Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,523
اون سکانسی که ری مواد مصرف میکنه کسی رو یاد Opening مکس پین 3 ننداخت؟ :D اون وضع مواد مصرف کردن شدید و الکل خوردنش یه جورایی ورژن عصبانی مکس پین بود :D

Black_Flag

کاربر سایت
Oct 15, 2013
585
درسته که td نسبت به سیزن 1 افت کرده ولی به نظرم هنوزم از خیلی از سریالایِ هم سبکِ خودش سطحش بالاتره
شخصیت فرانک و ری خیلی خوبن نسبت به بقیه مخصوصا بعضی از دیالوگ هاشون خیلی جالبه حالا به اندازه ی حرف های راس عمیق و مفهومی نیست ولی خب بارم جالبه
این قسمت هم یجورایی مثل قسمت 4 سیزن 1 بود.دقیقا مثل کاری که راس و مارتی انجام دادن این 3تا هم یجورای (نه به اون قشنگی) همون حرکت رو زدن!!
ولی از طرفِ دیگه بر خلاف افتی که td داشته ری داناوان همچنان عالی داره پیش میره

Red Dead

کاربر سایت
Jun 16, 2010
1,659
نام
سیاوش
هی می گفتن مهمونی مهمونی آخرش فقط چند تا آدم پولدار بودن که با زن ها رابطه جنسی دارن،اون کارآگاه خانومه هم تو بچگی بهش آزار جنسی رسیده که کلا از همون نقطه ابتدای سریال معلوم بود،حداقل کوبریک در چشمان تمام بسته جنبه های هنری و روانشناسی خیلی قوی رو به این جریان تزریق کرده بود

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,038
نام
سهند
کلا یاد ندارم کسی از Hell On Wheels چیزی گفته باشه تو این تاپیک.
خواستم بگم این دو قسمتی که از فصل پنجم پخش شده خیلی خوب بوده.

شاید بخاطر اینه که این سریال تو GEM TV پخش میشده و کلاس کاریش اومده پایین:))

pouryaps3

کاربر سایت
Aug 29, 2009
576
نام
پوریا
اپیزود سوم R&M اگه بهترین اپیزود این دو سیزن نباشه مطمئنا جزو ۳تای اول هست. Character development ریک عالیه، هر قسمت داره بهتر می‌شه. هنوزم با اختلاف بهترین هست.

mehdi88

کاربر سایت
Dec 31, 2011
434
یه مدت درگیر فیلم و انیمه شدم از سریالا خیلی عقب موندم یه راهنمایی یا به بیان بهتر نظر تخصصی دوستانو میخواستم
فقط لطفا عزیزانی که سریال مورد علاقشون arrow و خاطرات یک بچه خوشگل و ... هستش راهنمایی نکنن :d
از سریالایی مثل واکینگ دد که از دید من بی هدفن خوشم نمیاد ، از سریالایی که با اتفاقات عجیب غریبشون به شعورم توهین میکنن مثل سوپرنچرال و خاطرات و arrow متنفرم
زیادم خوشم نمیاد سریال مثل کالیفرنیکشن باشه :d
خودم اینارو تو لیست دارم ممنون میشم نظرتونو در موردشون بگید اگرم سریالای خوب دیگه ای هم هست معرفی کنید :bighug:
Son of anarchy
Vikings
House of cards
Justified
Once upon a time
True detective
Suits
Breaking bad
Orange is the new black

پیشاپیش ممنون

king76

کاربر سایت
Feb 5, 2012
519
نام
M4hdi
یه مدت درگیر فیلم و انیمه شدم از سریالا خیلی عقب موندم یه راهنمایی یا به بیان بهتر نظر تخصصی دوستانو میخواستم
فقط لطفا عزیزانی که سریال مورد علاقشون arrow و خاطرات یک بچه خوشگل و ... هستش راهنمایی نکنن :d
از سریالایی مثل واکینگ دد که از دید من بی هدفن خوشم نمیاد ، از سریالایی که با اتفاقات عجیب غریبشون به شعورم توهین میکنن مثل سوپرنچرال و خاطرات و arrow متنفرم
خودم اینارو تو لیست دارم ممنون میشم نظرتونو در موردشون بگید اگرم سریالای خوب دیگه ای هم هست معرفی کنید :bighug:
Son of anarchy
Vikings
House of cards
Justified
Once upon a time
True detective
Suits
Breaking bad
Orange is the new black

پیشاپیش ممنون
Breaking bad که کلا بحسش جداس :D خیلی خیلی خوبه!
از بین اینا به نظرم vikings-suits- house of card-justified -عالین
=======
Mr.robot فراموش نشه:D

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
چرا واقعا هیچ سریالی به عظمت و شاهکاری و پیوستگی لاست نیومده؟:(
نگین گات: | واقعا سریال مث لاست نیومده چرا :(((
این abc چه غلطی میکنه پس D :

pouryaps3

کاربر سایت
Aug 29, 2009
576
نام
پوریا
e5k3ptluvdrz30m01ckr.jpg

George Coe هم مرده (like we didn't expect that). بدون Woodhouse چیکار کنه Sterling، دیگه حال نمی‌ده. :( این مکالمه‌ی تاریخی رو می‌ذارم تا ببینید چقدر بهش ظلم شده:

[LTR]Sterling Archer: Woodhouse, what are you doing?
Woodhouse: Uh, sitting down, sir.
Sterling Archer: What, at the table?
Malory Archer: Sterling!
Sterling Archer: Like people?
Sterling Archer: What? Look, he thinks he's people! [/LTR]

آخرین ویرایش:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
Son of anarchy
Vikings
House of cards
Justified
Once upon a time
True detective
Suits
Breaking bad
Orange is the new black

پیشاپیش ممنون
Sons of anarchy :
تا یک جاهاییش دیدم سریال خوبیه مخصوصا اگه به این داستانای گنگای خلافکار قاچاقچی و اینا علاقه داری ببین :D
HoS:
یک سریال سیــاسی خفن که کوین اسپیسی توش بازی میکنه و داستانش در مورد کثافت کاری های سیاسی که انجام میشه هست.
True Detective:
فصل اول بشدت تریپ خسته و خفنی داره با دیالوگای محشر با کست محشر و فصل دوم هم بنظر خودم جالب نی :D
Breaking Bad:
در مورد این شاهکارم توضیح نمیدم چیزیه که اگه کسی نبینه اصلا حق دیدن سریالای دیگه رو نداره :-"

در ادامه اینا:
Fargo
Sherlock
better call saul
24
Daredevil (سوپر هیروییه البته نه مثل Arrow تینیجری)
Doctor Who

سریال طنز هم پیشنهاد میکنم اینا ببینی:
Friends
seinfield
How i met your mother
The Big bang thoery

سریال جدید هم که شروع شده Mr. Robot بشدت پیشنهاد میشه...

Super Friend

کاربر سایت
Jul 25, 2015
103
نام
چوبک
e5k3ptluvdrz30m01ckr.jpg

George Coe هم مرده (like we didn't expect that). بدون Woodhouse چیکار کنه Sterling، دیگه حال نمی‌ده. :( این مکالمه‌ی تاریخی رو می‌ذارم تا ببینید چقدر بهش ظلم شده:

[LTR]Sterling Archer: Woodhouse, what are you doing?
Woodhouse: Uh, sitting down, sir.
Sterling Archer: What, at the table?
Sterling Archer: Like people?
Sterling Archer: What? Look, he thinks he's people! [/LTR]
تو این فصل که اصلا نبود. سریال داره با این سابپلاتهای بیخودش مثل Slater و بچه ی آرچر اعصاب خوردکن میشه. منکه اصلا سه اپیزود آخر فصل رو ندیدم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر