کمک در مورد xbox one x

remix.hotel

کاربر سایت
Dec 1, 2019
11
با سلام
بنده یه one x دارم که بعد از ریختن بازی با کد گیم پس و افلاین کردن دستگاه..همه چیز اکی بود تا اینکه اشتباها به نت وصل شد و الان دیگه بازی ها هست اما اجر نمیشن.
میخاستم ببینمایا راهی هست بشه برشون گردوند.
یا اگر نمیشه بند باید مجدد گیم پس بخرم و مجدد دانلود کنم؟
ممنون میشم راهنمایی کنید

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
با سلام
بنده یه one x دارم که بعد از ریختن بازی با کد گیم پس و افلاین کردن دستگاه..همه چیز اکی بود تا اینکه اشتباها به نت وصل شد و الان دیگه بازی ها هست اما اجر نمیشن.
میخاستم ببینمایا راهی هست بشه برشون گردوند.
یا اگر نمیشه بند باید مجدد گیم پس بخرم و مجدد دانلود کنم؟
ممنون میشم راهنمایی کنید

تو تاپیک خودش هم میتونستین بپرسید ولی
اگه اشتراک گیم پس تموم شده باشه طبیعتا باید یا شارژ کنید یا یه اکانت دیگه گیم پس هوم کنید روی کنسول تا بتونید دوباره آفلاین بازی کنید
نیازی به دانلود مجدد نیست اگه دیتا بازی هارو پاک نکردین و فقط اکانت اضافه کنید و هوم کنید کافیه

اگر هم همیشه آفلاین بازی میکنید به این کانال هایی که گیم پس میفروشن بگین شاید اکانت هفته ای هم موجود داشته باشه که ارزون تر تموم بشه براتون
در واقع اکانت هفته ای نداریم ولی ممکنه از قبل ساخته باشن و فروش نرفته باشه

• Like
Reactions: remix.hotel

remix.hotel

کاربر سایت
Dec 1, 2019
11
یببخشید نمیدونستم تاپیکش نیست
پس اگه جای یه اکانت پیداکنم(همون گیم پس منظورمه)و فعال کنم روی ایمیلم و بعدش دستگاه رو افلاین کامل کنم کارم میشه؟
تمام بازی ها رو دارم توی هارد.

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
یببخشید نمیدونستم تاپیکش نیست
پس اگه جای یه اکانت پیداکنم(همون گیم پس منظورمه)و فعال کنم روی ایمیلم و بعدش دستگاه رو افلاین کامل کنم کارم میشه؟
تمام بازی ها رو دارم توی هارد.

دوست عزیز فقط کافیه یه اکانت گیم پس از یه جا بخرید و وارد کنسول کنید و در نهایت اون اکانت روی کنسول home کنید

بعدش میتونید با اکانت خودتون آفلاین بازی کنید یا آنلاین

فقط اگه میخواید بعد از تموم شدن مدت زمان اکانت بازم بتونید آفلاین بازی کنید قبل تموم شدن اکانت کنسول آفلاین کنید

remix.hotel

کاربر سایت
Dec 1, 2019
11
خب برادر این موضوع رو چطوری میتونم پیگیر بشم اخه از این اکانت ها و این موردا سر در نمیارم..راهی هست با شما در ارتباط باشم کمکم کنید برای خرید و این کانفیگی که میفرماین

SLmen

عضو جدید
May 2, 2021
2
نام
فرهاد پاروزن
ببین از یه جا یه اکانت گیم پس بخر اون هایی که ازشون اکانت خریدی بهت ایدی و پسوورد اکانت رو میدن تو هم باید تو ایکس باکست بری تو بخش اکانت و اون اکانتی که بهت دادن رو به ایکس باکست اضافه کنی . بعد روی اون اکانت گزینه home رو بزن و بعد بازی های گیم پس واست میاد بعد اینترنت رو قطع کن و بازی کن.

R_ABBASI

عضو جدید
Sep 1, 2021
2
سلام بنده یه وان ایکس دارم اخیرا بازی Dirt5روش نصب کردم (سیستمم آنلاین نمیشه)بعد از نصب بازی و رفتن به قسمت فریم بهتر یا گرافیک بهتر بعد از تایید به مدت ۳۰تا۴۰ثانیه فریز میشه و بطور کامل از بازی خارج میشه فقط هم این بازی این مشکل رو داره حدود ۷۰گیگ فضا خالی دارم HDRفعاله رزولوشن هم 4K هست آپدیت آخر هم هست اگه ممکنه کمکم کنید مشکل رو حل کنم ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر