انتظارات ما از نسخه جدید Assassin's Creed

ps4 only

کاربر سایت
Jun 7, 2015
993
نام
علی جون
سلام دوستان اینجا انتظارات تون رو از نسخه جدید بازی مطرح کنید ممنون
اول خودم شروع کنم
1-بازی اسب داشته باشه و تو مصر باشه و معمولا بیاباناش بهترین کیفیت رو داشته باشن
2-پارکور بهتر
3-داستان قوی
4-گیم پلی اصیل

im@n

کاربر سایت
Mar 12, 2015
535
با در نظر گرفتن اطلاعاتی که از بازی لیک شده (اگه درست باشن) فقط امیدوارم تغیر شدید تو برهه زمانی بازی باعث نشه که بازی از اصلیطش دور بشه (یه چیزایی مثل bf )
سیستم پارکور syndicate و unity عالی بودن و اگه به همین سیستم انیمیشن های بیشتری اضافه کنن خیلی بهتر میشه.البته اگه بازی توی مصر باشه نباید انتظار ساختمونایی به بلندی لندن رو داشته باشیم.خوشتبختانه احتمالا خبری از تکنولوژی های عجیب غریب نخواهد بود و قرار نیست با یه دکمه 10 طبقه جابه جا بشیم.
فقط تنها نکته ای که به نظرم حتما باید از unity و syndicate توی نسخه بعدی باشه سیستم stealth بازیه.درسته که مشکلات زیادی داره ولی خیلی از حرکت کردن بین بوته ها بهتره!
اگه بازی توی بیابونای مصر باشه پس حتما اسب هم وجود خواهد داشت مگه اینکه خلاقیت یوبیسافت شکوفا بشه و پلیر بتونه سوار کالسکه معروف ارباب های مصری بشه که عالی میشه :D

در اخر هم اینه که علاوه بر بخش history توی انیموس بتونیم مثل سه گانه اتزیو با یکی از سابجکت ها در زمان حال بازی کنیم (هرچه بیشتر بهتر ) البته منظورم به هیچوجه اونچیزی که توی bf بود نیست! :|

account240

کاربر سایت
Oct 4, 2012
860
یه شایعه ای بود که بازی میخواد تغییرات اساسی کنه و شبیه ویچر بشه، حالا موندم دقیقا منظورشون چیه؟ چون هر دو بازی open world که هستن، آپگرید هم که دارن، چقدر دیگه میخواد شبیه شه؟ تنها چیزی که به ذهنم میرسه مبارزاتش هست که به نظرم خیلی بهتر میشه

Joghdmohammad

کاربر سایت
Jun 26, 2016
373
نام
محمد
داداش همین که آخرش تخیلی نشه کافیه ...

البته ماموریت های مخفیش بیشتر بشه + کمبو هایی که میزنه هم خفن تر شه :D

با تشکر :D

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
داداش همین که آخرش تخیلی نشه کافیه ...

البته ماموریت های مخفیش بیشتر بشه + کمبو هایی که میزنه هم خفن تر شه :D

با تشکر :D
اساس AC بر پایه همین Piece of Eden های تخیلیه، در واقع امیدوارم نه فقط آخر داستان و همه ی داستان ببینیم این PoE ها رو:D
من که فقط:
می خوام که با Shroud بگیرن دزموند رو زنده کنن، یا حداقل پسرش بیاد جای خودش. و اینکه آره، دزموند پسر داره.

Joghdmohammad

کاربر سایت
Jun 26, 2016
373
نام
محمد
اساس AC بر پایه همین Piece of Eden های تخیلیه، در واقع امیدوارم نه فقط آخر داستان و همه ی داستان ببینیم این PoE ها رو:D
من که فقط:
می خوام که با Shroud بگیرن دزموند رو زنده کنن، یا حداقل پسرش بیاد جای خودش. و اینکه آره، دزموند پسر داره.

آقا ولمون کن ... :D

اگه کلِ داستان تخیلی باشه میگیم یه چیزی ، میگیم سبکش اینطوریه اصن . ولی تو داخل بازی کلا یه چیزه آخره بازی به کل تغییر میکنه

من که داشتم بازی میکردم رسیدم به آخرش قیافم شبیه poker face :| شده بوود :D

Joghdmohammad

کاربر سایت
Jun 26, 2016
373
نام
محمد
آقا من یه انتظار دیگه هم دارم ولی یادم رفت بنویسمش ...

کم شدن باگ های بازی .

خداییش شورِ باگ رو دراورد این سری بازی های یوبی سافت .

مخصوصا unity

• Like
Reactions: Ezio96

Ezio96

کاربر سایت
Sep 30, 2014
445
نام
رامين
یه شایعه ای بود که بازی میخواد تغییرات اساسی کنه و شبیه ویچر بشه، حالا موندم دقیقا منظورشون چیه؟ چون هر دو بازی open world که هستن، آپگرید هم که دارن، چقدر دیگه میخواد شبیه شه؟ تنها چیزی که به ذهنم میرسه مبارزاتش هست که به نظرم خیلی بهتر میشه

احتمالن منظورشون طولانی بودن داستان و مأموریت ها و پایان های مختلف باشه (که اینجوری بشه خیلی خوبه)
درسته هر دو ow هستن اما گستره و نوع آپگرید ها و خیلی چیزهای دیگه اصلن شبیه ویچر نیست!
مبارزات منظورتون شمشیر زدنش هست یا موارد دیگه هم شامل میشه؟ چون مبارزات با سلاح رو بخواهیم مقایسه کنیم ، AC خیلی سر تر و بهتر از ویچر هست ،(شما با شمشیر زنی یونیتی مقایسه کن) چون هدف ویچر چیز دیگه ست
و مبارزات با سلاح فقط بخشی از گیم پلی هست در حالی که تمرکز اصلی AC همیشه بر روی این مورد بوده

Sent from my iPhone using Tapatalk

آخرین ویرایش:

account240

کاربر سایت
Oct 4, 2012
860
احتمالن منظورشون طولانی بودن داستان و مأموریت ها و پایان های مختلف باشه (که اینجوری بشه خیلی خوبه)
درسته هر دو ow هستن اما گستره و نوع آپگرید ها و خیلی چیزهای دیگه اصلن شبیه ویچر نیست!
مبارزات منظورتون شمشیر زدنش هست یا موارد دیگه هم شامل میشه؟ چون مبارزات با سلاح رو بخواهیم مقایسه کنیم ، AC خیلی سر تر و بهتر از ویچر هست ،(شما با شمشیر زنی یونیتی مقایسه کن) چون هدف ویچر چیز دیگه ست
و مبارزات با سلاح فقط بخشی از گیم پلی هست در حالی که تمرکز اصلی AC همیشه بر روی این مورد بوده

تو بخش مبارزات ویچر خیلی بهتر و درگیر کننده تر هست، اساسین حالت نمایشی بهتری داره ولی ساده هست، تلفیق این دو تا خوب در میاد به نظرم
حالا باز یونیتی خوب بود، مبارزاتش سختر بود آدم تشویق میشد مخفی بره ولی سیندیکیت که خیلی داغونه، شده مثل اساسین ۴، اونم خیلی راحت بود

im@n

کاربر سایت
Mar 12, 2015
535
اینم چندتا نکته که ممکنه توی ac جدید باشه طبق ویژگی هایی که سری ویچر داشت

سیستم دیالوگ های پیشرفته:ورود چنین سیستمی به ac میتونه باعث تعغیر در ساختار کامل sequence یا پایان های مختلف بشه.با توجه به بزرگی تاریخچه ac باید جالب از اب دربیاد و از یکنواختی جلوگیری کنه.همینطور ارزش بازی کردن دوباره رو بالا میبره

ماموریت های جانبی درگیرکننده :نسخه سوم ویچر ماموریت های جانبی فوق العاده ای داشت.اگ چنین چیزی توی سری ac تکرار بشه دوباره شاهد ماموریت های ac3 نخواهیم بود :|

سیستم کرفتینگ و blueprint پیچیده تر :این سیستم خیلی وقته که توی سری بازی هست اما با الهام بخشی از witcher میتونه خیلی جالبتر بشه

درخت مهارت پر شاخ و برگ :وقتی برای اولین بار درخت مهارت ویچر رو ببینید حسابی گیج میشید در صورتی که ac syndicate با حضور 2 شخصیت متفاوت باز هم شاهد مهارتای یکسان بودیم

حس ماجراجویی بیشتر :گشتن و جستجو کردن در بازیهای rpg کاری فوق العاده سرگرم کنندست.اما ac با وجود طراحی محیط فوق العادش هرگز سعی نکرده که همچون بازیهای rpg جای جای نقشه رو برای ماجراجویی اماده کنه

داستان غیر خطی : یکی از ویژگی های بارز بازیهای rpg که اگه به درستی پیاده بشه نیتونه ac بعدی رو به یه شاهکار تبدیل کنه

در کل اینکه دو بازی صرفا openworld هستن دلیل نمیشه که تو یک سبک باشن :/

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,257
نام
امیر حسین
با سیستم دیالوگ اصلا موافق نیستم! :-" ، به خودیه خود دنیای AC شلوغ هست! کافیه این سیستم دیالوگ توی مسیر داستان هم تاثیر بزاره، خودش بیشتر باعث تناقض و این حرفا میشه! اصلا نمیشه این مورد خدایی:D
چیزی که انتظار دارم اینه تیم طراح مبارزات Syndicate از نزدیکیه ACـه جدید هم رد نشه! گند زدن :| ، توی هیچ نسخه ای از AC دیگه انقدر فاجعه نبوده که یک کلاس سلاح،انیمیشن هاش تغییر نکنه! :| ، قبلا اگر مثلا شمشیر سبک دست میگرفتی،خودش چندین کلاس دیگه داشت! (مثلا توی یونیتی، کاتانا انیمیشن هاش فرق داشت با شمشیرهای دیگه و همینطور بقیه ی سلاح ها هم این موارد رو داشتن... این مورد قبل از یونیتی هم بوده... )

در مورد گشت و گذار، دوتا کار جالب توی Freedom Cry و Rouge کرده بودن، که امیدوارم اینجا هم اضافه بشه و یکم بهتر هم بشه:D
مثلا بلک فلگ رو داشتیم که نقشه ی گنج داشت و میرفتیم یک صندوق در میوردیم که اونم فقط شامل پول میشد:| ، اما توی FC این گنج ها واقعا گنج بودن و سلاح های خاصی پیدا میشدن:-"
توی Rouge هم شمشیر و لباس های خاصی برای پیدا کردن بود،ولی انقدر گرفتاری داشت و وقت گیر بود باز کردنشون که میشه گفت آخرین چیزی بودن که باز میکردی توی بازی! و دیگه استفاده ای نداشتن:|
اگر برای به دست اوردن سلاح و لباس های جدید، مراحل خاصی بزارن(و ته همون مرحله بهت بده! جدا از اون لباس های خاص بازی های قبل باشه...) یا سیستم Loot و این چیزا اضافه کنند برای سلاح ها خیلی بهتر و جذاب تر میشه:D
----
اگر میخوان دنیای بازی رو هم خیلی بزرگ کنند،امیدوارم طراحی نقشه به خوبی انجام بشه! اوضاع AC III و تا حدی AC:BF نشه!
AC III شهرها خودشون فاجعه بود! ( حتی کل View Pointـهای بازی کپ هم بود :| ) ، AC:BF باز طراحی خوب بود...ولی جزیره های کوچیک کپی شده بودن:-" امیدوارم اینجا اگر نقشه رو بزرگ میکنند، روستاها رو کپی نکنند که فقط نقشه بزرگ باشه:-" ... قشنگ طراحی بشه هر کدوم! :D
---
از حضور Piece of Edenـها هم که استقبال میشه! :D ، واقعا حال میدن وقتی وارد داستان میشن! :D
سیبی که اتزیو داشت، شمشیری که آرنو گرفت، یا فانوس(باز هم سیب:-") که آرنو توی Dead Kings گرفت! :D ، وسیله های جالبی هستن! امیدوارم بازم باشن و ازشون استفاده کنیم:D

Ezio96

کاربر سایت
Sep 30, 2014
445
نام
رامين
آقا من یه انتظار دیگه هم دارم ولی یادم رفت بنویسمش ...

کم شدن باگ های بازی .

خداییش شورِ باگ رو دراورد این سری بازی های یوبی سافت .

مخصوصا unity

حرف دل من رو زدی
از یوبی کلن دیگه ناامید شدم، گفتم یونیتی فقط یه اتفاق بود ولی وقتی در فارکرای 4 بعد از اون همه آپدیت باز هم باگ می بینم، AC s که دیگه مشکلات یونیتی رو نداشت و قابل قبول بود، اما طولی نکشید که یوبی ثابت کرد درست شدنی نیست! دوتا dlc داستانی که اومد مخصوصن (جک قصاب) پر از باگ های بزرگ هست، و متأسفانه هیچ وقت هم آپدیت نداد برای رفع مشکلات و رها کرد {به این نکته ی مهم توجه کنید که dlc ها پولی بود!!}
در مجموع به هیچ عنوان نباید انتظار داشته باشیم که در بازی های بعدی یوبی باگ ها حل بشه، حضور باگ های زیاد قطعی هست و حتی ممکنه هیچ وقت هم رفع نشه!

• Like
Reactions: Joghdmohammad

Joghdmohammad

کاربر سایت
Jun 26, 2016
373
نام
محمد
حرف دل من رو زدی
از یوبی کلن دیگه ناامید شدم، گفتم یونیتی فقط یه اتفاق بود ولی وقتی در فارکرای 4 بعد از اون همه آپدیت باز هم باگ می بینم، AC s که دیگه مشکلات یونیتی رو نداشت و قابل قبول بود، اما طولی نکشید که یوبی ثابت کرد درست شدنی نیست! دوتا dlc داستانی که اومد مخصوصن (جک قصاب) پر از باگ های بزرگ هست، و متأسفانه هیچ وقت هم آپدیت نداد برای رفع مشکلات و رها کرد {به این نکته ی مهم توجه کنید که dlc ها پولی بود!!}
در مجموع به هیچ عنوان نباید انتظار داشته باشیم که در بازی های بعدی یوبی باگ ها حل بشه، حضور باگ های زیاد قطعی هست و حتی ممکنه هیچ وقت هم رفع نشه!

این مشکل باگ در همه بازی های یوبی هست . رینبو ، واچ داگز ، دیویژن و .....

توی همه این ها یونیتی اسطوره بود از باگ :|

• Like
Reactions: Ezio96

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر