کمک در طرحی وب

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,343
نام
مهدی
دوستان طراحی وب رو یاد بگیرم با توجه به سنم که نزدیک 37 هست کارش گیرم میاد ؟جایی برای کاراموزی قبولم میکنن؟
بخطر این ویروس لعنتی جایی که کار میکردم تعدیل نیرو داشت و خدافظ شدیم:|

• Sad
Reactions: XMohsen and IMANOKA

S L R

کاربر سایت
Jan 3, 2007
1,795
نام
شهاب
اپلیکیشن سازی رو یاد بگیرید
طراحی وب هم کار گیر میاد هنوزم ولی هم بخاطر سیستم هایی مثل وردپرس کار راحت شده و خیلیا میتونن انجام بدن و هم اشباع شده تا حدودی مگر ویژن خاص و جذابی داشته باشید

• Like
Reactions: db07

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,618
نام
Leo Fitz
طراحی وب هم کار گیر میاد هنوزم ولی هم بخاطر سیستم هایی مثل وردپرس کار راحت شده و خیلیا میتونن انجام بدن و هم اشباع شده تا حدودی مگر ویژن خاص و جذابی داشته باشید
کدوم حرفه رو میشه درمدت زمان کم یاد گرفت یا حداقل تو مراحل اولیش بشه یه مقدار هرچند ناچیز درآوورد؟
مسیر طراحی سایت رو رفتم ولی بنظر میرسید باید خیلی دوره هارو پشت سرگذاشت!
یه دوره html و css رو برداشته بودم و بخیال خودم فقط همین دوره رو تموم کنم میرسم جاوااسکریپت و جی کوئری و بعدش php و تمام! ولی تو همون دوره اول چندین دوره منشعب شده بود که هرکدوم چندین ساعت آموزش بود...وردپرس، فریم ورک ها...

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,357
کدوم حرفه رو میشه درمدت زمان کم یاد گرفت یا حداقل تو مراحل اولیش بشه یه مقدار هرچند ناچیز درآوورد؟
یه دوره html و css رو برداشته بودم و بخیال خودم فقط همین دوره رو تموم کنم میرسم جاوااسکریپت و جی کوئری و بعدش php و تمام! ولی تو همون دوره اول چندین دوره منشعب شده بود که هرکدوم چندین ساعت آموزش بود...وردپرس، فریم ورک ها...
طراحی وب اولش تقسیم میشه به frontend و backend
html css js برای فرانت هستن که باید بلد باشین ولی فقط این سه تا نمیشه بعدش باید چیزای دیگه ای یاد بگیرین مثلا:
sass, git, vueJs or ReactJs و...
برای بک اند هم میشه php و db و api و بعدش فریمورکی مثلا لاراول

درکل اگه یادگیریتون خوب باشه و یه پیش زمینه ای داشته باشین و تمرین و تکرار مداوم باشه بنظرم میشه توی 6 ماه به یک جاهایی رسید ولی فقط یه جایی که بتونی یه شرکت کوچک کار کنی و انتظار حقوق زیادی هم نداشته باشی
توی شرکت که عملی کار کنی سریعتر رشد میکنی . البته شرکتم بای یجوری نباشه که درجا بزنی

میتونین اپ نویسی یاد بگیرین. الان فلاتر خوب جلو میره و آسونم هست تقریبا

• Love
Reactions: mahdi-xbox

dark_knight

کاربر سایت
Dec 2, 2011
367
نام
علی
من خودم سمت برنامه نویسی وب نرفتم ولی فکر کنم مدل اشتباهی برای یادگیری انتخاب کردی.
قرار نیست همه چیز رو همون اول یاد بگیریم.
html, css که یک هفته ای یاد میگیری، بعد میری سراغ js، اواسط یادگیری جاوااسکریپت برای خودت یه پروژه ساده تعریف کن و شروع کن به کد زنی.
تو دل پروژه هایی که تعریف میکنی فریم ورک های مورد نیاز و بقیه چیزهارو یاد میگیری.

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,343
نام
مهدی
اپلیکشین سازی چقدر وقت لازم داره تا نیمه حرفه ای بشم؟

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,343
نام
مهدی
دوستان اگه واقعا وب نویسی اشباع شده بگین که وقت نزارم
بلاخره ی 6 ماهی از وقت آدم گرفته میشه
ممنون

sajjad++

کاربر سایت
May 9, 2014
1,859
نام
Sajjad
ممنون
شما اول باید فاندامنتال مهندسی نرم‌افزار رو بدونی بعد بری سراغ برنامه نویسی وب یا موبایل (یادگیری زبان های مارک‌آپ مثل HTML و CSS به تنهایی کافی نیست)
اول باید یه ۶ ماهی نحوه حل مسائل و الگوریتم یادبگیری، بعد با یک زبان (مثل C# یا C++) سعی کنی پیادشون کنی و بعد یه زمینه رو انتخاب کنی و زبان ها و فریمورک های مرتبط بهش رو یادبگیری و چندتا پروژه تستی انجام بدی

خلاصه انتظار نداشته باشید تو ۶ ماه - یک سال، برنامه نویس بشید و درآمد داشته باشید

• Like

M4JiD

کاربر سایت
Feb 8, 2008
2,610
نام
defective pixel
ممنون
کی میگه اشباع شده. در حال حاضر یکی از قوی‌ترین بازار‌های کار با حقوق‌های خوب و مناسب رو چه تو ایران چه تو دنیا داره.
هر کی میگه این حوزه اشباع شده مطمئن باش هیچ ایده‌ای از این بازار نداره.

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر