گیب نیوول: بازیهایی در دست ساخت داریم که معرفی خواهیم کرد

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,920
نام
محمد حسین
رییس شرکت والو در مارس 2020 برای تعطیلاتی ده روزه به نیوزلند سفر کرد ولی در آنجا ماندگار شد. حال مصاحبه ای با شبکه 1news انجام داده و در مورد مسائل مختلف سخن گفته است.

2021-01-21_0-42-13.jpg

او در مورد انتقال بخشی از کمپانی میگوید که برخی از کارکنان والو علاقمند این موضوع هستند ولی هنوز تصمیمی در این مورد گرفته نشده است و به این نکته اشاره کرد که کنترل اپیدمی نقش اساسی ای در تصمیم گیری آنها دارد زیرا نمیشود خانواده ای را از وطن خود براحتی جدا کرد چون با بهبود وضعیت قطعا، دوباره آنها رهسپار کشور خود خواهند شد ولی این نکته را افزود که میشود رقابتهای esports را به نیوزلند منتقل کرد.
او معتقد است که اگر یکجا در جهان باشد که بشود این رقابتها را در آن برگزار کرد آنجا، نیوزلند است.
در سال گذشته رقابتهای مهمی مانند international battle pass و cs: go rio major به تعویق افتادند و رقابتهای بزرگ کانتر هنوز تاریخی برای برگزاری ندارند.
وقتی به سوال مهم و همیشگی میرسیم، به مانند همیشه شاهد طفره رفتن گیب هستیم. هاف لایف 3 در مرحله ساخت است و پروژه سیتادل چیست ؟
جواب: طفره رفتن گیب از سوال است ولی پاسخ میدهد که بازیها و پروژه های جدیدی در والو در دست ساخت است. alyx فوق العاده بود و بازگشت به بازیهای تک نفره باعث ایجاد شور و اشتیاق زیادی در میان کارمندان والو شده است.
از او در مورد سایبرپانک هم سوال شد و گفت: بازی بسیار سرگرم کننده بود و با شرایط بد این استودیو ابراز همدردی کرد و میگوید که جنبه های درخشان زیادی در بازی وجود دارد و مشخص است که کار زیادی بر روی آن صورت گرفته است.
ساختن چیزی تا این حد بلندپروازانه و پیچیده شگفت انگیز است و این نوع رفتار و حمله به سازنده ها غیر منصفانه است و نسخه pc ای که من بازی کردم بسیار جذاب و سرگرم کننده بود.

2021-01-21_0-41-09.jpg

آخرین ویرایش:

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,236
نام
یونس
من فقط منتظر اون لحظه ایی هستم که که خبر HL3 بیاد قشنگ منفجر میشه :D~X(
از اون طرف هم حق میدم بهش که بپیچونه! با این سطح انتظار و پیگیری که فن های HL دارن خیلی سخته HL3 رو بسازن بخصوص الان با این همه فاصله که افتاده :D
شرایط HL3 واقعا ریسکیه که می تونه والو و سکسی گیب رو جاودانه کنه یا برای همیشه ببرشون تو حاشیه

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,920
نام
محمد حسین
من فقط منتظر اون لحظه ایی هستم که که خبر HL3 بیاد قشنگ منفجر میشه :D~X(
از اون طرف هم حق میدم بهش که بپیچونه! با این سطح انتظار و پیگیری که فن های HL دارن خیلی سخته HL3 رو بسازن بخصوص الان با این همه فاصله که افتاده :D
شرایط HL3 واقعا ریسکیه که می تونه والو و سکسی گیب رو جاودانه کنه یا برای همیشه ببرشون تو حاشیه
انتظارو خودشون باعث شن:
اولا والو بازیاش همیشه جذاب و عالی بوده و این توقع همیشگیه
ثانیا این فاصلله باعث شده که سطح توقعات بالا بره.
چیزی که همه میگن این طلسم 3 کی میشکنه. یه بمب اتمیه هاف لایف 3.یه e3 خودش میتونه بسازه.
ولی همیشه هاف لایف یه بازیه انقلابی بوده تو ژانرش و استانداردهای جدیدی رو ساخته .حتی همین alyx هم با جزییاتش نگاه همه رو به vr عوض کرد.
حیفه یه همچین متاعی یه دهه بازیاش به بازیهای آنلاین و چند تا عنوان کارتی محدود شده بود.
البته کانتر و دوتا برا pc بازا ،مخصوصا کانتر حکم مواد داره و هر از چند وقتی باز نکن خمار میشن و بدن درد میگیرن.
2021-01-21_12-08-32.jpg

تو 2003 اینجوری معرفی شد و بعدا نسخه بازی لیک شد توسط یه هکری.
ببینیم 2021 میشه همین عکسو با شماره 3 ببینیم یا 2022.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر