کم شدن سرعت بازی با رزولیشن بالا

play_play

کاربر سایت
Sep 20, 2007
144
سلام و خسته نباشید به افراد خیلی با تجربه
من با کابل vga بازی می کنم.و وقتی بازی در حالت 620 است سرعت بالا یی داره ولی وقتی می زارم رو 1024 *620 یا بالت مثل 1280 * 1024 سزعت کم می شه :(
مثلا بازی sants row وقتی رو رزولیشن با لا هست وقتی دو سه تا ماشین می یان و 10 نفری آدم سرعت پایین میاد.
فکر کنم این کنسوله نسل جدید با این همه دردسر دیگه حداقل این مشکل نباید داشته باشه با اون cpu هاش.یا افت فریم کمی داشته باشه.لطفا بگید مشکل چیه از دستگاه منه یا همه این طوری هستن.

KhashiMetal

کاربر سایت
Jun 7, 2007
1,396
نام
خشايار
منم از VGA استفاده مي كنم و روي 1024 هم مي زارم ... كابلم هم Dragon 360 و مانيتور هم LG 575LE هستش ... واسه من كه مشكلي نيست ...
با همين كابل رو يه مانيتور ديگه تست كن ... شايد درست شه. به هرحال مشكل از 360 نيست ;)

KhashiMetal

کاربر سایت
Jun 7, 2007
1,396
نام
خشايار
بچه ها من گند زدم:(
مي خواستم يكم كرم بريزم ... رزولوشن دستگاه رو كردم رو بالاترين :blushing: ... چون با مانيتور بازي مي كنم ... مانيتور خاموش ميشه و Frequency Error ميده و تصوير 360 بالا نمياد :(
چي كار بايد كرد ؟

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
مي خواستم يكم كرم بريزم ... رزولوشن دستگاه رو كردم رو بالاترين :blushing: ... چون با مانيتور بازي مي كنم ... مانيتور خاموش ميشه و Frequency Error ميده و تصوير 360 بالا نمياد :(
چي كار بايد كرد ؟

زماني كه اين چنين حركات ناشايستي رو انجام مي ديديد يه پيغام مياد كه مي گه اگه ساپورت نميشه برگرده به حالت قبلي(اگه 15 ثانيه هم به دستگاه دست نزنيد برمي گرده به حالت اولش) اگه اشتباها اونم yes زدي كارت تمومه بايد 2 حركت بكني يا ببري روي lcd يه نفر(اينجور مانيتورها مي تونن به طور غير عادي تصوير رو بيارن) يا مانيتوري كه بتونه رزولوشن بالا هم قبول كنه اون موقع تغييرات رو انجام بدي
يا اينكه از روي دستگاه يكي ديگه جاي تغييرات رو حفظ كني از روي دستگاه خودت چشم بسته رزولوشنو تغيير بدي

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
من با کابل vga بازی می کنم.و وقتی بازی در حالت 620 است سرعت بالا یی داره ولی وقتی می زارم رو 1024 *620 یا بالت مثل 1280 * 1024 سزعت کم می شه :(
مثلا بازی sants row وقتی رو رزولیشن با لا هست وقتی دو سه تا ماشین می یان و 10 نفری آدم سرعت پایین میاد.
فکر کنم این کنسوله نسل جدید با این همه دردسر دیگه حداقل این مشکل نباید داشته باشه با اون cpu هاش.یا افت فریم کمی داشته باشه.لطفا بگید مشکل چیه از دستگاه منه یا همه این طوری هستن.

اين بازيي كه گفتي كلا مشكل فريم ريت داره و خيلي جاهاش بازي كند ميشه
مشكل فريم توي يه سري از بازي ها هست و مجبوري تحملش كني
شما هم يه كاري كن يكي از اين بازي هارو تست بزن ببين مشكل بازم پيدا مي كني اگه كردي يعني يه جايي لنگ مي زنه
halo 3
forza 2
call of duty 4

mzh

کاربر سایت
Jul 28, 2006
259
نام
محمدرضا
چي كار بايد كرد ؟

درست شد یا نه؟

اگه درست نشده میشه یه کاری کرد من شماره تلفنم رو بهت میدم ( اکر دوست داشتی )

تلفنی بهت میگم بعد از روشن کردن دستگاه به ترتیب چه کنی

من میدونم رو پی اس 3 اگر اینطوری بشه رو دکمه ریست دستت رو نگه داری تنظیمات

به حالت اول بر میگرده ولی 360 رو؟:confused:

اگر خواستی یه خبری بده

موفق باشی

.ALEX.

کاربر سایت
Dec 2, 2007
1,044
نام
I'm Still stable

تا جایی که من میدونم رزلوشن 1024 * 620 وجود نداره :confused:

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
بچه ها من گند زدم
مي خواستم يكم كرم بريزم ... رزولوشن دستگاه رو كردم رو بالاترين ... چون با مانيتور بازي مي كنم ... مانيتور خاموش ميشه و Frequency Error ميده و تصوير 360 بالا نمياد
چي كار بايد كرد ؟

رضا جان برو با كابل componetبزن به avتلوزيون خونتون
بعد روي tvتصوير درسته برو تنظيم رو به حالت اول برگردون بعد
برو روي مانيتور بازي كن;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر