زمان مناسب برای خرید مدل فالکون 360 ؟؟؟

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
مدل هالو ادیشن این جور که من متوجه شدم همشون فالکون نیستن .خودم تو بازار ندیدم نرفتم ولی اینجور که از تاپیک ها پیداس تعداد فالکون موجود تو ایران خیلی کمه چه برسه ت اصفهان که ما هستیم.2008 هم دیگه چیزی نمونده به نظرتون تا کی خریدش راحت می شه ؟؟؟
یه سوال دیگم داشتم بر فرض هم گیرم اومد همون جایی که کنسول خریدم کپی خور شم می کنه؟و چقدر طول می کشه این کار...

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
مدل هالو ادیشن این جور که من متوجه شدم همشون فالکون نیستن .خودم تو بازار ندیدم نرفتم ولی اینجور که از تاپیک ها پیداس تعداد فالکون موجود تو ایران خیلی کمه چه برسه ت اصفهان که ما هستیم.2008 هم دیگه چیزی نمونده به نظرتون تا کی خریدش راحت می شه ؟؟؟
یه سوال دیگم داشتم بر فرض هم گیرم اومد همون جایی که کنسول خریدم کپی خور شم می کنه؟و چقدر طول می کشه این کار...
اینکه همه کنسولها ازمادربورد فالکون استفاده میکنن رو نمیدونم ولی مطمئنم که اون مادربوردهای نسل اولی
دیگه تولید نمیشه بنابراین یافالکون هست یا اون یکی که متاسفانه اسمش یادم نمیاد ازنظرکپی خور کردنش هم مشکلی نیست واکثر جاهایی که کنسول رومیفروشن کپی خورش هم میکنن واصولا موقع خرید کپی خور شده هستن:love:

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
الان من مدل فالکون کپی خور شده بخوام راحت گیرم می یاد؟ یا باید 1-2 ماهی صبر کنم؟
از لحاظ قیمتی الان چجوریه؟
یکمی هم در مورد هالو ادیشن ها توضیح بدین این هالو ادیشن ها تعدادشون که راهی بازار شده محدوده؟

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
این هیلو ادیشنها درتعداد محدودی تولید شد ولی توی بازارایران هست وبه احتمال90%مادربوردش فالکون هست وقیمتش هم حدود600تا630 تومن متفاوت هست اینکه بخوای حتما مادربوردت فالکون باشه باید
یه مدت صبرکنی چون این مادربوردها به تازگی روی360نصب میشه البته الانم توبازار هست ولی به خاطر
فالکون بودنش قیمتش رو بردن بالا درحالی که قیمت جهانی هیچ تغییری نکرده واینجا از این مسئله سواسستفاده میکنن(ازفالکون بودن مادربورد)درکل توی خرید 360 شک نکن که خیلی ازپی اس3به صرفه
تر هست وبازیهای زیادی هم داره درضمن پی اس3هم درقسمت درایورش دوچارمشکل عدیده شده واین
به دلیل ضعف این شرکتها نیست بلکه به خاطر اینه که تکنولوزی حساس شده:love:

Razor

کاربر سایت
Jan 2, 2008
309
این هیلو ادیشنها درتعداد محدودی تولید شد ولی توی بازارایران هست وبه احتمال90%مادربوردش فالکون هست وقیمتش هم حدود600تا630 تومن متفاوت هست اینکه بخوای حتما مادربوردت فالکون باشه باید
یه مدت صبرکنی چون این مادربوردها به تازگی روی360نصب میشه البته الانم توبازار هست ولی به خاطر
فالکون بودنش قیمتش رو بردن بالا درحالی که قیمت جهانی هیچ تغییری نکرده واینجا از این مسئله سواسستفاده میکنن(ازفالکون بودن مادربورد)درکل توی خرید 360 شک نکن که خیلی ازپی اس3به صرفه
تر هست وبازیهای زیادی هم داره درضمن پی اس3هم درقسمت درایورش دوچارمشکل عدیده شده واین
به دلیل ضعف این شرکتها نیست بلکه به خاطر اینه که تکنولوزی حساس شده:love:

دستگاهه خوبی هست و مشکله گرمایی ندارد

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
از کجا مطمئنی اگر منبع داری بزار من هم استفاده کنم
اکثرا فالکونن
تو یکی از تاپیک های اصلی نوشته...در ضمن منم con نوشتم ولی سیو نکرد عجیبه؟چراا!!!!؟
مدل هالو ادیشن راحت گیر می یاد؟ 1 ماه دیگه به احتمال زیاد می خرم ولی هنوز نمی دونم چی بخرم.
یه سوال می پرسم فوش ندین هنوز متوجه نشدم این که می گن مدل ارکود منظور نوع مادر برده مثل فالکون... یا منظور مدل دیگه ی 360 مثل primium و الیت ....؟؟؟
اگه می شه یکم اینو توضیح بدین ...راجب کیفیتشم توضیح بدین.ممنون

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
اکثرا فالکونن
تو یکی از تاپیک های اصلی نوشته...در ضمن منم con نوشتم ولی سیو نکرد عجیبه؟چراا!!!!؟
مدل هالو ادیشن راحت گیر می یاد؟ 1 ماه دیگه به احتمال زیاد می خرم ولی هنوز نمی دونم چی بخرم.
یه سوال می پرسم فوش ندین هنوز متوجه نشدم این که می گن مدل ارکود منظور نوع مادر برده مثل فالکون... یا منظور مدل دیگه ی 360 مثل primium و الیت ....؟؟؟
اگه می شه یکم اینو توضیح بدین ...راجب کیفیتشم توضیح بدین.ممنون

راحت گیر اومدنش که می تونی بگی پیام راحت برات از دوبی بیاره.قیمت Halo Edition هم از همه جا بهتر میده.
اون Arcade هم یه مدله مثل الایت و ...

دقیقا مثل Core هست اما یه مموری 256 باهاش هست که توش بازی های Arcade هست واسه همین این اسم رو روش گذاشتن.اما مادبوردش از جدیدها هست.یعنی یا زفیر هست یا فالکون.

duke_nukem

کاربر سایت
Dec 30, 2006
1,080
نام
مانی
راحت گیر اومدنش که می تونی بگی پیام راحت برات از دوبی بیاره.قیمت Halo Edition هم از همه جا بهتر میده.

دقیقا مثل Core هست اما یه مموری 256 باهاش هست که توش بازی های Arcade هست واسه همین این اسم رو روش گذاشتن.اما مادبوردش از جدیدها هست.یعنی یا زفیر هست یا فالکون.

یعنیarcade pack هارد نداره؟

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش

اوکی مرسی داش
پیام کیه دیگه؟:cheesygri:confused:
بچه ا کسی می دونه تو اصفهان کجا هالو ادیشن داره؟؟؟:-" نمی دونم از کجا تهیه کنم

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
تا حالا می گفتین هالو ادیشنا اکثرا فالکونن حالا می گینZephyr !
Zephyr ها هم کیفیتشون خوبه درست می گم؟تو تلپیک ها ندیدم کسی مشکل 3 چراغه داشته باشه باشون
ولی خداییش تاحالا دیده بودین خرید یه چیزی انقدر درده سر داشته باشه...من هنوز نمی دونم چه مدلیشو بخرم.الیت ها راستی کپی خور شده؟مادر برد الیت ها فالکونه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر