چرا بعضی بازی ها رو سیاه و سفید نشون میده

matin rostamii

کاربر سایت
Dec 24, 2018
1
دوستان من یه سونی دو دارم از اینا که سی دیش میاد بیرون بعد کلا سی دی خورش خرابه با فلش بازی میکنم تازگیا وقتی میرم تو بازی صفحه سفید میشه نمیدونم چشه میدونید کمکم کنید ممنون

Amin8bagheri8rad

عضو جدید
Apr 3, 2020
1
سلام، ps2 من مدل 90004 هست، تمام بازی‌ها رو سیاه و سفید همراه با نویز صدا نشون میده، تلویزیون lcd سامسونگ سری 5، 46 اینچ هست که قدیمی نیست، من با سه فیش سفید، قرمز و زرد وصل کردم که کلا سیاه و سفید نشون میده، دلیلش چیه، جابجاشونم کردم، هیچ تاثیری. نداره، چاره چیه، ممنون

amaksndnd

عضو جدید
Dec 15, 2023
2
سلام، ps2 من مدل 90004 هست، تمام بازی‌ها رو سیاه و سفید همراه با نویز صدا نشون میده، تلویزیون lcd سامسونگ سری 5، 46 اینچ هست که قدیمی نیست، من با سه فیش سفید، قرمز و زرد وصل کردم که کلا سیاه و سفید نشون میده، دلیلش چیه، جابجاشونم کردم، هیچ تاثیری. نداره، چاره چیه، ممنون
واسه منم مشکلش همینه

Sega_genesis

کاربر سایت
Apr 27, 2021
931
نام
آن بزرگوار
من یه پلی استیشن 2 دارم تمام امکانت هم دارم ولی وقتی روشنش میکنم کلا صفحه سیاه سفیده لطفا ذاهنمایی کنید

فکر کنم به خاطر کابل تصویرت هست و شاید از کابل کامپونت استفاده می‌کنی چون یه دوستی قبلاً همین کارو کرده بود از کابل کامپونت استفاده کرده بود و تصویر سیاه سفید می‌شد

باید تنظیمات تصویر کنسول و بعد تلویزیون رو تغییر بدی

hawre

عضو جدید
Mar 18, 2024
1
من کنسولم اسلیم هست و فلش خوره و از طریق OPL وارد بازی میشم و وقتی با تلویزیون میرم مشکلی ندارد ولی یه مانیتور ۴ اینچ دارم خیلی خوبه ولی وقتی کنسول روشن میکنم رنگی است ولی به محض اینکه وارد بازی میشم سیاه و سفید میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر