کمک فوری اورژانسی لطفا..

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

arasholiver007

کاربر سایت
Dec 4, 2011
48
سلام میدونم نباید تاپیک جدید باز کنم اما مجبور
دوستان لطف کمک کنید

من حدود یک سال پیش یه ps4 pro از چین خریدم اوردم هیچ مشکلی نداشتم توش چندتا اکانت داشتم همه چی اوکی بود تا اینکه اپیدیت اخری اومد اپدیت کردم یه اکانت قانونی خریدم میخواستم بزنم تو کنسول اما نشد هر کاری کردم نشد این پیغام میاد
بعد کلی تحقیق گفتن که چون از چین خریدی چین لاک منطقه ای کرده این تا چقد درسته اگه درسته چرا از اول اینطوری نبود تازه اینطوری شده ؟ بچه ها خواهشا راهنمایی کنید یعنی کنسول روبندازم سطل اشغالی

20200609_162647.jpg

arasholiver007

کاربر سایت
Dec 4, 2011
48
مرسی دوست عزیز چرا از روزی که خریدم این مشکل رو نداشتم بعد اینکه میشه این لینکی که فرستادین انگلیسیه زبان من خوب نیس دقیقا باید چی کار کنم ممنون میشم بگین

B-King

کاربر سایت
Mar 6, 2019
2,135
یه اکانت چین بساز و از اون استفاده کن تو یوتیوب آموزش ش هست

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
اینو دوست داشتی انجام بده شاید مشکلت حل بشه

arasholiver007

کاربر سایت
Dec 4, 2011
48
دوست عزیز من از شما راهنمایی ندیدم که انجا مش بدم

اینو دوست داشتی انجام بده شاید مشکلت حل بشه

دوس عزیز راهنمایی از شما ندیدیم چیزی توضیح ندادین که انجام بدم اگه راه حل میدونین لطف کنین توضیح بدین

arasholiver007

کاربر سایت
Dec 4, 2011
48
یه اکانت چین بساز و از اون استفاده کن تو یوتیوب آموزش ش هست
خوب اوکی یه اکانت چین میسازم ولی بیشتر اکانتایی که میخوام بخرم بازی های معروف اونا که واسه امریکاست اونا رو چی کار کنم ای بابا این چه کاریه اخه چین کرده

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
بعید می‌دونم کاری بتونی بکنی ولی باید سرچ کنی توی اینترنت یه چندتا راهکار توی ردیت دیدم ولی اکثرا الکی بودن

You need to create a US PSN account, log in on a non-mainland PS4, go to system settings and create a backup on a USB flash drive, plug that drive into the mainland PS4 and restore backup. Then you'll get a 90% unlocked PS4.

یه سرچی هم تو گوگل بزنی بد نیست
این رو گوگل جواب داد
حالا چرا اون اکانت هات جواب میداده اینا من یکی که نمیدونم

arasholiver007

کاربر سایت
Dec 4, 2011
48
بعید می‌دونم کاری بتونی بکنی ولی باید سرچ کنی توی اینترنت یه چندتا راهکار توی ردیت دیدم ولی اکثرا الکی بودن

You need to create a US PSN account, log in on a non-mainland PS4, go to system settings and create a backup on a USB flash drive, plug that drive into the mainland PS4 and restore backup. Then you'll get a 90% unlocked PS4.

یه سرچی هم تو گوگل بزنی بد نیست
این رو گوگل جواب داد
حالا چرا اون اکانت هات جواب میداده اینا من یکی که نمیدونم
یه ساله کنسول خریدم یه دفعه اپدیت کردم اینطوری شد یه سال اوکی بود از وقتی اپدیت کردم اینطوری شد

• Like
Reactions: Bijanlll

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,093
نام
پوریا
یه ساله کنسول خریدم یه دفعه اپدیت کردم اینطوری شد یه سال اوکی بود از وقتی اپدیت کردم اینطوری شد
انگار با اون لینک یوتیوب که دوستان فرستادن میشه مشکل رو حل کرد. فکر کنم اطلاعاتت میپره. لینک ویدیو:

اونجایی هم که میگه دکمه های دسته رو بزن، باید سمت راست پد +مثلث+L2+ و در اخر هم R2 رو با هم چند ثانیه نگه داری. نمیدونم درسته یا نه ولی اینطوری میگه

• Like
Reactions: arasholiver007

arasholiver007

کاربر سایت
Dec 4, 2011
48
انگار با اون لینک یوتیوب که دوستان فرستادن میشه مشکل رو حل کرد. فکر کنم اطلاعاتت میپره. لینک ویدیو:

اونجایی هم که میگه دکمه های دسته رو بزن، باید سمت راست پد +مثلث+L2+ و در اخر هم R2 رو با هم چند ثانیه نگه داری. نمیدونم درسته یا نه ولی اینطوری میگه

ممنون دوس عزیز این اموزش رو دیدم انجام هم دادم همزمان دکمه ها رو گرفتم اما نشد از شما یه سوال داشتم الان من مثلا اکانتpsn چین ساختم زدم به کنسول اوکی ؟ مثلا میخوام الان یه اکانت بازی فیفا بگیرم اونم باید واسه چین باشه ؟ الان بیشتر اکانتا واسه امریکاس گرفتار شدیم بخدا

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر