چند سوال مبتدیانه ،تازه PS3 خریدم

PEDRAMGOLCHIN

کاربر سایت
Jun 11, 2007
4,820
نام
پدرام
سلام
دیشب یه ps3 اسلیم کپی مولتیمن ورژن ۴/۷۵ خریدم،میخام motorstorm: apocalypse رو که الان دانلود کردم رو بازی کنم،ولی دیدم که فقط روی ورژن ۴/۴۱ و ۴/۳۰ و ۳/۵۵ اجرا میشه
حالا باید دانگرید کنم یا راه دیگه ای هست؟
ممنون میشم کامل راهنماییم کنم،اصلا فوت و فن آپدیت و...... بلد نیستم

PEDRAMGOLCHIN

کاربر سایت
Jun 11, 2007
4,820
نام
پدرام
شما بازی رو بدون هیچ تغییری اجرا کن مشکلی نیست

Sent from my LG-D858HK using Tapatalk
دوست عزیز اصلا بازی توی لیست بازیهای مولتیمن نمیاد، رفرش هم میکنم ولی همون بازیهای قبلی میاد
فرمت خاصی داره کپی کردن توی هارد؟ اسم پوشه باید چیز خاصی باشه تا مولتیمن بشناسه؟ یا روشی داره

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
هارد باید فت 32 باشه.
بازی رو تو هارد درون پوشه ی GAMES یا GAMEZ قرار بدید و توجه کنید که حتما باید اسم فولدر با حروف بزرگ نوشته بشه
سوالی بود در خدمتم

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,578
سلام
دیشب یه ps3 اسلیم کپی مولتیمن ورژن ۴/۷۵ خریدم،میخام motorstorm: apocalypse رو که الان دانلود کردم رو بازی کنم،ولی دیدم که فقط روی ورژن ۴/۴۱ و ۴/۳۰ و ۳/۵۵ اجرا میشه
حالا باید دانگرید کنم یا راه دیگه ای هست؟
ممنون میشم کامل راهنماییم کنم،اصلا فوت و فن آپدیت و...... بلد نیستم

چون که صد آمد نود هم پیش ماست.یعنی باید آپدیت شما برای بازی حداقل 4.41 باشه و بالاتر مشکلی نیست و اگر فیکس داره و سه تا فیکس داره (برای بازیهای PSN) اونوقت آخرین فیکس که احتمالا اینجا 4.41 هستش رو اجرا بکنید.
پیشنهاد میدم یک هارد یک ترابایتی اکسترنال مخصوص دستگاه خودتون بخرید و حتما حتما حتما به Fat32 فرمت کنید و توی هارد یک فولدر به اسم GAMES درست کنید و فولدر بازیهای دانلود شده رو بدون تغییر (البته از حالت Zip یا Rar خارج کنید) توی این فولدر کپی کنید.هارد رو به دستگاه وصل کنید و رفرش کرده بازی کنید.
اگر بازی که دانلود کردید فرمت .pkg بود باید نصب کنید.به این صورت:
توی هارد یک فولدر به اسم Packages درست کنید و بازی و فیکس مورد نظر رو توی این فولدر کپی کنید و تو مولتی من از قسمت نصب پکیج Pkg اقدام به نصب کنید خودش آخرش میگه مثلث رو بزنید ، وقتی مثلث رو زدی از مولتی من خارج میشه میاد توی منو اصلی PS3 اونجا نصب پکیج رو انتخاب بکن اسم بازی رو میبینی ، رو بازی بزن تا عملیات نهایی نصب انجام بشه و میبینی که لوگو بازی توی لیست اصلی PS3 اضافه میشه ولی بازی رو اجرا نکن به مولتی من برو و فیکس بازی رو هم همینجوری نصب بکن.بعد همه اینها از منو اصلی PS3 بازی رو اجرا بکن و لذت ببر.
اما پیشنهاد من اینه بیشتر دنبال فایل بازیها باش که معمولا فیلمها بین بازیشون کاملتر هستند و یا با کیفیت بهتر و دردسر اجراشون هم کمتر هستش.
کم کم با PS3 هک شده آشناتر بشی میبینی چه غولی زیر دستت هستش.
\m/

• Like
Reactions: PEDRAMGOLCHIN

PEDRAMGOLCHIN

کاربر سایت
Jun 11, 2007
4,820
نام
پدرام
چون که صد آمد نود هم پیش ماست.یعنی باید آپدیت شما برای بازی حداقل 4.41 باشه و بالاتر مشکلی نیست و اگر فیکس داره و سه تا فیکس داره (برای بازیهای PSN) اونوقت آخرین فیکس که احتمالا اینجا 4.41 هستش رو اجرا بکنید.
پیشنهاد میدم یک هارد یک ترابایتی اکسترنال مخصوص دستگاه خودتون بخرید و حتما حتما حتما به Fat32 فرمت کنید و توی هارد یک فولدر به اسم GAMES درست کنید و فولدر بازیهای دانلود شده رو بدون تغییر (البته از حالت Zip یا Rar خارج کنید) توی این فولدر کپی کنید.هارد رو به دستگاه وصل کنید و رفرش کرده بازی کنید.
اگر بازی که دانلود کردید فرمت .pkg بود باید نصب کنید.به این صورت:
توی هارد یک فولدر به اسم Packages درست کنید و بازی و فیکس مورد نظر رو توی این فولدر کپی کنید و تو مولتی من از قسمت نصب پکیج Pkg اقدام به نصب کنید خودش آخرش میگه مثلث رو بزنید ، وقتی مثلث رو زدی از مولتی من خارج میشه میاد توی منو اصلی PS3 اونجا نصب پکیج رو انتخاب بکن اسم بازی رو میبینی ، رو بازی بزن تا عملیات نهایی نصب انجام بشه و میبینی که لوگو بازی توی لیست اصلی PS3 اضافه میشه ولی بازی رو اجرا نکن به مولتی من برو و فیکس بازی رو هم همینجوری نصب بکن.بعد همه اینها از منو اصلی PS3 بازی رو اجرا بکن و لذت ببر.
اما پیشنهاد من اینه بیشتر دنبال فایل بازیها باش که معمولا فیلمها بین بازیشون کاملتر هستند و یا با کیفیت بهتر و دردسر اجراشون هم کمتر هستش.
کم کم با PS3 هک شده آشناتر بشی میبینی چه غولی زیر دستت هستش.
\m/
ممنونم
به فریمور 4.81 حبیب آپدیت کردم از طریق ریکاوری و بعدش هم مولتیمن 4.81 کبری رو نصب کردم
آره کم کم دارم باهاش آشنا میشم الان دیگه فوت و فن دانلود و اجرای بازیهای ps3 رو تقریبا یاد گرفتم
یه هارد یک ترا سونی خریدم و همون کاری که شما گفتید رو انجام میدم فقط دیشب موقع بازی فیفا 17 یدفه وسط بازی هنگ میکرد , مشکل از چیه ؟
الان مهمترین دغدغه ام اجرای بازیهای ps1 و ps2 هستش , نمیدونم باید توی چه پوشه ای بازیها رو بریزم و به مولتیمن بشناسونمش شما میدونید روشش چیه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر