Miniature Rose

A Poor Man's Rose
کاربر سایت
Jun 25, 2009
2,658
Harper's island گوگل کردمش , به نظر هم MyStery و هم ترسناک میومد , برای سال 2009 هم که هست , فقط سوالی که هست این ـه که چند فصل ـه ؟! چون می خوام فردا برم بگیرم ـش و حس دانلود اینا نیست .
پ.ن : اقا صدرا خودت هم یک توضیحی در موردش بدی , ممنون میشم .

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
خب ظاهرا باید منتظر یه سری اتفاقات جدید باشیم، همه ماجراها یه جورایی پروندشون بسته شد و خیلی راحت میتونن یه روایت جدید رو با دست باز کلید بزنن
برودی یکی از unstableترین کرکترایی بود که تا به حال دیده بودم، واقعا لنگ در هوا بود این آدم، خیلی راحت موضع عوض میکرد و خیلی هم غیر قابل پیش بینی بود

آقا شما کجا زندگی میکنی یه بار ما رو دعوت کن خدمت برسیم حتما باید خوش بگذره!

والله ما با یک عمویی که ادعا می کرد تو سینما کار می کنه (البته پشت صحنه ها نه کس خاصی ) سر آرگو بحث کردیم گفت اینش خالی بندی بوده که با جرثقیل دار می زنن منم سر همون گفتم

- - -ویرایش - - -

Harper's island گوگل کردمش , به نظر هم MyStery و هم ترسناک میومد , برای سال 2009 هم که هست , فقط سوالی که هست این ـه که چند فصل ـه ؟! چون می خوام فردا برم بگیرم ـش و حس دانلود اینا نیست .
پ.ن : اقا صدرا خودت هم یک توضیحی در موردش بدی , ممنون میشم .

تک فصله . توضیح هم با اجازه دوستمون من بدم

شما اون داستان آگاتا کریستی رو خوندید یا درباره اش شنیدید ؟؟ که 10 نفر توی یک امارت تو جزیره ای دور افتاده یکی یکی توسط یک قاتل کشته میشن و بعدا مشخص میشه فاتل یکی از خودشون بوده ؟؟؟ این داستان تاثیر بسزایی تو خیلی از آثار بعد خودش گذاشته . هارپر آیلند هم ایده ی کلی اش رو از اون گرفته . داستان از یک عروسی شروع میشه . سال ها قبل این عروسی یک قاتل بی رحم تعدادی آدم رو کشته تو جزیره و جوون های جزیره که اکثرا همه باهم دوست و آشنا بودن از جزیره میرن . و قاتل هم بعد مدتی توسط پلیس به قتل میرسه . اون عروسی مذکور هم بین دو تا از جوون های همون جزیره که از اونجا رفتن انجام میشه ولی وقتی به جزیره میرسن تا عروسی رو برگزار کنن قتل ها از نو شروع میشه ...

سریال خوبیه شاهکار نیست ولی جذابیت خودشو داره .

اگه بیشتر mystery بودنش مد نظر باشه افراد ناشناخته / persons unkown هم مورد خوبیه اونم درباره گیر افتادن چند نفر تو یک جزیره و امارت است با این فرق که اینجا نکته ی مرموز اینه که این افراد ربوده میشن و معلوم نیست چرا اون تو گیر افتاده اند و یکی هم اونهارو زیر نظر داره این سریال هم یک فصلی کنسل شد

.:KATATONIA:.

کاربر سایت
Apr 22, 2012
554
نام
آرین
چرا منتظری سریال افت کنه؟؟
:d:-/:d

دیگه خو مرض داره این پسر دیگه
:biggrin1:
...ملت همه از خداشونه سریال خوب پیش بره این داره خداخدا میکنه سریال افت کنه...
جل‌الخالق!!!!

خب از CW بعید هم نیست دیگه :|

مثال نقص : TVD :|:|:|

Miniature Rose

A Poor Man's Rose
کاربر سایت
Jun 25, 2009
2,658
تک فصله . توضیح هم با اجازه دوستمون من بدم

شما اون داستان آگاتا کریستی رو خوندید یا درباره اش شنیدید ؟؟ که 10 نفر توی یک امارت تو جزیره ای دور افتاده یکی یکی توسط یک قاتل کشته میشن و بعدا مشخص میشه فاتل یکی از خودشون بوده ؟؟؟ این داستان تاثیر بسزایی تو خیلی از آثار بعد خودش گذاشته . هارپر آیلند هم ایده ی کلی اش رو از اون گرفته . داستان از یک عروسی شروع میشه . سال ها قبل این عروسی یک قاتل بی رحم تعدادی آدم رو کشته تو جزیره و جوون های جزیره که اکثرا همه باهم دوست و آشنا بودن از جزیره میرن . و قاتل هم بعد مدتی توسط پلیس به قتل میرسه . اون عروسی مذکور هم بین دو تا از جوون های همون جزیره که از اونجا رفتن انجام میشه ولی وقتی به جزیره میرسن تا عروسی رو برگزار کنن قتل ها از نو شروع میشه ...

سریال خوبیه شاهکار نیست ولی جذابیت خودشو داره .

اگه بیشتر mystery بودنش مد نظر باشه افراد ناشناخته / persons unkown هم مورد خوبیه اونم درباره گیر افتادن چند نفر تو یک جزیره و امارت است با این فرق که اینجا نکته ی مرموز اینه که این افراد ربوده میشن و معلوم نیست چرا اون تو گیر افتاده اند و یکی هم اونهارو زیر نظر داره این سریال هم یک فصلی کنسل شد

ممنون . پس این سریال هم خیلی شبیه به فیلم Mind's Hunter هست . من عاشق این طور فیلم و سریال هام :d با امید به خدا فردا میرم بگیرمش . مرسی .

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
دیگه خو مرض داره این پسر دیگه:D...ملت همه از خداشونه سریال خوب پیش بره این داره خداخدا میکنه سریال افت کنه...:Dجل‌الخالق!!!!:D

1st of all:نظرات همگی مسلماً یکشکل نیستن ولی خب غزیز دل برادر داستان ب این خوبی داره پیش میره خو!!!!!!کجاش ایراد داشته مگه؟؟/:D
======================
دوستان این جزیره اینطور ک من فهمیدم کلاً همه‌جور چیزی توش اولیور دیده،همه حور دردی رو چشیده و کلیم بدبختی دیده[کامنت مُسَجَّع:D]…باید دید چی میشه...
واقعا من لایق این همه تعریف نیستم :D
نه خداییش به این سریالای دیگه CW نگاه میکنم! اینقدر نوسان داره! یک سیزنش محشر میشه یک سیزن بول شت :| بخاطر همین میگم فقط منتظر این بودم که سریال توی سیزن 2 از اولاش یا از وسطاش دیگه داغون بشه ولی داره هی بهترو بهتر میشه :x
دمشون گرم :x

- - -ویرایش - - -

این arrowدیگه خیلی مسخره شده اگه قسمت بعد بیان پدر الیورهم زنده کنن اصلا تعجب نمیکنم:D
الان چه اتفاق عجیبی افتاده مگه؟

مالکوم مرلین که خیلی ضایع بود نمرد!
من قسمت آخر قشنگ حدس زدم این فصل بعد دوباره میاد چون فقط یک تیر کرد توی شونش و بعد در رفت :| میخواستی بمیره؟ :D
بابای الیور که خودشو کامل کشت دیگه و یکی گزاشت توی مخش! دیگه این یکی قابل درک نیست اگه زنده بشه :D

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
واقعا من لایق این همه تعریف نیستم :D
نه خداییش به این سریالای دیگه CW نگاه میکنم! اینقدر نوسان داره! یک سیزنش محشر میشه یک سیزن بول شت :| بخاطر همین میگم فقط منتظر این بودم که سریال توی سیزن 2 از اولاش یا از وسطاش دیگه داغون بشه ولی داره هی بهترو بهتر میشه :x
دمشون گرم
بابا DC باالکل اینارو تحت نظر گرفته مثل اینکه...نه میزاره کاراکتر اضافه کنن ن میزاره اعتبار کمیک ب فنا بره...احتمال افت سریال خعلی خعلی پایینه[ولی غیرممکن نیست!]...
پ.ن:این هفته جزو گندترین هفته‌های عمرمنه!!!:Dهیچی نمیاد!!!!:(

hosein_fisher

کاربر سایت
Sep 6, 2006
880
نام
حسین
کل این سه فصل میخواستیم نتیجه بگیریم که برودی بالاخره خائنه یا قهرمان؟با اون ستاره ای که کری کشید و حرفای جوادی معلوم شد که قهرمانه.کشته شدن برودی خیلی منطقی تر از این بود که با کری فرار کنن و برن بچه شون رو تو صلح و صفا بزرگ کنن.حالا که تصمیم گرفتن فصل 4 رو ادامه بدن یه کم به این پیتر کوئین بیچاره بیشتر بها بدن:biggrin1:
پ.ن: تو زمین فوتبال طرف رو اعدام کردند اعدام با جرثقیل که جای خود دارد.

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,796
نام
شیخ صدرا
کسی سریالی سراغ داره که پر از WTF باشه ؟! :d مثلا این AHS خیلی خوب و معتاد کننده بود ولی چون منتظرم این فصل تموم بشه بعد همه رو با هم ببینم , هیچی ندارم نگاه کنم ( بجز انیمه :-":d ) .
پ.ن : غیر Horror هم باشه , NP :D .

دوستان توضيح دادن ديگه :d
بگيرش،تو سبك ومشت سريال كمه و اينم به نظرم جزو سريالاى خوبه

dude

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,927
نام
امیرعلی
۱۰AHS نیومده؟
ahs میگن تا ماه بعد نمیاد :| برا اینکه ببینی کی میاد فقط برو از imdb ببین اونجا نوشته
من دومى رو توصيه ميكنم ببينى.
اولى هم من خوشم نيومد زياد.
دومی فصل های اولش قشنگ هست یا فقط فصل های آخر قشنگ میشه ؟
موضوعش چیه ؟ جناییه ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر