fifa 12

کاربر سایت
Jul 21, 2011
1,628
نام
سپهر
هنوز نه ولی احتمالا تو قسمت 9 به فلش تبدیل میشه

اون Bane نبود ، Bane جزو کارکتر های مهم DC هست و طبق گفته تهیه کننده، DC اجازه استفاده از این کارکتر ها رو بهشون نداده، بخاطر همین هم Ra's al ghul هم حظور فیزیکی نداره.:|
------------------------
تو این قسمت چند تا رفرنس عالی بود مثلا موقعی که Barry توی انبار داشت مواد شیمیای رو مرتب میکرد صدای یه صاعقه اومد که به داستان اصلی تبدیل شدنش به فلش اشاره داره.
یه اشاره ای هم به Reverse Flash شد که اگه تو سریال خود Flash حظور داشته باشه عالی میشه.
Reverse Flash دشمن اصلی Flash هست .
منظورش از یکیو دیدم که خیلی سریع میرفت وبابام رفت و ...... همین Reverse Flash بود؟:|

マスター.ミラー

کاربر سایت
Mar 11, 2009
594
نام
محمدرضا
منظورش از یکیو دیدم که خیلی سریع میرفت وبابام رفت و ...... همین Reverse Flash بود؟:|
اره:d
اقا این فلش کلا کیه جه جور قدرتی داره؟؟ کارش چیه؟؟
83703930191658137416.jpg

فلش یکی از اعضای *Justice League هست ، قدرتش سرعت زیادش هست .کارش هم مبارزه با جرم و جنایت.
-----
* Justice League یه گروه شامل Batman, Superman,Wonder Woman,Green Lantern , Green Arrow و... هست که هدفشون حفظ امنیت جهان هست.
مثل Avengers ولی خیلی بهتر!:d:d

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
Arrow عالی بود این هفته.
نمیدونم چرا از این پسره بازیگر فلش خیلی خوشم اومد :| به نظرم سریال خودش هم خیلی خوب میشه...........
هفته بعد هم باید منتظر یه cliff hanger خفن باشیم :|
من زیاد اهل comic ها نیستم ولی پیش بینی میکنم اسلید زنده مونده باشه و تبدیل بشه به death stroke،بعد از اونجایی که اولیور گفت آیوو و همه افرادی که از اون سرم استفاده کرده بودن مردن احتمال میدم خود اولیور اسلید رو بکشه تو جزیره.....

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
ok ok
:d
آخ حواسم نبود ببخشید :D فکر کردم گفتی TWD S04E09 :)) :)) :))
فکر کردم واسه خنده گفتی :D اینقدر از اسم مخفف استفاده میکنید آدم قاطی میکنه! مخصوصا TWD و TVD که فرقش یک V هست :D

- - -ویرایش - - -

هم زندان خراب شد..هم پیر مرد گروه مرد هم نوزاد گروه...حالا می شه با هیجان برن تو شهر دنبال پایه های ماجرا بگردن..
اون بچه رو هر چی فکر میکنم نمرده ها :|
مطمئنن وقتی سریع دارن در میرن و سوار اتوبوس میشن نباید با کالسکه ببرنش! برداشتنش و بردن!
من که فکر نمیکنم مرده باشه!

اما واقعا این قسمتش شاهکار بود

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
عالی بود این قسمتش!
آخرشم خیلی خوب تموم شد! حیف رفت واسه چند وقت دیگه :( TWD هم که رفت :(
کلاوس چه مهربون و نازک نارنجی شده بود توی این قسمت :|