کمک در بازی فاینل فانتزی 12

game_one_habib

کاربر سایت
Feb 22, 2007
2
نام
habeeb
سلام من خودم این بازی رو تموم کردم می خواستم واسه ی دوستم از شما کمک بگیرم البته من هر چی فکر کردم نتونستم بفهمم که اون کجا رو می گه ولی اینطوری تعریف میکنه :( در منطقه ی pharos در طبقه ی 66 جایی که یک در وجود داره و در اطرافش دستگاهایی با رنگای مختلف وجود داره داخل در که میری دوباره به منطقه ی قبلی برمی گرده لطفا جواب رو واضح بنویسین:cheesygri

SAHA1364

کاربر سایت
Mar 5, 2007
9
نام
Saha
سلام من خودم این بازی رو تموم کردم می خواستم واسه ی دوستم از شما کمک بگیرم البته من هر چی فکر کردم نتونستم بفهمم که اون کجا رو می گه ولی اینطوری تعریف میکنه :( در منطقه ی pharos در طبقه ی 66 جایی که یک در وجود داره و در اطرافش دستگاهایی با رنگای مختلف وجود داره داخل در که میری دوباره به منطقه ی قبلی برمی گرده لطفا جواب رو واضح بنویسین:cheesygri
از این عکس استفاده کن
http://db.gamefaqs.com/console/ps2/file/inal_fantasy_xii_pharos_subterra.png

برای راهنمایی کامل و بدست آوردن HASHMAL از این استفاده کن
http://db.gamefaqs.com/console/ps2/file/final_fantasy_xii_j.txt

;)

s0h3ill

کاربر سایت
Apr 21, 2006
847
نام
s0heill
!

در طبقه 80 روی مدال سیاه کلیک کن گزینه اول رو انتخاب کن تا بری به طبقه 81 در اینجا برو به سمت جنوب شرقی و در انتها یه دیوار هست و شما میتونی روی اون کلیک کنی و یه راه باز میشه و در اونجا یه مدال سبز هست روش کلیک کن تا به طبقه 83 بری...در اینجا هم دوباره باید روی دیوار کلیک کنی و یه مدال قرمز هست کلیک میکنی تا به طبقه 84 بری...حالا اگه تا اینجا درست اومده باشی باید دوتا پرنده سفید رو ببینی! و روی مدال صورتی کلیک کنی تا بری طبقه 86....در اینجا برو به سمت شمال و روی دیوار کلیک کن و توی دیوار یه مدال دیگه هست روش کلیک کن تا بری بالا...و در اخر باید سوار اسانسور بشی و بری بالا...امیدوارم فهمیده باشی...بازم اگه گیر کردی یه ندا بده...G00D LucK

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر