یافتن پسورد فایل rar

mona2004

کاربر سایت
Sep 25, 2005
158
سُلام دوستان .....

اگه اینجور تاپیکی وجو دشات خیلی معذرت میخوام که دوباره تاپیک زدم .....

ولی برام مشکل بزرگی شده .....

یه فایل Rar دارم ...حالا برای unzip کردن نیاز به پسورد داره . منم پسوردشو ندارم .... هیچ جوری میشه پیدا کرد ؟؟؟

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
:)
سلام.
شما میبایست از برنامه ی RAR PASSWORD CRACKER استفاده کنید ;) البته من باهاش کار نکردم چون تا حالا به مشکلی برنخوردم ولی خب میدونم که کار این برنمه همینه ;)

Version 4.12 (exe, 205 Kb): سریال:
0DnqA6nhZVlMniLzE0qU727JVw3H31bgSqQ9z+rtPgLTo7RCNg0bojlrnZ5jwWa8zYABhw0OMaet/SsBgOJyhfY9+0gvJBFCXPIsjXlCrBenCCUdpVn4uL75QlNr7PaseaF0kP3yW+3NfzPCKpQUiXvh+uRhkrGFxfh5cxVqDHCI=

یا:

rar password cracker 4.12

خیلی به ادم زور داره وقتی چیزی رو بدونه ولی نتونه پیداش کنه ولی اخرش پیداش کردم :cheesygri
بای

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
نوشته شده توسط mona2004:
ممنون امین جان ... ولی هیچ برنامه ای نیت که سریعتر اینکارو انجام بده ؟!!!

این فقط 3 حرفشو میزنه 298 ساعت !!!!!!!!
سلام.
من متوجه نمیشم اون جمله ی اخرتون رو؟؟ :blushing:
اگه 3 حرفشون بزنه بقیش یادتون نمیاد؟؟
میگم کرکش کردین چون احتمالا بعد از کرک شدن همش رو نشون بده ;)

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
اها خب من دیگه نیمدونم اگه واقعا لازمه 200 ساعت !!!! رو وقت بزار:cheesygri
منم میگردم ببینم برنامه ی دیگه ای رو پیدا نمیکنم.

Ryo Hazuki

کاربر سایت
Apr 19, 2006
834
نام
هادی
همه این برنامه ها یکی یکی کاراکترها رو بررسی میکنن تا اون کد پیدا بشه. برنامه ای وجود نداره که یه راهه شسته و رفته ارائه بده. تازه اگه بدونی پسورد چند کاراکتریه که کلی جلویی ولی اگه ندونی:(
مونا همونطور که خودت گفتی 3 کاراکتری رو اگه کاراکتر ها رو 100 هم حساب کنیم که خیلی بیشتره میشه یک میلیون حالت که این برنامه تست میکنه
اصلا ارزش نداره. نه دانلودشون نه اجراشون. مگه اینکه تو فایل وصیت نامه یه عمه پولدار باشه:cheesygri

mona2004

کاربر سایت
Sep 25, 2005
158
ممنون امین چون .....
ولی دقیقا همین جوریه که ریو هم گفت ..... صرفش نمی کنه ....
میرم یه لینک دیگشو داونلود میکنم !
بازم دستت درد نکنه .....

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
مونا خانمون میشه بپرسم که اون فایلی که دانلود کرد چی بود و از مجا دانلود کردید
شاید بشه پسوردش رو پیدا کرد چون نمیشه یه سایت یه فایل بزاره و بعدش پسش رو نزاره جایی :-"

در مورد اون برنامه ها هم باید بگم که وقت تلف کردن هستش ولی اگه شما بتونی محدودش کنی
مثلا حرف بزرگ به کار نرفته علامت ها وجود نداره و یا اعداد نباشه ممکنه که زیر ده ساعت هم به شما
زمان بده البته تعداد حروف هم این وسط خیلی مهم هستش .!

در هر حال اگه خواستید اسم فایل و صفحه رو بزارید تا بگردم

راستی یه مورد رو بگم شاید کمک کنه در بعضی از موارد هستش که بعضی ها پسورد رو توی ساموری فایل قرار میدند
یعنی وقتی شما فایل رو با برنامه winrar باز کردید کنار صفحه خاکستری باز میشه و اصلاعاتی که
فرد صاحب فایل نوشته میاد

من یه بار سریال اکتیو یه برنامه رو اینطوری دیدم که توی ساموری فایل فشرده بودش

تا بعد یا علی

mona2004

کاربر سایت
Sep 25, 2005
158
خلیل جان اتفاقا خودش گفته برای پسورد چیکار کنید ..... ولی دو نکته هست اولا این که آلمانیه ...که خوب اینش مشکلی نبود چون یکی از دوستام آلمانی هست و گفتم برام ترجمش کرد .....

بعد گفته بود که برو توی 6 تا لینکه پایین بعد روی اولین لینک کلیک کن و بعد توی اولین تبلیغ صفحه یه پسورد نوشته اونو بردار !!!! آدم فکر میکنه باید نقشه گنجو پیدا کنه ........
اینم که الینکا تمام خراب بود و احتمالا این حرفا برای 6 ماه پیش بوده !!!

بهر حال من بی خیالش شدم ...... رفتم یه لینک دیگشو پیدا کرده و دی ال کردم دیگه و درست شد .......

بازم ممنون از کمک همگی .......

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر