گفتگو درباره سریال ها (معرفی در پست اول تاپیک_پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

parham_safa

مدیر انجمن
Sep 24, 2005
10,910
نام
پرهام
سلام
یه سری پست به خاطر عدم استفاده از اسپویلر تو پست اصلی پاک شدن .
خسته شدم جداً .
همینجوری پیش بره بیخیال تاپیک میشم و اون وقت میتونید با خیال راحت همه چیزو برای هم اسپویل کنید و به گزارشاتتون هم کاری نخواهم داشت دیگه .

Origami 2008

کاربر فعال
Oct 2, 2014
3,361
نام
سپهر
این AMC هم زده به سرش! فیئر داره با کپی برداری خالص از واکینگ دد صالی و روند کندش و دیالوگ های آبکی، به بدترین سریال امسال داره تبدیل میشه و تازشم داره برای فصل سوم تمدید شده! AMC هم مثل سابق نیست و به جز Better Call saul ، هیچ سریال دیگه اش به درد نمیخوره. یادش به خیر اونه سال باشکوه 2013!

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,705
نام
آرش
پایان ناامید کننده برای سریالی که هفته پیش بعد از چند قسمت نسبتا خوب، دوباره اوج گرفته بود. نه تنها نفهمیدیم قاتل کیه، که می‌تونه خود ناز یا یکی دیگه از مظنونین باشه، بلکه اون همه مسائلی که سریال روش تاکید داشت هم توجه‌ای بهشون نشد. وقتی سریال این همه روی اون گربه تمرکز می‌کنه، مخاطب انتظار داره جواب یه چیزی باشه،‌ نه اینکه به هیچ چیزی منتهی نشه. سریال پر از subplot های این شکلی بود که به پایان نرسیدند و فقط برای منحرف کردن ذهن بیننده بودند. آخر از همه هم ناز به شکل مسخره‌ای آزاد شد. انگار که اصلا از اول قرار نبود راز این قتل رو بفهمیم، بلکه فقط قرار بود تو جو و فضاسازی این سریال غرق بشیم که جزو نکات مثبت سریاله، ولی ارزشش رو از دست میده وقتی که به قصه کمکی نمی‌کنه.

• Like
Reactions: Origami 2008

Ali_VDO

کاربر سایت
Feb 24, 2008
628
شخصن با پایان‌اش مشکل خاصی نداشتم و راضی‌کننده بود. دو سه تا نقد دم دستی هم خوندم که بد نگفته بودن هیچ کدوم. بیشتر تعریف کرده بودن.
پایان به قدر کافی تلخ بود. اما انتظار داشتم حتا تلخ‌تر از این باشه و حتا گنگ‌تر. که حسابی تو ذهن همه موندگار بشه.
به قول یکی از منتقدها که یه چیزی تو این مایه‌ها گفته بود: نظام قضایی ما مثل یه سواری می‌مونه. آدم رو حسابی می‌گردونه و دوباره برمی‌گردونه سر جای اول‌اش. اما بعدش حال بدی داری که می‌خوای بالابیاری. داغون شدی.
از این به بعد دیگه نمی‌تونم سریال کارآگاهی نگاه کنم و بعد از تموم شدن کار پلیس با خیال راحت قصه رو رها کنم. این قدرت سریال رو نشون می‌ده.

در مورد The Night Of اگه دقت کرده باشین اسم James Gandolfini فقید رو به عنوان یکی از تهیه‌کننده می‌بینید. برای من عجیب بود. چون نزدیک سه سال پیش فوت کرده.
ظاهرن پایلوت سریال رو با بازی Gandolfini تو نقش وکیل ضبط کرده بودن. اما ناگهانی فوت می‌کنه و ادامه‌ی کار ابتر می‌مونه. بعد به Robert De Niro همین نقش رو پیشنهاد می‌دن که به دلیل ناهماهنگی با برنامه‌هاش نمی‌تونه بازی کنه. آخر به همین John Turturro پیشنهاد می‌دن که از رفقای قدیمی خود Gandolfini بوده که قبول می‌کنه.
می‌تونید متن کامل رو بخونید این‌جا:
http://www.nytimes.com/2016/07/03/arts/television/in-the-night-of-john-turturro-picks-up-where-james-
gandolfini-left-off.html?_r=1

پ.ن. توی این چند سال عضویت‌ام هیچ‌وقت تاپیک رو این‌قدر سوت و کور ندیده بودم. چه غمگین. :(

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,759
نام
وحید
The Night Of عالی شروع شد، عالی ادامه پیدا کرد و فوق العاده هم تموم شد، بدون شک یکی از بهترین سریال هایی بود که تا حالا تو این ژانر دیده بودم با یه دید کامل متفاوت و پرداخت به مسائل واقعی یک قتل یه جون تازه به این ژانر داد.
چقدرم اسم سریال قشنگه، شبی که زندگی همه کاراکتر های سریال به کل عوض میشه.

yonestm

کاربر سایت
Dec 13, 2010
3,715
نام
U-N-3-S
ما هر سريال نگاه ميكنيم ضعيف ميشه بايد وايسيم تموم شه بعد ببينيم فصل جديد suits فوقالعاده بورينگ و ناراحت كنندس .. اون يه چشمه ريز كمدي توش هم برداشتن .. شده درام خالص .. ما درام ميخواستيم ميرفتيم
زندگي خودمون ميكرديم :|

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
9,913
ایا من تنها کسیم اینجا که دارم power رو میبینم؟:D
جالبه کسی ازش کوچک ترین حرفی نمیزنه سریال به این قشنگی رو:D
فصل 3 فوقالعادست

آخرین ویرایش:

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,849
سریال های آینده مارول که تاریخ تقریبی یا دقیق دارند:
Agents of SHEILD Season 4: 20 SEP 2016
Luke Cage: 30 SEP 2016
Legion: Early 2017 (فصل اول این سریال توی MCU نیست)
Iron Fist: Mid 2017
The Defenders: Late 2017
Cloak and Dagger: 2017
DareDevil Season 3: 2018
Jessica Jones Season 2: 2018

خود من فکر می کردم The Defenders در سال 2019 یا 2020 ریلیز بشه و پایانی بر Netflix Series باشه اما خوب گویا اینطوری نیست

Origami 2008

کاربر فعال
Oct 2, 2014
3,361
نام
سپهر
به شدت منتظر سریال جدید Kiefer Sutherland به نام Designated Survivor هستم که قسمت اول 1 مهر میاد. به نظر فضاش یه جورایی شبیه House of Cards هه و یه بهانه ای میشه که کیفر دوباره بعد از 24 Live Another Day ببینیم.

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,225
نام
پويان
سریال های آینده مارول که تاریخ تقریبی یا دقیق دارند:
Agents of SHEILD Season 4: 20 SEP 2016
Luke Cage: 30 SEP 2016
Legion: Early 2017 (فصل اول این سریال توی MCU نیست)
Iron Fist: Mid 2017
The Defenders: Late 2017
Cloak and Dagger: 2017
DareDevil Season 3: 2018
Jessica Jones Season 2: 2018

خود من فکر می کردم The Defenders در سال 2019 یا 2020 ریلیز بشه و پایانی بر Netflix Series باشه اما خوب گویا اینطوری نیست
پانیشر چی شد؟! یه جاخوندم قاره 2017 یه سریال مخصوص به خودش رو داشته باشه

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 3, مهمان: 4)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟