Black_Flag

کاربر سایت
Oct 15, 2013
585
غصه نخور D :
شما چی میگی خب؟
میگیم هایپش نکنین ، چون قبلا سریال قوی داشتیم و الان هم داریم نیازی نیست هایپش کنیم ، همینو میگی؟
ناراحت نشیا ولی بغیر از شما فک نکنم کسی به اون صورت فنِ سریال باشه و روزی 30 بار بیاد بگه چقدر سریال خوب و فلانِ
حالا چون شما فنِ دو آتیشه ی سریال شدی کسی حق نداره بیاد راجبه سریال نظر بده که سریع غُر به جونش میزنی؟!!!!!!:)):|

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
ناراحت نشیا ولی بغیر از شما فک نکنم کسی به اون صورت فنِ سریال باشه و روزی 30 بار بیاد بگه چقدر سریال خوب و فلانِ
حالا چون شما فنِ دو آتیشه ی سریال شدی کسی حق نداره بیاد راجبه سریال نظر بده که سریع غُر به جونش میزنی؟!!!!!!:)):|

شاید تو این انجمن زیاد فن دو آتیشه نداره.
اما همین که چند نفر دارن میبینن خوبه D :
غر چیه دارم از سریال مورد علاقم دفاع میکنم . شما نه دیدی سریال و نه چیزی فقط میگی تعریف نکنین: )))

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
من که فعلاً تا اطلاع ثانوی گذاشتم کنار The Leftovers رو .
قسمت اول اونقدر جذبم نکرد که انگیزه ای برای ادامه سریال داشته باشم .
شاید در زمان دیگه ای با وقت آزاد بیشتر و شرایط روحی متفاوت بشینم ببینمش ولی الان دلم نمیاد اعصاب خودمو با دیدن بهم بریزم .

Serial Killer

کاربر سایت
Jan 18, 2014
196
دوستان خواهش میکنم جوری رفتار نکنید که آدم بجای اینکه بره سراغ سریال تازه از دیدنش منصرف بشه
اینجوری هم آدم بیخیال سریال میشه هم از سریال متنفر میشه یجورایی8-|

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,545
نام
امیر
بعد از Better Call Saul تقریبا سریالی نتوسنت 17 18 تا اپیزود پشت سر هم و بدون فاصله جذبم بکنه ولی The Leftover کرد! :|

بهترین سریال قرن نیست ولی به نظرم از خیلی نظرا عالی کار شده . تا ایپزود 8 سیزن2 همه چی عالی بود . فقط یکم بالا پایین داره .

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
کسی نگفت The Leftovers خدا فقط به عنوان یـ کس یا بهتره بگم کسایی که تازه فن سریال شدن و دارن سریالو نگاه میکنن و لذت میبرن پیشنهاد میکنم (میکنیم) برید ببنیدش ! به شخصه من خودم سریال بین نیستم و تا حرف دور بر یـ سریال نباشه اصلا سمتش نمیرم (مثل TWD , BB , GOT) ولی این دوستمون اینقدر از این سریال تعریف کرد به کلی حوسم انداخت که یـ سریال به سریالای که دارم دنبال میکنم اضافه کنم :bighug: الانم دارم لذت میبرم از سریال :bighug: حالا این وسط ممکنه یـ سریا خوششون نیاد از سریال دلیل نمیشه که بقیه نیانو ازش تعریف نکنن !

آخرین ویرایش:

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
وقتی وحید نظر میده ---> -_- :D ... [MENTION=51902]Red V[/MENTION] :|

--

من زیاد نمیام طرفداری کنم :D
ولی خب اکثر سریالاهارو دنبال می کنم ،

اومدم یه مینی سریال معرفی کنم شاید خوشتون بیاد ببیندش همش هم هفت قسمته

544caaea53c81.jpg

نام سریال : Generation Kill
محصول شبکه : HBO
سبک : درام / جنگی
سال ساخت : 2008
Imdb : 8.7/10

خلاصه داستان : این سریال بر اساس داستان کتابی نوشته ایوان رایت نوشته شده است. داستان فیلم درباره حمله آمریکا به عراق در سال 2003 میلادی را به تصویر می‌کشد. با توجه به توضیحات فیلم میتوان آن را به علاقه‌مندان سریال دسته برادران پیشنهاد کرد...

نظر شخصی : سریال خیلی خوش ساختیه تا الان که من دیدم ، طوری که نه تو جنگ آمریکایی ها رو فرشته نشون داده نه اعراب رو وحشی ( پس شاهد هیچ گونه Racist بودن نیستیم ) ( به جز دیالوگ های ارتشی ها که اگر با فیلم جنگی آشنا باشید صد در صد می دونید چی به چیه )

و محصول شبکه HBO ـه دوستان آشنا هستند با این شبکه و محصولاتش

با تشکر !

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
در ضمن بازیگر های سریال اکثر خود Marines ها (نیروی ارتش آمریکا ) هستند ...

بزودی چند تا سریال ( فصل به فصل ) نقد می کنم :D و نظر شخصی فقط Hater ها ـو Fanboy ها نریزن سرم صلوات :D !

یحتمل نقد بعدی Jessica Jones ـع ..

Rhodes

کاربر سایت
Mar 29, 2009
704
نام
محمد صادق
با توجه به خوش ساخت بودن و کیفیت بالای سریال های جدید نمیدونم آیا نگاه کردن به سریال های قبل تر هم میتونه لذت بخش باشه یا نه !
مثلا سریال های sopranos - merlin - OZ - the wire و ...
یکی بی زحمت این قضیه ash evil dead رو توضیح میده که چی به چیه ؟

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
با توجه به خوش ساخت بودن و کیفیت بالای سریال های جدید نمیدونم آیا نگاه کردن به سریال های قبل تر هم میتونه لذت بخش باشه یا نه !
مثلا سریال های sopranos - merlin - OZ - the wire و ...
یکی بی زحمت این قضیه ash evil dead رو توضیح میده که چی به چیه ؟

ash evil dead یه کمدی قشنگ با تم زامبی و آخرالزمانی

Sopranos رو صد در صد پیشنهاد می کنم ببینید .. یکی از شاهکار های شبکه HBO ... ایتالیایی اصیل ( حتما برای اونایی که از پدرخوانده خوششون اومده پیشنهاد میشه ) ... با بازی مرحوم جیمز گاندولفینی ...

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
دوستان چرا فصل دو سریال Gotham فقط 11 قسمته؟ نکنه داره کنسل میشه ؟ :(
11 قسمت نیست 22 قسمته، گرچه گاتهام قرار بود 10-11 قسمت باشه هر فصلش که دیدن خیلی بیننده پیدا کرد زیادش کردن که فصل اولش نصف دومش خیلی افت کرد، این فصلش که طوفانی شده روند داستان خداکنه نیمه دومو خراب نکنن :|

- - -ویرایش - - -

نیمه ی دوم فصل دوم 2016 شروع میشه.وگرنه نمیخوان کنسلش کنن مخصوصا این فصل که سریال اوج گرفته
نه خداروشکر این سریال تاخیر نیم فصل نداره پشت سر هم قراره تا آخر هر هفته پخش بشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر