کمک در پچ کردن pes 19 ps4

moein274

کاربر سایت
Nov 11, 2018
75
سلام دوستان عزیز من چنتا پچ برای pes 19 ps4 دانلود کردم تو حالت تک نفره حالت افلاینم پچ سالم هستش و دقیق کار میکنه ولی وقتی دسته دوم رو روشن میکنم به سته دوم گیر میده و میگه انلاین بشو وقتی انلاین میشم پچ درست میشه تا حدودی

ولی یه خواهش ایا روشی هستش که بشه یکبار پچ بریزم و دیم انلاین نشم و بتونم راحت بازی کنم ممنون میشم بینهایت اگه روشی هست اموزشی هست برام بزارین تشکر .

بی صبرانه منتظر کمکتونم . بعد دوستان اپشن فایل یا پچی که اخرین نقل و انتقالات pes 2019 ps4 داخلش انجام شده باشه و یه پچ با پدر مادر باشه چی پیشنهاد میدین لینکشم برام بزارین دانلود کنم یه دنیا ممنون میشم تشکر . خدا خیرتون بده .

moein274

کاربر سایت
Nov 11, 2018
75
سلام دوستان عزیز من PES 19 هم ظرفیت 2 دارم هم ظرفیت 3 من پچ های مختلفی رو کنسولم نصب کردم طبق اموزشاشون وقتی تک دسته بازی میکنم پچ کامل میشینه رو بازی حتی وقتی افلاین هستم

وقتی دسته دوم رو روشن میکنم با اینکه براش اکانت PSN ساختم و دوباره پچ جدا برای همین اکانت ریختم وقتی میرم داخل بازی افلاین دستگاه پچ نمیاره ولی وقتی انلاین میشم پچ میاره جالبه

ایا روشی هست این مشکل حل بشه اصلا مشکل از کجا هستش گیر کردم بدجور من میخام پچ بزنم با اینکه بازیام قانونی نمیخام دیگه دستگاه انلاین باشه تو ظرفیت 2 ها که افلاینم میشه بود بیشتر مد نظرمه

خواهشا کمکم کنین و مشکل از کجاست ایا اصلا برای دونفر بازی کردن حتما باید دستگاه انلاین باشه یا نیازی نیست اگه نیازی نیست پس چرا برا من گیر میده پچ نمیاره وقتی انلاین میشم میاره تو دونفره و وقتی یک نفره بازی میکنم افلاینم باشم میاره یه چیز عجیبیه .

B-King

کاربر سایت
Mar 6, 2019
2,135
نیاز ب تاپیک زدن نبود

پچ ها تو حالت آنلاین و اکانت های قانونی متصل شده به psn کار میکنند

نقل و انتقالات هم ربطی ب پچ نداره باید بازیتون آپدیت و به سرور بازی متصل باشید

moein274

کاربر سایت
Nov 11, 2018
75
نیاز ب تاپیک زدن نبود

پچ ها تو حالت آنلاین و اکانت های قانونی متصل شده به psn کار میکنند

نقل و انتقالات هم ربطی ب پچ نداره باید بازیتون آپدیت و به سرور بازی متصل باشید

برادر من من چند جا پرسیدم ولی اینجا من 8 سال پیش خودم کاربر فعال بودم و همم با یوزر اصلیم منو میشناسن . یعنی هیچ راهی جز انلاین نشدن نداره . نمیشه انلاین نشد کپی کرد انلاین شد بعدش افلاین بازی کرد .

آخرین ویرایش:

B-King

کاربر سایت
Mar 6, 2019
2,135
رفیق تاج سری ولی تو تاپیکش میپرسیدی هم خیلی های دیگه پرسیدن هم زودتر می دیدیم و جواب میدادیم

نه متاسفانه راهی نداره یعنی ضرورت داره برای لاینس اکانت قانونی به پی اس ان و سرور کونامی متصل باشید

• Like
Reactions: moein274

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر