گرشاسب: معبد اژدها

درود بعد از عرضه موفق بازی گرشاسپ و فروش خوب بازی سازندها به فکر افتادند گرشاسب: معبد اژدها را هم درست کنند

معبد اژدها دارای المانهای گیم پلی جدید، گرافیک بهبود یافته، داستان جدید به همراه روایت بهتر، مبارزات بهبود یافته، کارکترهای جدید، محیط های جدید و در کل بستر فنی بهتر می باشد. بستر فنی بازی گرشاسپ از زمان انتشار آن در ایران و بخصوص برای نسخه های بین المللی بصورت مداوم در حال بهبود و توسعه می باشد.
درباره داستان باز یاطلاعات دقیقی در دسترس نیست به جز اینکه داستان این بازی به زمانی قبل از ماجراهای بازی گرشاسپ باز می گرددو گرشاسپ و برادرش اوروخش پس از سفری طولانی به معبد اژدها می رسند و در آن جا با ماجراهای عجیبی روبه
رو می شوند!

تصاویر منتشر شده :

دانلود تریلر معبد اژدها

لینک دانلود تریلر با کیفیت خوب Full HD 1080

لینک دانلود تریلر با کیفیت متوسط HD 720
تریر با حجم کم

آخرین ویرایش:

Am2

کاربر سایت
Nov 11, 2007
42
از یه چیز اینطور بازی ها خوشم نمیاد و اونم اینه که خیلی اغراق میشه..مثلا من همین بازی رو که نصب کردم اون اوایلش شمشیر طرف رو میدیدم بزرگتر از هیکل خودشه..یه طوری به دلم ننشست..ادامش ندادم...در کل با توجه به این که تم این بازی تا حدی اقتباس گرفته شده از پرنس هست بهتر بود شمشیرهاش هم از اون اقتباس میگرفتن..دی: به هر حال شمشیرها پرنس به قد و هیکلش میخورد..

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,035
نام
سهند
سازنده های این بازی چی داشتن میکردن که این همه مشکل و باگهاش رو رفع نکردن ! این نسخه هم که همش باگه !
از ابتدا براتون میگم :
1 . بازی با رزولوشن مانیتور من 1360 در 768 همخوانی نداشت و وقتی که روی این رزولوشن بذازم تصویر کوچیک میشه و رزولوشن رو گذاشتم روی 1280 در 720 و خیر این گذشتم !
وارد بازی شدم و بعد کمی بازی و 4 سری مبارزه ; افت فریم شدید ، دوربین عذاب آور و کرش های مکرر دیگه اعصابو خرد کرد و در حسرت 4500 پول بی زبون نشستم !
صد رحمت به خلیج عدن حد اقل باگ و افت فریم و کرش نداشت

---------- نوشته در 11:38 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:37 PM ارسال شده بود ----------

خداییش اگه این بازی روون بود و باگی نداشت تا 15 هزار تومن هم میدادم

bacheh mosbat

کاربر فعال
Oct 3, 2005
4,248
من توی بازی قبلی هم با این رزولوشن مشکل داشتم, آخرش از توی فایل مربوط به تنظیمات بازی, aspect ratio رو عوض کردم تا تمام صفحه شد.
بازی قبلی که کرش نداشت, فعلا منتظرم روی استیم بیاد ببینم چه کار کردن.

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,035
نام
سهند
من توی بازی قبلی هم با این رزولوشن مشکل داشتم, آخرش از توی فایل مربوط به تنظیمات بازی, aspect ratio رو عوض کردم تا تمام صفحه شد.
بازی قبلی که کرش نداشت, فعلا منتظرم روی استیم بیاد ببینم چه کار کردن.

مگه خارج از ایران هستی شما ؟
این فایله که میگی کجاس دقیقا ؟!

bacheh mosbat

کاربر فعال
Oct 3, 2005
4,248
C:\Users\your name\AppData\Roaming\DeadMage\Garshasp\profiles\profile_Garshasp\options_user_garshasp.xml
aspect ratio رو بذار روی 4
توی نسخه وطنی به جای فولدر ِDeadMage احتمالا یک چیز دیگه نوشته.

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,035
نام
سهند
با تشکر ار بچه مثبت . دمت گرم همیشه کمک یار ما هستی !
----------------------------------------------------------------------------------
با همون 20 فریم ریت یه خورده رفتم جلوتر تا به اینجا رسیدم !
اینجا تصویر فریز مکنه و صدای کات سین میاد و بعد از هم هیچ اتفاقی نمییوفته و وقتی Esc رو برنم از حالت فریز در میاد اما تکون نمیخوره !
چیکار کنم حالا ؟

Garshasp%202012-09-14%2002-43-08-16.jpg

kiarashd

کاربر سایت
Apr 30, 2012
28
نام
کیارش
سلام من هم همین مشکل رو داشتم رفتم آنتی ویروسم رو غیر فعال کردم و بعدش DVD بازی رو در آوردم و دوباره داخل DVD رامم کردم بعدش بازی رو دوباره اجرا کردم درست شد شما حالا یکی امتحان کنید ببینید درست می شه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر