یه سوال درباره Matrix داشتم

Matrix evil

کاربر سایت
Jul 24, 2006
23
با سلام
من بازی Matrix رو خریدم وقتی اون و بازی کردم خیلی ازش خوشم اومد حتما کسایی که این بازی رو کردند میدونند که وقتی یه ساعت دو ساعت بازی کردی اصل بازی شروع میشه و همش به ماتریس ماموریت میدند تا بره و اونا رو انجام بده در اوایل بازی وقتی میخواستی وارد یه ماموریت بشی بایستی دکمه Start رو بزنی ولی حالا که میخوام وارد یه ماموریت بشم یه دایره طلایی کوچولو گذاشته و جلوش نوشته ضربدر 1 حالا من نمیدونم منظور بازی از دایره کوچیک چیه؟ ببینم کسی میتونه بهم به راهنمایی کنه؟

Deragon

کاربر سایت
Jul 24, 2006
18
سلام
ببين براي افزايش قدرت بايد يكي از نوشته هاي ‍اني را انتخاب كني اون پائين دو تا نوشته داره
نوشته هرو بده رو بالائيه
بد زبدر بزن انتخاب ميشه
اميدوارم موفق باشي

Deragon

کاربر سایت
Jul 24, 2006
18
ببین دوست عزیز در آن قسمتی که دایره های تو در تو داره یک سری نوشته ژاپنی هستش که شما باید یکی از آنها را انتخاب کنید . شما باید نوشته ای را انتخاب کنی که داخلش خالی هستش و برای اینکه بتوانی یکی از نوشته ها را انتخاب کنی در قسمت پائین دایره ها ، 2 تا مستطیل وجود دارد که داخل هر کدام یک نوشته وجود دارد شما باید نوشته بالائیه را انتخاب کنی بعد دکمه ok را بزنی و کلمه ای که داخلش خالی بود به رنگ زرد در می آید.
موفق باشی

Matrix evil

کاربر سایت
Jul 24, 2006
23
از این جوابمو دادی خیلی خیلی ممنونم ولی حالا من یه مشکل دیگه دارم
من تو این بازی اون جایی رو که میرفت پشت بوم و باید خیلی ادم بکشه رو گذشتم بعدشم همکارم اون ادم کچله رو نجات دادم بعد رفتم به مرحله بعد منظورم جایی که اون رئیسه رو باید بندازی جلوی قطار این کار هم کردم بعد از یه جای سیاه پریدم پایین و به طبقه پایین رفتم اونجا یه قطار میاد جلوم وا میسته ولی نه میتونم برم داخلش چون بازی اجازه نمیده حتی در قطار هم باز میشه و نه میتونم برم روی ریل چون برق داره حالا من گیر کردم اگه میشه یکی کمکم کنه .
با تشکر

THE ONE

کاربر سایت
Aug 9, 2006
247
نام
محمدرضا
نوشته شده توسط Matrix evil:
با سلام
من بازی Matrix رو خریدم وقتی اون و بازی کردم خیلی ازش خوشم اومد
manzooret kdoom matrix ast :confused:
path of neo ro migy ya aoon matrix avali ke 4 sal pish aoomad .:confused:

Deragon

کاربر سایت
Jul 24, 2006
18
سلام خوبيد دوستان ببخشيد چند وقت نبودم
سوال دوست عزيزم ماتريس اويل مي خواستم جواب بدم
ببين اگر همون جايي هستي كه قطار مياد و مرده جلوش وايساده بايد بري پول تهيه كني و بدي به مرده پول بدي توي هوا معلق هستش بايد بري سمت راست از پله ها بري بالا بعد فكر ميكنم r1 را بزني پول را برداره بعد بري بدي به مرده تا بتوني سوار بشي.
يه كمك ديگه هم بهت مي كنم
موقعي كه سوار قطار شدي راننده هر چند وقت يك بار داد مي زنه تو بايد ترمز قطار را بكشي تا بتوني پياده بشي اينو گفتم كه اونجا مشكل نداشته باشي موفق باشي فعلا باي :cool:

• Like
Reactions: dargon9090

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر