گرفتن گلد 1 هر ماه به صورت مجانی یا ارزان

danialwake

کاربر سایت
Apr 6, 2012
63
نام
دانیال
من یکی با قند شکن ساختم تستش می کنم بهتون می گم

آخه ساختن پی پل نیاز به یک ویزا کارت یا کارتای دیگه می خواد چجوری ساختی؟؟؟؟؟؟؟:-//:):|

---------- نوشته در 04:26 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:19 PM ارسال شده بود ----------

آقا من یه سایت پیدا کردم برای اطلاعات شخصی که تو پی پل می خواد ولی تنها مشکلش اینه که مستر کارتی که میذاره کار نمی کنه ولی تموم اطلاعاتی که میده درسته
Generate a Random Name - Fake Name Generator

amir7

کاربر سایت
Feb 10, 2010
98
نام
Amir
دوستان ببخشید میدونم اینجا جاش نیست ولی یه مشکلی دارم تو استفاده از سه ماه اکانت لایو مجانی فقط یک بار تونستم از اکانت گلد استفاده کنم و الان هر اکانتی می سازم free هست. اگه کسی میدونه لطفا بگه مشکل از کجاست .

Heska

کاربر سایت
Jan 13, 2010
2,550
دوستان ببخشید میدونم اینجا جاش نیست ولی یه مشکلی دارم تو استفاده از سه ماه اکانت لایو مجانی فقط یک بار تونستم از اکانت گلد استفاده کنم و الان هر اکانتی می سازم free هست. اگه کسی میدونه لطفا بگه مشکل از کجاست .
وقتی اکانت جدید میسازید باید انتخاب کنید از گلد های مونده استفاده کنه یا Silver باشه که احتمالا شما درست انتخاب نکردید
با این آموزش که من گذاشتم و لینکی که تو این صفحه گذاشتم میتونید گلد رو برای اکانت قبلیتون استفاده کنید

danialwake

کاربر سایت
Apr 6, 2012
63
نام
دانیال
آقا بالاخره روش دریافت وازا کارت free رو پیدا کردم.برین اینجا AWSurveys - Paid Website Evaluations بعد یه اکانت بسازید.بعد برین اینجا همه توضاحاتو داده کارت اعتباری رایگان البته این وبلاگ یوخده آموزشش قدیمیه ولی اگر مشکلی داشتین به خودم بگین جوابشو بهتون بدم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر