کارگردان فیلم Silent Hill ساخت بازی جدید از این سری را تأیید کرد

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
کریستوف گانز، کارگردان فیلم جدید سایلنت هیل در مصاحبه‌ای عنوان کرده که کونامی قصد دارد تا این سری محبوب را با عرضه بازی‌های جدید باز گرداند. با بازی سنتر و جدیدترین اخبار بازی همراه شوید.

کریستوف گانز، کارگردان فیلم Silent Hill

بیش از دو سال است که انواع و اقسام شایعات در خصوص بازگشت سری Silent Hill به گوش می‌رسند. در حالی که شرکت Konami تاکنون هیچ چیز را به‌طور رسمی اعلام نکرده، صحبت‌های اخیر کارگردان فیلم سینمایی جدید این مجموعه در یک مصاحبه باعث شده تا این شایعات باری دیگر قوت بگیرند.

کریستوف گانز که فیلم سایلنت هیل 2006 را کارگردانی کرده بود، باری دیگر با کونامی وارد همکاری شده تا فیلم جدیدی را بر اساس این مجموعه ترسناک تولید کند. او در بخشی از مصاحبه‌ای که اخیرا با نشریه فرانسوی JEUXACTU داشته گفته:

«مجموعه Silent Hill مجددا در قالب ویدئوگیم عرضه می‌شود، بنابراین فیلم جدید نیز بخشی از یک برنامه‌ریزی سراسری خواهد بود. فکر می‌کنم شخصی در یک فروم اینترنتی چنین چیزی را برداشت کرده بود و صحبت‌های آن شخص، کاملا صحت داشت. به عبارت دیگر، فیلم جدید در حقیقت بخشی از یک مجموعه کلی خواهد بود.»

کارگردان فرانسوی در ادامه اضافه کرده: «چیزی که می‌توانم بگویم این است که در حال حاضر روند ساخت فیلم رو به جلو پیش می‌رود. من مشغول همکاری با کونامی هستم و آن‌ها قصد دارند تا مجموعه Silent Hill را باز گردانند. فکر می‌کنم موفقیت بازسازی Resident Evil 2 و Resident Evil 3، که هر دو بازی‌های شگفت‌انگیزی بودند، کونامی را تحت تأثیر قرار داد و آن‌ها را وادار ساخت تا بابت احیای Silent Hill اقدام کنند.»

همان‌طور که پیش‌تر اشاره شد، شایعات مختلفی در مورد بازی‌های در دست سایلنت هیل وجود دارند و باید دید برنامه کونامی برای رونمایی از آن‌ها به چه صورت خواهد بود. طبق آخرین شایعات، حداقل سه بازی از این سری در دست توسعه است: یک نسخه اصلی جدید توسط استودیویی ژاپنی، یک بازی اپیزودیک، و یک نسخه بازسازی‌شده از سایلنت هیل 2.

Ludens

Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
با تشکر از @Soul Of Cinder عزیز که این خبر رو اول از همه به گوشمون رسوند و ازم خواست که تاپیکش رو هم ایجاد کنیم تا عشاق سایلنت هیل جون تازه ای بگیرن. :D پیروزی نزدیکه، امسال دیگه بر میگرده! :D :))

Soul Of Cinder

کاربر سایت
Dec 4, 2016
317
نام
Incarnation Of Kings
با تشکر از @Soul Of Cinder عزیز که این خبر رو اول از همه به گوشمون رسوند و ازم خواست که تاپیکش رو هم ایجاد کنیم تا عشاق سایلنت هیل جون تازه ای بگیرن. :D پیروزی نزدیکه، امسال دیگه بر میگرده! :D :))
شما لطف دارید و من خودم به شخص از شما و تمام عزیزانی که داخل سایت و فروم زحمت میکشند صمیمانه تشکر میکنم :x
با آرزوی بهترین‌ها برای تک تک شما عزیزان :D:x
اما در مورد بازی باید بگم که مسلما من و خیلی های دیگه بدون شک با این سری کلی خاطره داریم و این دوری چند سال از سری برای من یکی که خیلی دردناک بوده :D
امیدوارم به همون شکلی که شما گفتی امسال یه اتفاق خوشایندی بیافته :D

Ludens

Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
شما لطف دارید و من خودم به شخص از شما و تمام عزیزانی که داخل سایت و فروم زحمت میکشند صمیمانه تشکر میکنم :x
با آرزوی بهترین‌ها برای تک تک شما عزیزان :D:x
اما در مورد بازی باید بگم که مسلما من و خیلی های دیگه بدون شک با این سری کلی خاطره داریم و این دوری چند سال از سری برای من یکی که خیلی دردناک بوده :D
امیدوارم به همون شکلی که شما گفتی امسال یه اتفاق خوشایندی بیافته :D
ما مخلصیم، کاری نمیکنیم که دور هم جمع شدیم از ویدئوگیم میگیم و میخندیم و بعضی وقتا هم حرص میخوریم. :D :x

بنظرم واقعا امسال دیگه برنامه دارن تا رونمایی های بزرگشون رو انجام بدن. اما اگه امسالم خبری نشد احتمالا به این معنیه که پروژه احیای سری شدیدا به مشکل خورده و دیگه به این زودیا قرار نیست ببینیمش... ضمن اینکه یادمون نره کونامی موقع کنار کشیدن از E3 2021 ساخت چند پروژه کلیدی و مهم رو تایید کرده بود، اما به هر دلیلی نمایش دادنشون تا الان عقب افتاده.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,299
نام
مــاکــان
کپکام علاوه بر اینکه خودش نجات داد ، کونامی رو هم از خواب بیدار کرد.
کپکام با تهیه کننده های غربی و کاربلدی که آوردن سر کار واقعا خودش رو از سطح ژاپن کنده و جهانی شده.
حالا کونامی باید از صفر تاتی تاتی کنه تا ذره ذره برای خودش شخصیت بخره.

من ترجیح میدادم مثل کپکام ، کونامی هم خودش تیم سایلنت جدید تشکیل بده و روش کار کنه تا بخواد اینطوری آی پی هاش رو برون سپاری کنه.(اگه اون خبر/شایعه ها درست باشه)
مهم این هست که آدم درستش پیدا کنن و کار بسپرن بهش ، مطمئنا کارگردان/تهیه کننده های حرفه ای وجود دارن که میتونن SH/MGS رو دوباره زنده کنن.

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
مشکل اینجاست که سایلنت هیل رزیدنت اویل نیست که هر کسی بتونه بسازتش و سناریو بازی رو یه بچه 10 ساله هم بتونه بنویسه .سایلنت هیل بعد از اینکه بازی رو از تیم سایلنت گرفتند و سپردند دست استودیو های غربی واقعا سر از ناکجاآباد در آورد بعد از تیم سایلنت ، 5 سایلنت هیل ساخته شد که بی شوخی هیچ کدوم سایلنت هیل های خوبی نبودند و بعضی هاشون (بوک اف مموریز) فاجعه بودند
اگه قراره سایلنت هیل جدیدی ساخته بشه در درجه اول سازنده اش باید درک درستی از سایلنت هیل داشته باشه و در ادامه نباید تحت تاثیر 4 عنوان اول (به خصوص سایلنت هیل 2) بازیش رو بسازه یکی از مشکلات اصلی سایلنت هیل های پسا تیم سایلنت همینه که همه جوره سعی کردند بازیشون به سمت شماره دوم بره به طوری که بدون اینکه متوجه باشن تمام هیولاها و دشمن های شماره دوم که بر اساس ذهنیت جیمز ساندرلند شکل گرفته عینا اومدن همون دشمن ها رو تو عنوانی مثل هوم کامینگ کپی کردند (پیرامید هد و پرستار ها رو یادتون بیاد ) یا اگه کپی مستقیم هم نکردند کاملا تحت تاثیر اون بازی هیولاهای بازیشون رو ساختن (بوچر تو اوریجینز و بوگیمن تو داونپور ) امیدوارم اگه قراره عنوان جدیدی از سری بیاد یه بازی شایسته نام سایلنت هیل باشه

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,742
نام
مراد حلیمی
مشکل اینجاست که سایلنت هیل رزیدنت اویل نیست که هر کسی بتونه بسازتش و سناریو بازی رو یه بچه 10 ساله هم بتونه بنویسه .سایلنت هیل بعد از اینکه بازی رو از تیم سایلنت گرفتند و سپردند دست استودیو های غربی واقعا سر از ناکجاآباد در آورد بعد از تیم سایلنت ، 5 سایلنت هیل ساخته شد که بی شوخی هیچ کدوم سایلنت هیل های خوبی نبودند و بعضی هاشون (بوک اف مموریز) فاجعه بودند
اگه قراره سایلنت هیل جدیدی ساخته بشه در درجه اول سازنده اش باید درک درستی از سایلنت هیل داشته باشه و در ادامه نباید تحت تاثیر 4 عنوان اول (به خصوص سایلنت هیل 2) بازیش رو بسازه یکی از مشکلات اصلی سایلنت هیل های پسا تیم سایلنت همینه که همه جوره سعی کردند بازیشون به سمت شماره دوم بره به طوری که بدون اینکه متوجه باشن تمام هیولاها و دشمن های شماره دوم که بر اساس ذهنیت جیمز ساندرلند شکل گرفته عینا اومدن همون دشمن ها رو تو عنوانی مثل هوم کامینگ کپی کردند (پیرامید هد و پرستار ها رو یادتون بیاد ) یا اگه کپی مستقیم هم نکردند کاملا تحت تاثیر اون بازی هیولاهای بازیشون رو ساختن (بوچر تو اوریجینز و بوگیمن تو داونپور ) امیدوارم اگه قراره عنوان جدیدی از سری بیاد یه بازی شایسته نام سایلنت هیل باشه
دقیقا
من هم بشخصه ربط موفقیت ریمیک رزیدنت رو به ریمیک سایلنت هیل یا ساخت بازی جدید از سایلنت هیل نمیدونم.
رزیدنت بیشتر یه بازیه اکشن با پارامترهای دلهره و .... هستش و خیلی از کسایی که برای اولین بار ریمیک رو بازی کردن شاید خیلی درگیر داستان بازی هم نبودن صرفا با شخصیت قهرمان ترکوندن و رفتن جلو

ولی سایلنت هیل یه بازیه خیلی خیلی خاصه که امروزی کردنش و مقبولیت پیدا کردنش بین گیمرهای امروزی خیلی بیشتر هنر میخواد و واقعا باید سپرده بشه به دست اهل فنش

نمیدونم کونامی در این حد واقف هست به این مساله یا صرفا میخواد یه چیزی بسازه بده بیرون چند دلار سود کنه فقط

.

Master Reiden

کاربر سایت
Jun 13, 2022
6
سلام من خودم همه ی نسخه های سایلنت هیل در ps2 رو بازی کردم وهمین دیشب دوباره نسخه ی چهارم رو ریختم و باید اعتراف کنم که سایلنت هیل از رزیدنت خیلی ترسناک تره قبلا یه تریلر اومده بود برای سایلنت هیل که بعدا معلوم شد یک بازی دیگه بوده(فکر کنم اسمش به جهنم خوش امدید یا همچین چیزی بود) امیدوارم این خبرایی که پخش شده درست بوده باشه چون واقعا بی صبرانه منتظر یه عنوان جدید از سایلنت هیل هستم که سازندگان ژاپنی و اصلی این مجموعه اونو ساخته باشن

• Like
Reactions: MK_COD

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,381
بابا اولش هایپش خیلی بالا بود معرفی شدن sh جدید که هر کی از راه میرسید شایعه ساختش توسط یه استودیو و کارگردان خفن رو میداد از کوجیما بگیر تا خالق بازی که اسمش یادم نیست همین چند وقت پیش از سونی جدا شد رفت استودیو خودش رو زد الان هایپ بازی خوابیده و طرفدارا خسته شدن از صبر و همچنین اینجور که بوش میاد بازی یا ریمیکه یا توسط استودیو ها ی درجه دو مثل بلوبر در حال ساخته و ناشرم که ماشالله کونامی اعظم که برید تو نت ببینید سره گدا بازی چه بلایی سره sh collection نسل هفت اورد بازی گرافیکش از اورجینال ضعیف تر بود و ایرادات دیگه هم داشت تازه مثلا ریمستر بود حالا شما دلتونو خوش کردید که بازی داره ساخته میشه برید دعا کنید کنسل شه و هیچ وقت ساخته نشه که اینجور که بوش میاد محصول نهایی رو با اسیدم نمیشه شست برد

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,912
کونامی مگه هنوز زنده س؟ 😀
به کدوم استدیو درجه سه میخواد بده سایلنت هیل رو باز 🤣
اون زمان ده پونزده سال پیش که کونامی هنوز کوجیما رو ننداخته بود بیرون و کیفیت بازیاش خوب بود سایلنت هیلو میداد استدیوهای درجه دو و سه، مگه اینکه تو خواب بده سازنده های اصلیش یا حتی یه استدیو ژاپنی
خواب دیدین خیر باشه
یه چیزی بسازه رکورد متای اون کنترا آخریه هم بزنه.
کونامی رو انگار نشناختید خداوندگار بازی ضعیف ساختنه در حال حاضر

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر