کمک(Tomb Raider: Legend)

aryan_nk

کاربر سایت
Jul 28, 2006
18
سلام
من ارین هستم
خوشحالم که تونستم تو این سایت عضو بشم
من تو بازیه توم ریدر قسمتی که دوست اماندا اون موجود که تو خاطرات توم ریدر بود ازاد میکنه چطور باید ازبین ببرم اصلا نمیدونم اون قسمت باید چیکار کنم
لطفا کمکم کنید
ممنون میشم

Digital Dreams

کاربر سایت
Aug 4, 2006
129
سلام
من ارین هستم
خوشحالم که تونستم تو این سایت عضو بشم
من تو بازیه توم ریدر قسمتی که دوست اماندا اون موجود که تو خاطرات توم ریدر بود ازاد میکنه چطور باید ازبین ببرم اصلا نمیدونم اون قسمت باید چیکار کنم
لطفا کمکم کنید
ممنون میشم

سلام
دوست عزیز، برای گذشتن از این قسمت بازی شما ابتدا می بایستی به اطراف سالن توجه کنی که فکر کنم چهار تا باکس برق که چراغ قرمزی هم دارن رو پیدا کنی و هر چهارتا شو باید روشن کنی تا اهرم های روی سقف فعال شوند و تعدادی گوی به سمت پایین بیان، فقط این نکته رو فراموش نباید بکنی که اون موجود مرتب حمله می کنه و جون لارا کم می شه پس با کمک اون ماشین وسط سالن می تونی با جریان برق هیولا رو به سمت یک جفت از گوی های اطراف سالن که برق دارن هدایت کنی تا برق با عث نابودی موقتش بشه تا بتونی به بقیه کارها برسی. خوب حالا که چهار تا گوی اومدن پایین شما بایستی بوسیله همون ماشین طوری جریان برق رو هدایت کنی که همزمان چهار گوی فلزی به جلو رفته و یک میدان مغناطیسی ایجاد کند، فقط این کار رو باید سریع انجام بدی، بعد از این حاله محافظ وسط اون گوی دقیقا بالای همون ماشین از بین میره که در این لحظه باید به کمک طناب اون قطعه رو بردارید و تمام...

mehrdad54

کاربر سایت
Oct 31, 2006
9
کمک در بازی tomb raider (فرشته تاریکی )
جایی که لارا وارد مقبره ای میشود که توسط یک روح محافظت میشود ومرتب از بدن لارا عبور میکند واونو میکشه.اگه کسی میدونه لطفا راهنمایی کنه .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر