احتمال Remake بازی Duke nukem 3D

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
duke_nukem_3d_world_tour_leak_6-600x338.jpg

با توجه به اسکرین شات های لیک شده ، ساخت و بازسازی duke 3D احتمالا دور از انتظار نیست.
چندی قبل یک تیزر سایت مربوط به بازی Duke nukem 3D راه اندازی گردید که شامل روز شماری بود که در آن تنها شمارش معکوسی برای یک رونمایی در 7 روز آینده درج گردیده و اطلاعات بیشتری را در دسترس بازدید کنندگان قرار نمیداد.
در بالای صفحه سایت تیتری با عنوان بیستمین سالگرد بازی Duke nukem 3D به چشم میخورد که به اولین نسخه این سری که در سال 1996 منتشر شده بود اشاره می کرد.
بسیاری بر این باورند که این سایت ومحتویات آن به بازنشر یا remake یا چیزی در این مورد راجع به این بازی اشاره دارد که ظاهرا دور انتظار هم نیست و احتمالا باید منتظر آنونسی در این رابطه باشیم.
بر طبق گفته های یکی از کاربران سایت Reddit که ظاهرا با شخص آگاهی در این مورد ارتباط داشته ، نام این بازی Duke nukem 3D :world tour میباشد که گمان می رود remaster و یا remix باشد. این شخص همچنین تعدادی اسکرین شات از بازی را در اختیار گذاشته که شامل لوگوی بازیست و در آن ها پیشرفت هایی در زمینه بصری و ویژوال بازی به چشم میخورد .
این بازی همچنین دارای بخش Co op و deathmatch نیز میباشد که البته منبع مورد نظری که این اطلاعات و تصاویر را منتشر کرده هنوز به طور یقین راجع به این موضوع اطمینان ندارد. گفته می شود که این بازی توسط استودیدی Nerve software ساخته می شود که در گذشته بر روی تعدادی از نسخه های عنوان call of duty نیز کار کرده است.
میتوان انتظار داشت که با پایان شمارش معکوس در هفته آینده نهایتا بازی duke 3D: world tour رونمایی شود. با این وجود باز هم به طور قطع و یقین نمیشود راجب به این تصاویر مطمئن بود زیرا آن ها میتوانند تنها تصاویری با کمی بهبود در رزولوشن از نسخه اصلی بازی که در سال 1996 منتشر شد باشند و لوگوی بازی هم میتواند fake و ساختگی باشد.
همه چیز راجع به این خبر و صحت و سقم آن در روز جمعه مورخ 2 سپتامبر ، روزی که شمارشگر بازی صفر میشود مشخص خواهد شد.
تعدادی از تصاویر این بازی را در زیر متوانید مشاهده کنید:
duke_nukem_3d_world_tour_leak_1-156x88.jpg

duke_nukem_3d_world_tour_leak_2-156x88.jpg

duke_nukem_3d_world_tour_leak_3-156x88.jpg

duke_nukem_3d_world_tour_leak_4-156x88.jpg

duke_nukem_3d_world_tour_leak_5-156x88.jpg

duke_nukem_3d_world_tour_leak_7-156x88.jpg

منبع:

آخرین ویرایش:

Masta_killa

کاربر سایت
Feb 10, 2016
364
نام
Masta_killa
از وقتی Wolfenstein و DOOM رو بازی کردم دوباره دلم لک زده برای شوترای اولد اسکول:D امیدوارم حقیقت داشته باشه بازم یه تجدید خاطراتی با این جناب دوک داشته باشیم

• Like
Reactions: s.1 and uriel

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
من خودم این بازی رو هیچوقت نشد بازی کنم متاسفانه، اگه واقعیت داشته باشه واقعا عالیه، بهترین فرصته که بالاخره تجربش کنم. در هر حال این بازی توی دهه نود اسمش همیشه کنار عناوین پر سر و صدای اون زمان مثل Doom و Quake و Half life و blood و... قرار میگرفت ولی نشد بازیش کنم هیچوقت....

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
من خودم این بازی رو هیچوقت نشد بازی کنم متاسفانه، اگه واقعیت داشته باشه واقعا عالیه، بهترین فرصته که بالاخره تجربش کنم. در هر حال این بازی توی دهه نود اسمش همیشه کنار عناوین پر سر و صدای اون زمان مثل Doom و Quake و Half life و blood و... قرار میگرفت ولی نشد بازیش کنم هیچوقت....
حتی اگه Remakeای هم در کار نباشه بازم حتما باید بازیش کنی!:D یکی از اون بازیهاییه که حس و حالش توی هیچ بازیه دیگه ای نیست! در عوض منم Blood رو اصلا تجربه نکردم...:D
البته این تصاویر لیک شده که اصلا به Remake نیمخوره...
=================================
من بیشتر منتظر یه نسخه جدید هستم که سازنده هاش بدونن دارن چی می سازن! متاسفانه این IP توی این سالها اصلا بهش بها داده نشده وگرنه میشد ازش یه شوتر فان و یونیک درآورد که هیچ جا نمونش نیست.
البته Duke nukem زیادم وضعش خراب نیست چون که صاحب IP مثل اینکه داره یه کارایی باهاش میکنه وگرنه IP های زیادی هستن که کاملا فراموش شدن و سالهای زیادیه که هیچ خبری ازشون نیست.

• Like
Reactions: uriel

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
حتی اگه Remakeای هم در کار نباشه بازم حتما باید بازیش کنی!:D یکی از اون بازیهاییه که حس و حالش توی هیچ بازیه دیگه ای نیست! در عوض منم Blood رو اصلا تجربه نکردم...:D
البته این تصاویر لیک شده که اصلا به Remake نیمخوره...
=================================
من بیشتر منتظر یه نسخه جدید هستم که سازنده هاش بدونن دارن چی می سازن! متاسفانه این IP توی این سالها اصلا بهش بها داده نشده وگرنه میشد ازش یه شوتر فان و یونیک درآورد که هیچ جا نمونش نیست.
البته Duke nukem زیادم وضعش خراب نیست چون که صاحب IP مثل اینکه داره یه کارایی باهاش میکنه وگرنه IP های زیادی هستن که کاملا فراموش شدن و سالهای زیادیه که هیچ خبری ازشون نیست.
علی هربار یه اتفاقی افتاد نشد بازیش کنم:D. حتی duke nukem forever رو هم نتونستم تمومش کنم هنوزم جزو عناونی در دست تجربه قرار گرفته :D.
من چون نشد که بازی رو کامل بازی کنم و چون D3D رو هم بازی نکردم نمیتونم راجب نسخه قبلیش قضاوت آنچنانی ای بکنم ولی واقعا امیدوارم بتونن این بازی رو به روزهای اوجش برگردونن. خیلی از عناوین دهه 90 که نیست و نابود شدن، همین blood بازیه فوق العاده ای بود، هر دو نسخش، شماره اولش تم شدیدا ترسناکی داشت و شماره دومش هم البته اون جو occult رو داشت ولی monolith کلا بیخیال این عتوان شد کلا. تم بازی های مونولیث از بعد از F.E.A.R 1 به بعد تغییر کرد و دیگه اون جو و حال و هوا رو نداشت . بازی outlaws هم یه بازی قدیمی دهه نود بود که دیگه ساخته نشد، delta force و.... هم همینطور و از همه مهمتر half life که دیگه بعیده نسخه ای ازش ساخته بشه. ولی خب هنوزم میشه به duke امیدوار بود، امیدوارم نسخه جدیدش رو با کیفیت شماره اول بسازن تا دوباره توی ژانر شوتر حرفی برای گفتن داشته باشه.

پ.ن : اینو بدنش دست machin games چیزه عالی ای از توش در میاره:D. به سبک کاری MG میخوره به نظرم.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: FUTURE

KRATUS

کاربر سایت
Aug 17, 2008
360
نام
Ashkan
نسل قبل که با Duke Nukem Forever آبرو نذاشتن واسه این فرانچایز! به جرات میتونم بگم بدترین بازی نسل هفتم بود!
یادش بخیر دوران طلایی PS1 ...

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
علی هربار یه اتفاقی افتاد نشد بازیش کنم:D. حتی duke nukem forever رو هم نتونستم تمومش کنم هنوزم جزو عناونی در دست تجربه قرار گرفته :D.
من چون نشد که بازی رو کامل بازی کنم و چون D3D رو هم بازی نکردم نمیتونم راجب نسخه قبلیش قضاوت آنچنانی ای بکنم ولی واقعا امیدوارم بتونن این بازی رو به روزهای اوجش برگردونن. خیلی از عناوین دهه 90 که نیست و نابود شدن، همین blood بازیه فوق العاده ای بود، هر دو نسخش، شماره اولش تم شدیدا ترسناکی داشت و شماره دومش هم البته اون جو occult رو داشت ولی monolith کلا بیخیال این عتوان شد کلا. تم بازی های مونولیث از بعد از F.E.A.R 1 به بعد تغییر کرد و دیگه اون جو و حال و هوا رو نداشت . بازی outlaws هم یه بازی قدیمی دهه نود بود که دیگه ساخته نشد، delta force و.... هم همینطور و از همه مهمتر half life که دیگه بعیده نسخه ای ازش ساخته بشه. ولی خب هنوزم میشه به duke امیدوار بود، امیدوارم نسخه جدیدش رو با کیفیت شماره اول بسازن تا دوباره توی ژانر شوتر حرفی برای گفتن داشته باشه.
Forever رو که بیخیال! این نسخه واسه طرفدارای قدیمی از 100 تا فحش بدتر بود...
کلا IP های زیادی هستن که نیاز به رفتاری مثل Doom و Wolfenstein دارن و اینکه خیلیاشون حتی توی بازار رقیبی هم ندارن که بیاییم بگیم چون یه بازیه بهتری توی این سبک هستش پس بیخیالش بشیم...

• Like
Reactions: uriel

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
عکس ابتدایی دقیقا از قسمت ابتدایی بازی هست چه پش... که سر این بازی نریخت. اینم برای کسایی که در جریان نیستن بگم remake داستانش کلا فرق داره می تونه خیلی از چیزهای بازی درش تغییر کنه.

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
از نظر کلا به این ip هم انیدی نمیشه داشت
من خودم d.n سوم شخص رو روی ps1 بازی کردم واقعا خوب بود ولی الان دیگه یه جوریه با ip های زمان حال هماهنگی نداره خیلی لوس و بی مزه هست شخصیتش با دشمناش البته برای زمان حال به نظرم باید قیافه ی شخصیتاش عوض بشه:|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر