meysam_gamer

کاربر سایت
Mar 11, 2006
457
نام
میثم
خوب امروز سریال the killing رو تموم کردم ،افسردگی گرفتم رفت پی کارش به کسایی که به سریالای جنایی راز آلود با تم تاریک و سرد علاقه دارن این سریالو توصیه میکنم.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

• Like
Reactions: Origami 2008

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,511
نام
سپهر
خوب امروز سریال the killing رو تموم کردم ،افسردگی گرفتم رفت پی کارش به کسایی که به سریالای جنایی راز آلود با تم تاریک و سرد علاقه دارن این سریالو توصیه میکنم.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

فصل سوم گرچه کمی ضعیفه، اما اتمسفرش اینقدر تاریکه که خوابت نمیبره. من اشک تو چشام جمع شد.

• Like
Reactions: meysam_gamer

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,511
نام
سپهر
من سریال bosch رو شروع کردم. سریال خوبیه، یکی از بهترین تیتراژ ها رو داره. بازیگرشم که یه زمانی نقش مهمان در Prison Break داشت، ارتیص داستانه و واقعا بهش میخوره. اتمسفرم کاملا با هم مچه با شهر لس آنجلس. مثل L.A.Noire مدرنه.
bosch-first-season.18883.jpg

• Like
Reactions: Ehsan95_76

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,656
نام
iMAN
عجب WTF ending ـی شد این Mr robot...!!! قسمت 10 قسمت آخرشه یا بازم از فصل دو هست...خیلی نامردی در این حد از خماری بمونیم...خماری تا فصل بعدش خیلی سنگینه...!!!!!

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim
عجب WTF ending ـی شد این Mr robot...!!! قسمت 10 قسمت آخرشه یا بازم از فصل دو هست...خیلی نامردی در این حد از خماری بمونیم...خماری تا فصل بعدش خیلی سنگینه...!!!!!

فصل 2 دوازده قسمته

آخرین ویرایش:

yonestm

کاربر سایت
Dec 13, 2010
4,914
نام
U-N-3-S
فصل دو Shameless چطوریه ؟ مثل همون فصل اول فقط بدبختی و نشون میده ؟ :D

دو سه جاش اينقد من ناراحت شدم .. از اتاق اومدم بيرون از پدر مادرم تشكر كردم برگشتم ..

كمديش گريه اوره .. كلا بدبختيه ..

• Like
Reactions: Alkazar

versus

کاربر سایت
Sep 12, 2008
1,496
نام
سینا
من دراپ كردم .. سر يه سري مشكلات شخصي خودمون بدبختي به اندازه كافي داريم .. اگه روت تاثير نداره ببين .. اينو ميدونم نوديتيش زياد تر ميشه ..

مرسی جالبه که تا فصل 7 هم پیش رفته بدون هیچ اعتراضی از سوی شبکه :D

versus

کاربر سایت
Sep 12, 2008
1,496
نام
سینا
بازيگر فيونا emmy rossum خواننده هم هست .. تو يوتيو .. يه ويديو ازش هست برو ببين . مايند بلويينگه صداش .. انگار اديته ..

گویا مدل هم هست ، کارنامه همچین درخشانی هم تو بازیگری نداره ولی به نظر من بعد فرانک ( William H. Macy ) بهترین بازیگره سریاله :D

• Like
Reactions: yonestm

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر