Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
سریال هرکول پوآرو رو ندیدی؟
منظورم از 5 دقیقه، کلِّ Screen Timeـه انگرید برگمن در قطار سریع السیر شرق به کارگردانی سیدنی لومت هست که بخاطر همون اسکار گرفته (ببینید میفهمید چرا).

انقد سرم شلوفع که اصلا وقت فیلم و سریال و اینا رو ندارم ! آخرین فیلمی که دیدم اگه اشتباه نکنم Cowboy VS Aliens بود :|:d سریال هم که دیگه هیچ ! کلا من زیر خط فقر هستم در این حیطه :(

wolverin

کاربر سایت
Jun 17, 2009
1,201
نام
اشکان
Dexter season 06 episode 10:
این خط,این نشون...این سیزن یه بلایی سر دبرا میاد
خدا نکنه :(

---------- نوشته در 01:34 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:33 PM ارسال شده بود ----------

سلام،دوستان از بین این سریال‌ها کدوم بیشتر ارزش شروع کردن رو دارن؟ :DDexter, 24, LOST
رفیق هر 3 تاش 100% ارزش دیدن دارن اما من خودم بهت 24 و دکستر رو پیشنهاد میکنم
با هردوشون زندگی کردم :d

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا

Luck هم شروع شد !
داستان حول چند شخصیت که تو سوارکاری دست دارن میگذره. از سوارکار و تمرین دهنده ی اسب تا صاحب اسب و کسایی که شرط بندی میکنن و حتی خلافکاری که تو شرط بندی دست داره. البته تمرکز سریال بیشتر روی شخصیت Chester Bernstein با لقب Ace با بازی داستین هافمن هست.کسی که تازه از زندان ازاد شده و میخواد زندگی گذشته اش رو پس بگیره.

سه تا از بازیگرای کهنه کار سینما توی سریال بازی میکنن.داستین هافمن که مثل همیشه عالی بود انگیزه ی یه نفر که تازه از زندان ازاد شده و میخواد همه چیزش رو دوباره بدست بیاره تو چهرش موج میزد.نیک نولتی و دنیس فارینا هم عالی بودند.اصلا سطح بازیشون از سریال ها بالاتر بود.
داستان تا حدی جالب بود و قسمت اول بیشتر صرف اشنایی با کاراکتر ها شد.
به نظرم پتانسیل تبدیل شدن به یکی دیگه از شاهکارهای HBO رو داره.

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري

Luck هم شروع شد !
داستان حول چند شخصیت که تو سوارکاری دست دارن میگذره. از سوارکار و تمرین دهنده ی اسب تا صاحب اسب و کسایی که شرط بندی میکنن و حتی خلافکاری که تو شرط بندی دست داره. البته تمرکز سریال بیشتر روی شخصیت Chester Bernstein با لقب Ace با بازی داستین هافمن هست.کسی که تازه از زندان ازاد شده و میخواد زندگی گذشته اش رو پس بگیره.

سه تا از بازیگرای کهنه کار سینما توی سریال بازی میکنن.داستین هافمن که مثل همیشه عالی بود انگیزه ی یه نفر که تازه از زندان ازاد شده و میخواد همه چیزش رو دوباره بدست بیاره تو چهرش موج میزد.نیک نولتی و دنیس فارینا هم عالی بودند.اصلا سطح بازیشون از سریال ها بالاتر بود.
داستان تا حدی جالب بود و قسمت اول بیشتر صرف اشنایی با کاراکتر ها شد.
به نظرم پتانسیل تبدیل شدن به یکی دیگه از شاهکارهای HBO رو داره.
من که ندیدمش اما وقتی دیوید میلچ بسازتش و مایکل مان تهیه کننده مطمئنا چیز فوق العاده ای میشه.

koorosh

کاربر سایت
Jun 22, 2007
3,167
نام
El Duderino
این اپیزودـه دکستر :D

ماجرای دبرا و دسکتر که از سیزن 4 رفرنس های کوچک یه سری داشتش و من خودم زود تر انتظار داشتم بازتر بشه ولی الان خیلی یهویی شدش.
بعد ترویس چرا بعد از این که اتیش زد اون اتاقه رو که معطل کنه کوین رو مثل ادم نکشت باتیستا رو با یه گلوله واقعا سواله. اخرشم قطعا کسی انتظار نداشت دکستر کشته بشه ولی یهو ببینیم اون ور آب صحیح و سالمه یکم بی مزه بود...

ولی کلا به اندازه کافی بازیها تو این قسمت عالی بودن و هیجان داشتش اپیزود که این چندتا نکته رو بشه بخشید :D

Karchect

hardcore will never die, but you will
کاربر سایت
May 26, 2010
4,989
نام
کیان
واقعا پرداخت The Walking Dead توی فصل دوم قوی شده !
فصل اول رو صرفا درگیر خط داستانیش شده بودم ولی الان واقعا پرداخت قوی داره، 3 اپیزود از فصل 2 رو که فعلا دیدم :d

Dexter رو هم تازه شروع کردم، چند قسمتی ببینم میام خدمتتون

Lost رو هم امروز شروع کردم :d

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا
اپیزود یازده دکستر :d

Ewwwwwwwwwww!

این چهارمین سریال امساله که Ince$t داشت. اول Game of thrones بعد Boardwalk Empire بعد Bored to Death ، حالا هم دکستر :d

یه چیزه دیگه هم اینکه هروقت دکستر مثلا جونش می خواد به خطر بی افته ، ادم ناخداگاه با خودش میگه : don't worry bro , there's two more seasons :d

Agent47

کاربر سایت
Oct 30, 2005
2,525
نام
Masood
واقعا پرداخت The Walking Dead توی فصل دوم قوی شده !
فصل اول رو صرفا درگیر خط داستانیش شده بودم ولی الان واقعا پرداخت قوی داره، 3 اپیزود از فصل 2 رو که فعلا دیدم :d

Dexter رو هم تازه شروع کردم، چند قسمتی ببینم میام خدمتتون

Lost رو هم امروز شروع کردم :d

The Walking Deadسیزن دومش همین دو سه قسمت اولو فقط خوشم اومد .شروع سربال خیلی خوب بود.ریتم تند هیجان بالا داستان سر راست و کلا همون جوری شد که میخواستم.از وختی رفتن جاگیر شدن تو اون مزرعه دوباره شل و ول شد.

اپیزود اخر ( 7) رو اگه دقت کنید بغیر از 10 دقیقه اخر کلا همش حرف چرته...Hell.on.Wheels سریالیه که اینروزه میبینم و خیلی قشنگه.Hell.on.Wheels

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
این اپیزودـه دکستر :D

ماجرای دبرا و دسکتر که از سیزن 4 رفرنس های کوچک یه سری داشتش و من خودم زود تر انتظار داشتم بازتر بشه ولی الان خیلی یهویی شدش.
بعد ترویس چرا بعد از این که اتیش زد اون اتاقه رو که معطل کنه کوین رو مثل ادم نکشت باتیستا رو با یه گلوله واقعا سواله. اخرشم قطعا کسی انتظار نداشت دکستر کشته بشه ولی یهو ببینیم اون ور آب صحیح و سالمه یکم بی مزه بود...

ولی کلا به اندازه کافی بازیها تو این قسمت عالی بودن و هیجان داشتش اپیزود که این چندتا نکته رو بشه بخشید :D
نمی دونم ولی من خیلی از این ماجرای دب-دکستر بدم اومد.حس بدی برام درست کرد.کاشکی اصلا سمتش نمی رفتن.....
باتیستا رو نکشت,چون اگه کشته بود کوین می رفت تراویس<اصولا یه اصله,واسه همینه که می گن بعضا کلاشینکف از امثال m4 بهتره<چونm4 می کشه,ولی کلاشینکف زخمی می کنه,واسه همین چند نفر دیگه رو هم به سمت خودش می کشه....

koorosh

کاربر سایت
Jun 22, 2007
3,167
نام
El Duderino
اول Game of thrones بعد Boardwalk Empire بعد Bored to Death

برد تو دث که هنوز من مطمئن نیستم :D یعنی طرف همین طوری اومد یه چیزی پروند من باباتونم... خیلی راحت هزارو یک راه وجود داره که برگردونن ماجرا رو :D -fingers crossed-
اینجا هم که اتفاقی نیفتاده هنوز :D

راستی بنظرتون برا فینالی لو میره دکستر بالاخره ؟:D این سنیک پیکه خیلی احتمالشو برد بالا :D

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا
اقا کی Breaking bad رو دیده؟
چجوریاس؟

one of the most intelligent, well-written, well-acted, well-directed, well-shot, well-edited, well-soundtracked, shows ever
===

به به پوستر فصل سوم Justified ... یه ماه دیگه شروع میشه

• Like
Reactions: βehdad

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر