقیقا باید هم نام فایلی که خود ایکسباکس می سازه باشه و نام فایلی هم که ایکسباکس میسازه مشخص نیست"
برای فهمیدن نام هم هیچ راهی نیست که بشه نامش رو فهمید؟؟؟؟

اگه این دوتا کار شدنی باشه، یک روشی به ذهنم رسیده که به راحتی میشه اکانت رو دور زد و یک جوری بازی ها رو بدونه نیاز به خرید اکانت اجرا کرد!
برای سوال اولت باید گفت خیر راهی نیست.
سوال دوم، راه هست الان دوستان تو بخش های دیگه تاپیک توضیح دادن چجوری میشه اینکارو کرد. مثل بخش انتقال دیتا به ایکس باکس.

nikgooyan

کاربر سایت
Aug 20, 2013
3
سلام
امید وارم ینفر جواب بده
من 1 هارد وسترن خریدم و با ایکسباکس فرمت کردم
یک مقدار از دیتای بازی مورد نظر همخ گداشتم دانلود شد که اسم فایل رو ببینم
هارد رو به کامپیوتر متصل کردم و نرم افزار کانورتر اجراشد و بعد از اسکن هارد شناسایی شد

آمااا وقتی روی حالت pc mode قرار دادم و اسکن مجدد انجام گرفت هارد شناسایی شد ولی داخل مای کامپیوتر نمایش داده نشدو وقتی هارد رو جدا کردم و دوباره زدم با بلوپیج و کرش سیستم روبرو شدم
5 بار دیگه تست کردم
اما باز هم همین مشکل بود

از یک اموزش دیگه خوندم میشه با کامپیوتر به صورت exfat فورمت کرد
جواب داد کرش هم نکرد ولی وقتی رو حالت ایکسباکس مدگذاشتم و به کنسول متصل کردم حجم هارد رو 100% فول بدون فضای خالی نشون داد

تورو خدا بگید چ کنم . ویندوز هم 7 64 , 32 bit روی دو سیستم مختلف بود

Andrew132

کاربر سایت
Nov 5, 2018
12
سلام. گذری رد میشدم از اینجا گویا خیلی خلوته
پیشنهاد میشه اکانت ها رو هم پاک کنید. گرچه برعکس PS4، اینجا شما اکانت اصلی روی کنسولتون باقی نمیمونه و پس از کپی کردن بازیها توسط فروشنده، اکانت از کنسول شما پاک میشه.
امکان دیتاهای تهیه شده روی کنسول دیگه وجود نداره! مگر اینکه لایسنس اون بازی رو توی کنسول خودتون خریده باشین. پس دیتاهایی که از یه کنسول دیگه تهیه کردین فعلا بدون استفاده هستن.
با متصل شدن به اینترنت چیزی حل نمیشه چون هنوز لایسنس (عکس بازی) توی کنسول شما نیست!
اسم بازی برای تمام کنسولها یکی هست و حتی با آپدیت های مختلفش. فقط حجمش بعد از هر آپدیت تغییر میکنه
نرم افزار XboxOne Drive Converter هم من مشکلی باهاش ندیدم. براحتی میشه از XBOX MODE به PC MODE یا باالعکس سوییچ کرد. فراموش نکنید که هارد حتما باید USB3 باشه.
موفق باشید.
داداش دستت درد نکنه.
سلام
امید وارم ینفر جواب بده
من 1 هارد وسترن خریدم و با ایکسباکس فرمت کردم
یک مقدار از دیتای بازی مورد نظر همخ گداشتم دانلود شد که اسم فایل رو ببینم
هارد رو به کامپیوتر متصل کردم و نرم افزار کانورتر اجراشد و بعد از اسکن هارد شناسایی شد

آمااا وقتی روی حالت pc mode قرار دادم و اسکن مجدد انجام گرفت هارد شناسایی شد ولی داخل مای کامپیوتر نمایش داده نشدو وقتی هارد رو جدا کردم و دوباره زدم با بلوپیج و کرش سیستم روبرو شدم
5 بار دیگه تست کردم
اما باز هم همین مشکل بود

از یک اموزش دیگه خوندم میشه با کامپیوتر به صورت exfat فورمت کرد
جواب داد کرش هم نکرد ولی وقتی رو حالت ایکسباکس مدگذاشتم و به کنسول متصل کردم حجم هارد رو 100% فول بدون فضای خالی نشون داد

تورو خدا بگید چ کنم . ویندوز هم 7 64 , 32 bit روی دو سیستم مختلف بود
منم همین مشکل و داشتم. کانورترتو عوض کن. احتمالا ایراد از اونه. چون من از ی سایت دیگه دانلود کردم درست شد.

• Like
Reactions: hercull

hercull

کاربر سایت
Mar 5, 2017
21
سلام بنده یه one s کپی خور شده دارم،میخوام ریستش کنم که آنلاین بشم وبازی نصب کنم،میخواستم بدونم راهی وجود داره که از توی اون چنتا بازی که تو هارد کنسول هست و رو کامپیوتر ذخیره کنم و بعدا به صورت آفلاین دوباره بریزم تو کنسول؟؟؟؟

شما وقتی به نت وصل میشید اکانتهای مخصوص بازیهای آفلاینتون بن میشن و دیگه نمیتونید بازی آفلاین کنید. حالا اگه بک آپ از دیتاهای بازیتون بگیرید موقع برگشت به حالت آفلاین فقط دیتاهارو دارید که باید اکانت هاشم داشته باشید که بتونید آفلاین بازی کنید. با این کار فقط یه حجم زیادی از دیتاهای بازی رو جایی ذخیره کردید که بعدا به دردتون نمیخوره.

hercull

کاربر سایت
Mar 5, 2017
21
داداش دستت درد نکنه.

منم همین مشکل و داشتم. کانورترتو عوض کن. احتمالا ایراد از اونه. چون من از ی سایت دیگه دانلود کردم درست شد.

دوست عزیز من روی ویندوز 10 تست کردم. هیچ مشکلی نداره. احتمالا به قول دوست عزیزمون ایراد از کانورتور هست یا باید ورژن قدیمیتر مخصوص ویندوز 7 رو دانلود کنید یا ویندوزتون رو یه 10 ارتقا بدید

OLD SNAKE_BIG BOSS

کاربر سایت
Jan 4, 2008
202
نام
snake
با سلام به دوستان عزیز
برای راحتی دوستان یک ویدیو قدم به قدم برای آموزش مربوطه خودم تو آپلودبوی قرار دادم که اگر امکانش هست به پست اول انتقال بدید برای راحتی دوستان دیگر .
آموزش به صورت قدم به قدم و بسیار واضح با تمام مراحل هستش .(ویدیو یکم کم یاب هستش )
حجم ویدیو 40 MB
Download Step by Step Guide for Downloading Xbox One Games with your PC and Transfer them to Xbox One - Digiex.mp4 by Step Guide for
Downloading Xbox One Games with your PC and Transfer them to Xbox One - Digiex.mp4.html
اینم لینک آپارات که آپلود کردم .

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: ipedram

Hamid663311

عضو جدید
Jan 26, 2020
1
سلام و دمتون گرم واسه اموزش. ۲ تا سوال تکمیلی داشتم.

۱. راهی برای نصب این مدلی اپدیت ها هم هست؟ یا اونارو فقط با خود دستگاه میشه

۲. برای پیدا کردن دیتای بازی ها بهترین راه چیه؟ مثلا من دیتای SonicForce رو میخوام اما هیچ سایتی برای دانلود نذاشته. تنها راه تورنت هست؟ و اینکه اگر جایی یا کسی میشناسین برای فروش دیتای بازی معرفی کنین مرسی

MFN

کاربر سایت
Aug 30, 2020
7
سلام دوستان ممنون بابت توضیحات کاملتون ، موفق شدم با این روش انتقال دیتا رو انجام بدم و مشکلی نبود . البته برنامه با ویندوز 7 مشکل داره و باعث ایجاد Blue page میشه ولی با ویندوز 10 مشکلی نبود.
حالا یه سوال داشتم . تو این روش راهی هست که وقتی تعداد بازی‌ها زیاد شد از خود هارد اکسترنال بشه بازی ها رو اجرا کرد و روی حافظه دستگاه کپی نکنیم؟

MFN

کاربر سایت
Aug 30, 2020
7
سلام و دمتون گرم واسه اموزش. ۲ تا سوال تکمیلی داشتم.

۱. راهی برای نصب این مدلی اپدیت ها هم هست؟ یا اونارو فقط با خود دستگاه میشه

۲. برای پیدا کردن دیتای بازی ها بهترین راه چیه؟ مثلا من دیتای SonicForce رو میخوام اما هیچ سایتی برای دانلود نذاشته. تنها راه تورنت هست؟ و اینکه اگر جایی یا کسی میشناسین برای فروش دیتای بازی معرفی کنین مرسی
وقتی که یه مقدار از فایل رو دانلود کردی و اسم و مشخصات فایل رو توی هارد دیدی، دو تا فایل حدود 1کیلوبایتی هم ساخته میشه ، وقتی این دو تا فایل رو با notepad باز کنی داخل یکیشون آدرس فایل دانلودی هست که خودت میتونی با دانلود منیجر دانلود کنی، فقط باید فاصله‌های اضافی رو حذف کنی و کاراکترهای اضافی اول و اخر آدرس رو هم پاک کنی. آموزشش تو این ویدئو این پست هست.
آموزش: انتقال دیتای دانلود شده بازی از روی هارد اکسترنال به ایکس باکس وان

seyed_mahdi110

کاربر سایت
Apr 26, 2013
29
داداش دستت درد نکنه.

سلام میشه همون کانورتوری که استفاده کردی رو اینجا بزاری
منم همین مشکل رو پیدا کردم
کلی بازی رو هارد اکسترنالم هست
لب تاپ هم قدیمی هست و ویندوز 7 نمیتونم به 10 ارتقا بدم چون هیچ درایوری براش نیست
هاردو اول شناخت و زدم رو حالت PC Mode اما وقتی وصل میکنم صفحه آبی میاد و باید ریست کنم
ظاهرا مشکل اینه که سیستم من از GPT ساپورت نمیکنه در واقع از UEFI ساپورت نمیکنه

اگر تو مشکل رو با کانورتور حل کردی پس لطفا آپلود کن ماهم استفاده کنیم
ممنون

ali66

عضو جدید
Apr 23, 2021
1
سلام
داداش یه سوال بنیادی و البته ابتدایی دارم
اینکه میگید لینک دانلود رو بگیریم و بعد هم این کارها رو انجام بدیم، خب یه بازی مثل سایبرپانک که اصلاً پولیه رو چطور باید گرفت؟
سایبرپانک پولیه و باید بخریمش، حالا ما اومدیم از شاتلند یا هرجای دیگه ای دانلود کردیم، چطوری لینک اصلی رو بگیریم؟
بازی که پولیه هستش رو اول باید بخریش و بعد لینک رو بگیری
این رو یه راهنمایی کن داداش
نمیخوام بدم بیرون برام بازی بریزن
میخوام یاد بگیرم و خودم بازی بریزم

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
سلام دوستان

این برنامه فقط رو ویندوز ده کار میکنه؟ چون من هر بار که میخوام رو ویندوز سون اجراش کنم، صفحه آبی میشه و کلا سیستم ریستارت میشه

راهی نیست که بشه رو ویندوز هفت هم اجراش کرد؟ چون بنا به دلایلی من نمیتونم ویندوزمو عوض کنم و کامپیوترم قدیمیه و انگار با ویندوز ده مشکل داره

خواهشا اگه دوستان راه حلی داره کمک کنید. چون دانلود بازی ها از طریق خود کنسول، هزینه‌ش کمرشکنه و این روش انتقال از طریق هارد، تنها راهیه که میتونم از پس هزینش بربیام. کنسول الان بلااستفاده مونده و نمیدونم چیکار کنم

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
دوستان این روش رو بازی هایی که دیسکشم داریم جواب میده؟

الان من دیسک بلک آپس کولد وُر رو دارم، ولی حجم خود دیسک چهل گیگه و ۱۲۵ گیگ هم آپدیت میخواد. من الان چجوری آپدیتشو بریزم؟

ps3.one

کاربر سایت
Jun 14, 2017
92
نام
ابوالفضل
دوستان این روش رو بازی هایی که دیسکشم داریم جواب میده؟

الان من دیسک بلک آپس کولد وُر رو دارم، ولی حجم خود دیسک چهل گیگه و ۱۲۵ گیگ هم آپدیت میخواد. من الان چجوری آپدیتشو بریزم؟
بله اگه آنلاین میخوای بازی کنی میتونی دیتا رو با کامپیوتر دانلود کنی و بریزی روی هارد اکسرنال و انتقال بدی

mrsamsum

کاربر سایت
Apr 3, 2017
29
نام
سام
با سلام به دوستان عزیز
برای راحتی دوستان یک ویدیو قدم به قدم برای آموزش مربوطه خودم تو آپلودبوی قرار دادم که اگر امکانش هست به پست اول انتقال بدید برای راحتی دوستان دیگر .
آموزش به صورت قدم به قدم و بسیار واضح با تمام مراحل هستش .(ویدیو یکم کم یاب هستش )
حجم ویدیو 40 MB
Download Step by Step Guide for Downloading Xbox One Games with your PC and Transfer them to Xbox One - Digiex.mp4 by Step Guide for
Downloading Xbox One Games with your PC and Transfer them to Xbox One - Digiex.mp4.html
اینم لینک آپارات که آپلود کردم .
سلام دوست عزیز
لینک هات مشکل دارن و پاک شده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر