چند سوال کوتاه قبل خرید ps4 دارم :

samirsamiri

کاربر سایت
Nov 11, 2019
3
با سلام
من میخام ps4 pro بخرم چند سوال دارم :

1 - ps4 پرو بخرم یا اسلیم ؟

2 - آیا دسته سونی 1 با مبدل یا کابل واسط قابل استفاده در ps4 هست؟ اگر اره چطور؟

3 - من با وجود سرچ بسیار تو گوگل ولی متوجه نشدم که ساخت اکانت چیه ؟ بعد از راه اندازی اولیه ps4 اکانت ساخته میشه ؟ آیا این اکانت رایگان هست یا هزینه داره ؟

4 - برای بازی کاملا آفلاین آیا باید هزینه ای در مورد اکانت پرداخت کرد ؟ من فقط بازی ها رو قصد دارم آفلاین بازی کنم ؟

5 - آیا نصب بازی بر روی ps4 نیازمند هزینه هست ؟ منظورم همه ی بازی هاست . مثلا الان pes 20 , pes 19 , fifa20 , fifa19 رو خودم بخام از نت دانلود کنم یا سی دی اش رو بخرم و نصب کنم آیا باید جدای این کار هزینه کنم ؟ یا میشه افلاین و بدون نیاز به نت و رایگان نصب کرد ؟

6 - به طور کلی آیا راهکاری برای بازی بازی های جدید به صورت رایگان هست ؟ یا باید حتما هزینه کرد ؟
من الان پرسیدم گفتند که بسته به بازی از 80 تا 120هزار تومن و بالاتر هزینه داره یعنی یک بازی آن هم فقط آفلاین اینقدر هزینه دارد؟
در ضمن بعد از این هزینه آیا باید هزینه اکانت هم بدیم ؟
در خصوص بازی های اورجینال چطور ؟
به خاطر همین هزینه بازی ، مردد شدم و شاید به جای ps4 یک کامپیوتر ببیندم . توصیه شما چیه ؟

حالا خلاصه اینکه . میشه بازی هایی مثل pes 20 , pes 19 , fifa20 , fifa19 رو آفلاین نصب کنیم و هزینه ی این چنین نپردازیم ؟
و اینکه اکانت هکی چیه و به چه دردی میخوره ؟ واسه آفلاین بازی کردنه ؟ یا آنلاین ؟ بازیهای هکی چی هستند ؟

لطفا یکی راهنمایی دقیق بکنه ببینیم می ارزه بخریم یا نه . ممنون .

• Like
Reactions: Outlaw94

samirsamiri

کاربر سایت
Nov 11, 2019
3
یک مورد هم اضافه میکنم :
اینکه ایا در بازی های مثل پیس و فیفا میشه پچ اضافه کرد ؟ آیا این هم سخته و هزینه بر هست ؟ یا نه .؟

Outlaw94

کاربر سایت
Oct 18, 2019
4
درود بر شما
۱) تفاوتی نداره، از نظر سخت افزاری کیفیّت هاشون تقریباً مثل همه، خواست بخرید Pro بخرید هر چند اکه PS4 Fat هم بخرید فرق چندانی نداره تلویزیون تو کیفیّت تاثیر داره.
۲) نه فقط DS4 یا دسته خود کنسول بهش می خوره که وقتی می خرید یکی روشه.
۳) اکانت ساختن لازمه برای کنسول ولی رایگانه اگه خودتون بلد باشید بسازید. هزینه فقط واسه پلی استیشن پلاس هستش که بخواهید آنلاین بازی کنید باید اکانت پلاس بگیرید که هزینش بالاست ولی برای بازی کردن به خصوص آفلاین نه نیاز هستش و نه پولیه. ولی اونم راه حلی داره که من بلدم خواستید بهم پیام بدید.
۴) نه اکانت رو که یه بار میسازید اول کار دیگه نیاز نیست. بازی رو یا به صورت دیسک می خرید یا دانلودی در صورتی که بخواهید اوریجینال بازی کنید که قیمت بازی های کنسول از زیر ۲۰۰ هزار تومان تا ۷۰۰، ۸۰۰ هزار تومان واسه بازی های عنوان جدیده. ولی شما می تونید بازی ها رو به صورت ظرفیّتی و یا اکانت هک بازی کنید که هزینش کمه ولی باید بدید براتون بریزند بازی ها رو و اینکه موقع بازی اکانت هکی نباید به اینترنت وصل باشید چون ممکنه کنسول قفل یا اصطلاحاً بن بشه که خطرناکه و از کار میوفته ولی در کل بازی اصلی داشته باشید یا روش بخرید یکی بهتره.
۵) نصب بازی اگه بدید براتون اکانت هکی بریزن که هزینه داره اما خودتون بخواهید نصب کنید فقط باید بخرید دیسکش رو بعد دیسک رو بزارید تو کنسول و نصب کنید. دانلود از نت هم نداریم! مگه از استور بازی دیجیتال بخرید یا بازی ظرفیّتی که هزینش با خرید بازی اصل فرق نمی کنه البته ظرفیّتی کمتره.
۶) ببینید اکانت که گفتم اول کار فقط یکی میسازید، اما اگه اکانت هک با یک یا چند تا بازی براتون بریزن و با اکانت اصلیتون شِیر کنن هزینش حدود همین ۱۲۰ تومان تا ۲۰۰ تومانه، تازه هزینش کمتر از یک بازی اییه که شما بخواهید اورجینال بخرید. توصیه من کنسول هست چون کامپیوتر از نظر گیمینگ اصلاً با کنسول قابل مقایسه نیست بعدشم شما اگه بخواهید کامپیوتر ببندید باید سیستم خیلی بالایی ببندید که تازه بازی های کرکی هم خودشون بازی ها رو کند می کنند پس کنسول ۱۰۰ درصد توصیّه منه.
۷) به نظرم شما کنسول بخرید بعد چند تا بازی با یکی دو تا اکانت هکی بریزید روش و بازی کنید خیلی عالیه فقط تنها کاری که نباید بکنید وصل شدن به اینترنته همین که واصه کنسول مشکلی پیش نیاد و هزینش هم کمتره.
خیر نمی تونید پچ بریزید تا اونجایی که من می دونم البته نیازی هم نیست اگه بازی های اسپورت رو هزینه کنید اورجینال بخرید هر از گاهی واسش آپدیت منتشر میشه. البته بازی اصل نه اکانت هکی!
راستی بازی هایی مثل GTA V و Red Dead 2 عالین، اکانت هک بگیرید و بازی کنید.
امیدوارم تونسته باشم راهنماییتون کنم.
وقت بخیر

Outlaw94

کاربر سایت
Oct 18, 2019
4
فقط این که تلویزیون (ال سی دی) یا مانیتوری که می خواهید کنسول بهش وصل کنید باید پورت HDMI داشته باشه چون کنسول فقط با همین پورت وصل میشه، اگه نداشته باشه که باید براش تبدیل تصویری و کابل صدا بگیرید که خودش هزینه اضافه است!

samirsamiri

کاربر سایت
Nov 11, 2019
3
ممنون از توضیحات شما . عالی بود.
توصیه شما همون ps4 هست .
پس اگه من بازی pes 20 ( بیرون میگن حدود 80 تومن آفلاینش رو نصب میکنن ) نصب کنم . نه میتونم پچ روش نصب کنم و نه می تونم دیگه آنلاین بازی کنم درسته ؟
حالا اگه من بازی اورجینال پیس 20 رو مثلا خریدم حالا باید واسه انلاین بازی کردن اکانت مخصوصی هم بخرم ؟ یا نه همون اورجینال کافیه ؟
و اینکه میشه برخی بازی ها رو بیرون بریزم و آفلاین بازی کنم مثل جی تی آ و برخی مثل پیس رو آنلاین ؟ چون شنیدم دستگاه یا بازی قفل میشه ؟
و اینکه اگر سی دی بازی رو کامل خریدم اورجینال / هنگام بازی باید سی دی داخل کنسول باشه ؟
+ واقعا این سونی خیلی امنیت و وسواس به خرج داده .... خیلی سخت کرده کار رو . ما که عادت کردیم تو کامپیوتر رایگان بازی کنیم سختمونه اینقدر پول بدیم واسه بازی ولی بهر حال چون سیستم بالایی نداریم باید بسازیم دیگه .
بازم ممنون از توضیحتون.

آخرین ویرایش:
  • Like

Outlaw94

کاربر سایت
Oct 18, 2019
4
درود بر شما
خواهش می کنم وظیفمه
عرضم به حضورتون که‌ بازی آفلاین که براتون میریزن شما نمی تونید آنلاین بازی کنید چون طرفی که اکانتش هک شده اگه آنلاین شه کنسولتون بن میشه و به طور کل امکانش نیست! در رابطه به پچ، ماد و اینا که باید کنسولتون رو Jail Break کنید‌، پچ رو دقیق نمی دونم ولی واسه mod اینا‌کاربرد داره ولی حیفه‌که کنسول رو بخواهید این کار رو بکنید که مثه روت کردن گوشیه و ضرر داره! اصولاً درست نیست.
شما می تونید یک دیسک اورجینال مثل PES20 یا FIFA20 بگیرید بازی هی دیگه رو به صورت اکانت هک براتون بریزند.
در مورد بازی اورجینال که هزینه بالاست و بعد این که شما می تونید بازی فیزیکی کارکرده که تمیز و سالم باشه بخرید که تو همین بازی سنتر میفروشن بعضی کاربرا.
برای بازی اینطوریّه که حتماً دیسک باید تو کنسول باشه تا بتونید بازی کنید مگه این که بازی نسخه الکترونیکی باشه.
نرخ جاهایی که بازی اکانت هکی میریزن متفاوته اما ۸۰ تومان تازه یک پنجم قیمت بازی اورجیناله ولی به نظرم گرونه یکم.
بازم تحقیق کنید بد نیست.
خلاصه به نظرم کامپیوتر بستن رو فراموش کنید که اصلاً بصرفه نیست. کنسول و کیفیتشم که یه چیز دیگه است.

Outlaw94

کاربر سایت
Oct 18, 2019
4
واسه آنلاین بازی کردن هم باید یه اکانت ریجن ۲ انگلیس بسازین و یک اکانت پی پَل انگلیس بسازین و بهش متصل کنید تا بتونید ۱۴ روز رایگان بگیرید و بازی کنید که فقط با بازی اورجینال اونم و یا بازی اکانت ظرفیّتی که قابلیّت آنلاین داشته باشه.

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,912
نام
امین پاشاپور
با سلام
من میخام ps4 pro بخرم چند سوال دارم :

1 - ps4 پرو بخرم یا اسلیم ؟

2 - آیا دسته سونی 1 با مبدل یا کابل واسط قابل استفاده در ps4 هست؟ اگر اره چطور؟

3 - من با وجود سرچ بسیار تو گوگل ولی متوجه نشدم که ساخت اکانت چیه ؟ بعد از راه اندازی اولیه ps4 اکانت ساخته میشه ؟ آیا این اکانت رایگان هست یا هزینه داره ؟

4 - برای بازی کاملا آفلاین آیا باید هزینه ای در مورد اکانت پرداخت کرد ؟ من فقط بازی ها رو قصد دارم آفلاین بازی کنم ؟

5 - آیا نصب بازی بر روی ps4 نیازمند هزینه هست ؟ منظورم همه ی بازی هاست . مثلا الان pes 20 , pes 19 , fifa20 , fifa19 رو خودم بخام از نت دانلود کنم یا سی دی اش رو بخرم و نصب کنم آیا باید جدای این کار هزینه کنم ؟ یا میشه افلاین و بدون نیاز به نت و رایگان نصب کرد ؟

6 - به طور کلی آیا راهکاری برای بازی بازی های جدید به صورت رایگان هست ؟ یا باید حتما هزینه کرد ؟
من الان پرسیدم گفتند که بسته به بازی از 80 تا 120هزار تومن و بالاتر هزینه داره یعنی یک بازی آن هم فقط آفلاین اینقدر هزینه دارد؟
در ضمن بعد از این هزینه آیا باید هزینه اکانت هم بدیم ؟
در خصوص بازی های اورجینال چطور ؟
به خاطر همین هزینه بازی ، مردد شدم و شاید به جای ps4 یک کامپیوتر ببیندم . توصیه شما چیه ؟

حالا خلاصه اینکه . میشه بازی هایی مثل pes 20 , pes 19 , fifa20 , fifa19 رو آفلاین نصب کنیم و هزینه ی این چنین نپردازیم ؟
و اینکه اکانت هکی چیه و به چه دردی میخوره ؟ واسه آفلاین بازی کردنه ؟ یا آنلاین ؟ بازیهای هکی چی هستند ؟

لطفا یکی راهنمایی دقیق بکنه ببینیم می ارزه بخریم یا نه . ممنون .

1. اگه مشل بودجه ندارین پرو بخرین چون تو تی وی 1080 هم خوبه و فریم ریت بازیا رو میبره بالا
2. خیر هیچ راهی وجود نداره.
3. اولا اکانت رایگان هست. بعد این همون پروفایل گیمی شماست که هم تروفی های که میگیری توش ذخیره میشه هم برا انلاین شدن حتما حتما لازمه، کلا ساختنش راحته و کلی مزایا داره.
4. این سوالت یکم گنگ هست. اگه بازی دیجیتالی هکی بخری بله باید برای خرید اکانت پول بدین که بتونی بازیاش رو دانلود کنین. ولی اگه دیسک بازی میکنین نیازی نیست اکانت بگیرین
5. رایگانی وجود نداره یا باید دیسک بخرین ه الان خیلی گرونه. یا اکانت قانون که خیلی گرونه یا باید اکانت هکی بزنین که اونم پولیه ولی ارزون تر در میاد. کلا هیچ راهی نداره رایگان دانلود و بازی کنین
6. نخیر به هیچ عنوان. این بازی های هکی که حدودن 100 تومن هر بازی در میاد ارزون ترین راه برا بازی گرفتنه اوریجینال و قانونی هر بازی بالای 300 در میاد

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر