کمک در بازی call of duty world at war

Straywar

کاربر سایت
Jun 4, 2014
2
سلام دوستان.
من در Xbox 360 که مال یکی از دوستام بود Call of Duty World at War رو که میرفتم در قسمت Missions یا همون مراحل که میرفتی یک مرحله بعد از Downfall بود.
با اینکه Downfall آخرین مرحله هست ولی یک مرحله دیگه داشت خودش میگفت Nazi Zombie هست این.
میرفتی در یک ساختمان 2 طبقه بود اول در یک طبقه بودی که با کلت میزدی و Zombie ها از پنجره ها وارد میشدن و مرحله ای بود برای اینکه ببینی چقدر میتونی زنده بمونی بعد میرفتی در رو باز میکردی میرفتی طبقه اون ور که جعبه اصلحه بود.
اون مرحله رو چطور من باید برای PC بیارم؟

1999

کاربر سایت
Feb 7, 2018
1
اقا از اون او 3 تا جعبه که روش 3 تا شی زرد رنگ هست بمب بردار

دکمه سمت راست D pad رو بزن بمب رو بنداز تو سنگر ها بعدا منفجر کن 3 تا سنگر هست که باید منفجر کنید
سلام بمبا رو میگیرم ولی درها منفجر نمیشن چطوری منفجرشون کنم لطفا کمکم کنید.ممنون

• Like
Reactions: .rMreza

Arash karkani

عضو جدید
Mar 22, 2019
1
داداش من هم تو اون مرحله که تو سه چهار جا از این بمبای دستی شبیه خشاب ار پی جی بهت میده و تو باید بری پیش اون ستاره ولی یه ساختمون جلوته . من فک کنم یه مرحله جلو تر از اونی که جوابشو دادایم زود تر جوابمو بدید اعصابمو خورد کرده این مرحله

razari

عضو جدید
Jan 12, 2020
2
دستتون دردنکنه منم از مرحله 12 رد شدم ولی گرفتار مرحله 13 شدم این بازی های کالاف دیوتی عجب بازی های چرتی شدن
اسمش جنگیه ولی قدرت فکری که تو درس خوندن نیاز خوندن نیاز نیست اینجا نیازه...
الان من موندم مرحله 13- breaking point
یه تعداد سنگر هست و یه تکه چوب ها بغل درها که نه میتونم از روش بپرم نه چیزی تنها هم نیستم دوستام پیشم هستن. دشمن از رو سنگر میتونه بپره ولی من نمیتونم بپرم با تیر میکشم دشمن رو تند تند اضافه میشن و در اخر تند تند بهم نارنجک میندازن اخرش بازی تموم میشه گیم اور میشه. نارنچک میندازم بازم اونطوری میشه بهم میگه با رادیو تماس بگیر و به هواپیما ها دستور بده منفجر کنن ساختمان شرقی رو وقتی هم تماس میگیرم پیام killed friendly
این هم محتوای عملیات :
radio in air support on the east building
چیکار کنم الان؟

ToTheMadness

کاربر سایت
Nov 11, 2018
119
سلام داداش خو ینی چطوری منم گیر کردم رو این
این یه باگه. یکی از افراد گروهت تو اوایل و ورودی مترو گیر کرده و تکون نمی خوره. فک کنم reznov بود. برو پیشش بهش شلیک کن یا یه نارنجک بنداز طرفش و ممکنه که حرکت کنه. اگرم نکرد مجبوری که مرحله رو از اول بری.

KingOmid

عضو جدید
May 15, 2020
1
سلام ببخشید من یه مشکل دارم مرحله ای که میریم با دوستامون اون ضد هوایی ها و دشمنا رو میزنیم بعد میگه تو محل مشخص شده برو هرچی میرم یکی از یارام نمیاد هرکاری میکنم نمیاد تو تانک گیر کرده
ممنون میشم راهنمایی کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر