barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
ای بابا . انگار این سریال آرو نمی خواد یک بار هم شده بازیگر های درست درمون بیاره . تا همین الان با وجود بالا رفتن سطح داستان تو فصل دو عمده ترین ضعفش بازیگر های نچسب و لوس بودن که الان معلوم شد قراره ادامه پیدا کنه .

انگار به احتمال 90 در صد براندون روث (بازیگر نچسب و خشک نقش سوپرمن تو بازگشت سوپرمن که انگار اون جا داشت ژست مدلینگ می اومد ) قراره نقش سوپرمن رو تو سریال بازی کنه . حالا خدا عالمه تو جاستیس لیگ اریجینال (نه بتمن علیه سوپرمن) کدوم سوپرمن قراره باشه .

به احتمال زیاد جورج کلونی هم برای نقش بتمن بر می گرده در سریال !!!

マスター.ミラー

کاربر سایت
Mar 11, 2009
594
نام
محمدرضا
ای بابا . انگار این سریال آرو نمی خواد یک بار هم شده بازیگر های درست درمون بیاره . تا همین الان با وجود بالا رفتن سطح داستان تو فصل دو عمده ترین ضعفش بازیگر های نچسب و لوس بودن که الان معلوم شد قراره ادامه پیدا کنه .

انگار به احتمال 90 در صد براندون روث (بازیگر نچسب و خشک نقش سوپرمن تو بازگشت سوپرمن که انگار اون جا داشت ژست مدلینگ می اومد ) قراره نقش سوپرمن رو تو سریال بازی کنه . حالا خدا عالمه تو جاستیس لیگ اریجینال (نه بتمن علیه سوپرمن) کدوم سوپرمن قراره باشه .

به احتمال زیاد جورج کلونی هم برای نقش بتمن بر می گرده در سریال !!!
البته قراره نقش Atom رو بازی کنه.
choiatom-443x500.jpg

Sorena Asadi

کاربر سایت
Jan 23, 2014
1,041
این Pretty Little Liars دیدم به نظرم بد نبود خیلی ها ازش بد میگفتن برای سرگرم شدن به نظر من خوبه البته فصل 1 رو دیدم کامل نمیدونم توی فصل های دیگه افت میکنه یا نه ....

asheghangta

کاربر سایت
Jun 17, 2006
1,112
نام
آرین
تا حالا منو به شدت جذب کرده و بهترین بخشش تا حالا شخصیت پردازی فوق العاده تک تک کاراکتر ها است.بلک کمدی سریال هم عالیهههه....

اما.... . هنوز به بخش شایسته ی پرستش (!) سریال نرسیدم هنوز.یعنی اون همه هایپ تا الان شایسته نبوده و مثل اینکه فصل 4 و 5 تازه شروع میشه این قضیه.

با جسی هم بیشتر از همه حال می کنم.... .

فقط امیدوارم زود تر کارشونو مستقل کنن.... .

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
تو این فصل بی سریالی بهتون توصیه میکنم بشینید Orphan Black رو ببینید! واقعا یه فیلم درام اکشن با موضوعی بسیار جذابه و تا الان هم 2 فصلش اومده! امتیازاتش هم خوبه و سریال مدام در حال اوج گرفتنه!از بازیگرای خوبش مثل تاتیانا ماسلانی هم نمیشه گذشت:d از اون طرف برای طرفدارای Far Cry 3 هم بازیگری مثل Michael Mando که نقش Vaas رو برعهده داشت با اون لهجه خیلی خوبش تو فیلم نقش خوبی رو بر عهده داره:d
36mwu0pejjt968z0dxv5.jpg

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
کسی اینجا Rectify میبینه؟ چرا اینقد نمره هاش پایینه؟ از نظر کیفیت واقعا هیچی از فارگو یا ترو دیتکتیو کم نداره. برام عجیبه سریالایی مثل Rectify یا Hannibal نمرشون از Dexter یا Fargo کمتره اونم وقتی از نظر داستان و کیفیت بازی بازیگرا خیلی سرترن...

Mohiwoods

کاربر سایت
Aug 12, 2011
311
نام
Mohiwoods
تو این فصل بی سریالی بهتون توصیه میکنم بشینید Orphan Black رو ببینید! واقعا یه فیلم درام اکشن با موضوعی بسیار جذابه و تا الان هم 2 فصلش اومده! امتیازاتش هم خوبه و سریال مدام در حال اوج گرفتنه!از بازیگرای خوبش مثل تاتیانا ماسلانی هم نمیشه گذشت:d از اون طرف برای طرفدارای Far Cry 3 هم بازیگری مثل Michael Mando که نقش Vaas رو برعهده داشت با اون لهجه خیلی خوبش تو فیلم نقش خوبی رو بر عهده داره:d
36mwu0pejjt968z0dxv5.jpg

این سریال عالیه من عاشقشم ، تاتیانا هم خیلی توی همه نقش ها بازی میکنه عالیه این Vick هم که بیچاره خیلی مورد ظلم واقع شده :D

Vick The Di.ck عالیییییه :D

™TyrioN

کاربر سایت
Nov 2, 2013
1,793
نام
وحید
Halt And Catch Fire واقعا عالی داره پیش میره ! نمیدونم چقدر داستان فیلم به واقعیت شباهت داره ولی میشه اینجوری گفت که استارت هوش مصنوعی داره از اینجا زده میشه !

بازیگر ها که عالی واقعا Lee Pace داره عالی بازی میکنه . صحنه های طوفان و اون مرد مرده واقعا عالی بود . پیش بینی میکنم که این زن گوردون اخر بهش خیانت میکنه و یجا کار دست گوردون میده :d هیچجوره به گوردون نمیخوره :d

عجیب حس خوبی میده دیدن این سریال :bighug:

|| ARMSTYLE ||

کاربر سایت
May 4, 2014
954
نام
سامی
واقعا دارم دیوونه میشم . نمیتونم دوری shameless رو تحمل کنم . کووووو تا دی و بهمن که باز پخش بشه . دوستان یه سریال دارید کمدی یه جورایی توی این سبک که یکم حالم رو بهتر کنه ؟ خیلی به shameless وابسته شدم نمیدونم چرا :|

navid35

کاربر سایت
Mar 16, 2014
62
واقعا دارم دیوونه میشم . نمیتونم دوری shameless رو تحمل کنم . کووووو تا دی و بهمن که باز پخش بشه . دوستان یه سریال دارید کمدی یه جورایی توی این سبک که یکم حالم رو بهتر کنه ؟ خیلی به shameless وابسته شدم نمیدونم چرا :|
orange is the new black رو ببین

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر