گزارش همایش بازی سازان - 5 شنبه 8 آذر 1386

iran_adventure

کاربر سایت
Nov 23, 2006
146
من ( مجتبی ) ، پیمان و آقای جامی از ساعت 11 در محل همایش حاضر بودیم و تا ساعت 13 مشغول آماده کردن محل همایش بودیم . البته من کمی وقت اضافه آوردم و به کمک جناب آقای وحید ملکی از آبجکت های خمیری که برای ساخت بازی خودم ساخته شده بودند، عکس برداری کردیم .

01_resize.JPG

پروژکتور کمی دیر رسید و بعد از اینکه کمی اذیت کرد ! ( کابل دستگاه خراب بود! چون یکی از پین هاش شکسته بود ... ) یک کابل دیگه برای ما آوردند و پروژکتور راه افتاد . تقریبا ساعت 13:15 بود که همایش به صورت رسمی آغاز شد .

02_resize.JPG

03_resize.JPG

آقای جامی بعد از خوش آمد گویی برنامه ها را عنوان کردند و از جناب آقای مهدی اصل دعوت کردند که برای ارائه مطالب خود به جایگاه بیایند.

04_resize.JPG

05_resize.JPG

جناب آقای مهدی اصل در مورد ادیتور سورنا و نحوه ارتباط آن با انجین ایرلیچ توضیح دادند ...
نزدیک آخر صحبت های آقای مهدی اصل بود که متوجه شدیم جناب آقای کسایی در حال رفتن هستند و همه ( من و پیمان و آقای جامی ) برای بدرقه ایشان و همراهانشون رفتیم بیرون!
واقعا از ایشون متشکریم که تشریف آوردن و به ما دلگرمی دادن ...

06_resize.JPG

07_resize.JPG

البته ما در انتهای برنامه کلی با آقای کسایی صحبت داشتیم ولی نشد ! گویا جایی کار داشتند و باید تشریف می بردند . در هر حال منت گذاشتند که تشریف آوردند ...

08_resize.JPG

09_resize.JPG

10_resize.JPG

بعد از جناب آقای مهدی اصل، جناب آقای سید یوسف حسینی اخگر برنامه خودشون را ارائه دادند .
جناب آقای حسینی در مورد شبیه سازی و نیازمندی های آن در ایران صحبت کردند و مطالب با ارزشی را ارائه دادند .

صحبت های جناب آقای حسینی تمام شد و نوبت برنامه جناب آقای پویا شاهین فر شد ...

11_resize.JPG

آقای پویا شاهین فر در مورد کارت گرافیک و gpu و Multisample توضیح دادند ...

هوا خیلی گرم بود و همایش بازدهی خودش را از دست داده بود ! به همین دلیل بعد از صحبت های آقای شاهین فر، آقای جامی اعلام کردند که همایش بعد از پذیرایی ادامه پیدا می کند . پذیرایی مختصری انجام شد و بعد از آن آقای جامی تریلرهایی مربوط به پروژه offset رو به نمایش گذاشتند . تریلرهایی مربوط به گروهی کوچک (کلا 19 نفر!) ولی بسیار قوی بودند ... تقریبا می شه گفت تریلرهای offset به همه انرژی داده بود ! و خستگی بچه ها رو رفع کرده بود ...
بعد از نمایش تریلرها نوبت جناب آقای علی اکبر محمدی شد تا برنامه خود را ارائه دهند...

12_resize.JPG

یشون در مورد نرم افزار Render Monkey که محصول شرکت ATI/AMD هست توضیحاتی رو دادن... در مقابل این نرم افزار FX Composer محصول NVIDIA قرار دارد که قرار بود آقای جامی معرفی کنند که به علت تغییرات جزئی ! در برنامه ها اکثر صحبت های ایشون حذف شدند!
بعد از صحبت های آقای علی اکبر محمدی نوبت به برنامه پیمان خودمون رسید ...

13_resize.JPG

پیمان علاقه مندان بازی سازی در ایران را به چند دسته تقسیم کرد و در مورد آنها توضیحاتی را داد ...
بعد از صحبت های پیمان، آقای جامی از جناب آقای سیداف دعوت کردند که به جایگاه بیاورند.

14_resize.JPG

15_resize.JPG

جناب آقای سید اف در مورد اوضاع و احوال بازی سازی و آینده صنعت بازی سازی سخنرانی کردند و راهکارهایی را برای علاقه مندان این صنعت ارائه دادند ...

16_resize.JPG

در پایان صحبت های ایشان به رسم تقدیر، تشکر، یاد بود و غیره! هدیه ای ناقابلی به ایشان تقدیم شد .

اینهم یک سری عکس های متفرقه از همایش

17_resize.JPG

18_resize.JPG

19_resize.JPG

20_resize.JPG

21_resize.JPG

22_resize.JPG

23_resize.JPG

علی کسایی و برادر من !

24_resize.JPG

علی کسایی و مرتضی بصارت دار

25_resize.JPG

اولین نفر از سمت چپ >> آقای عبدالهی سر دبیر بازی رایانه

26_resize.JPG

27_resize.JPG

خودم در حال فیلم برداری

28_resize.JPG

29_resize.JPG

30_resize.JPG

نفر دوم از سمت چپ >> شهروز نفر سوم محسن ( جاناتان ) نفر چهارم آقای صرمتی

31_resize.JPG

پویا در حال بازی کردن دموی تکنیکی که با kge درست شده !

32_resize.JPG

تا همایش بعدی ...

mox1x2

کاربر ویژه
کاربر سایت
Sep 24, 2007
774
نام
مصطفی
دست شما درد نکنه. بسیار جالب بود.
چند نکته:
- اگه بازم همایشی قرار بود برگزار بشه, قبلش خبر بدین تا ما بی خبر نمونیم.(البته جستجو نکرده بودم)
- اگر امکان داره اطلاعات کاملی از همایش (مثل فیلم, سخنرانی هاو ...) در سایت معرفی کنید.
موفق باشید.
پ.ن-1: از علی آقا (Ali_Evil)خبری نیست؟ هنوز تو persian-designer مشغوله؟
پ.ن-2:
;)

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
از علی آقا (Ali_Evil)خبری نیست؟ هنوز تو persian-designer مشغوله؟
دوست عزيز علي هم توي همايش بود و عكسش هم بالا هست كه.

و همونطور كه مجتبي عزيز گفت هنوز در pd هستند.

Neo

کاربر سایت
Sep 27, 2005
1,542
نام
احسان
اقا دستت درد نکنه ولی اگه ممکنه یه گزارش از گفته های این جمعیت بزلرید وگرنه اینکه کی اومد و کی اومدو که برای ما فرقی نمیکنه این که چی گفتن مهمه !!!

iran_adventure

کاربر سایت
Nov 23, 2006
146
فیلم همایش با کیفیت DVD به همراه 90 عکس از همایش می باشد که بر روی دو حلقه DVD عرضه می شود . برای دریافت فیلم همایش مبلغ 3000 تومان به حساب سیبا بانک ملی به شماره حساب 0104008202001 به نام مجتبی رجبی واریز کنید . البته اصلا قصد درآمد و سود در میان نیست ! و این حداقل قیمتی است که انتخاب کرده ایم مبالغ اضافی دریافتی پس انداز می شود و اگر همایش های بعدی در کار باشد برای همایش های بعدی مورد استفاده قرار می گیرد ...

کسانی که پول را واریز کردند کد قرمز رنگ رسید بانکی به همراه آدرس پستی خود را توسط پیغام خصوصی و یا ایمیل mojtaba.rgb@gmail.com برای من بفرستند .

( اگر این پست با قوانین مغایرت دارد می توانید آن را پاک کنید و یوزرها را برای دریافت فیلم همایش به ایمیل mojtaba.rgb@gmail.com ارجاع دهید ... )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر