چرا از این بازی خوشتون میاد ? Start the party

felmajoon

کاربر سایت
Mar 17, 2007
44
چرا خیلی ها از این بازی خوششون میاد از نظر من هیچ چیز جذابی نداره آخه نقاشی کشیدن دیگه جذابیت داره start the party اصلا درک نمیکنم اونی که میگه این بازی قشنگه

MELI360

کاربر سایت
May 2, 2009
215
نام
مهراد
فقط توی جشن های شلوغ با کلی بچه با مسخره بازی حال میده
به صورت عادی هیچ حالی نمیده
تکی حال نمیده
منم با دوستام 4 نفری بازی میکنم خیلی حال میده ورژن جدیدش بیاد اولیم نفر میرم میخرم(Start the party save world)

MELI360

کاربر سایت
May 2, 2009
215
نام
مهراد
نسخه 2 این بای هم اومد.
که فقط با دانگل true blue قابل اجرا است.(در ایران)
jaquette-start-the-party-save-the-world-playstation-3-ps3-cover-arriere-g-1322126828.jpg

original.jpg

honestbud

کاربر سایت
Apr 3, 2011
597
نام
صادق
همون طوری که بعضی از دوستان اشاره کردند این بازی فقط به صورت دسته جمعی حال میده!
ما یه بار چهار نفری بازی کردیم.دو نفرمون تو رده سنی 25 سال بودیم یکیمون 10 ساله و یکی دیگه 40 ساله که تا حالا موو و PS3 بازی نکرده بود! اما آخر سر نزدیک بود هممون رو ببره!
خلاصه این بازی وقتی تعداد افراد زیاد هستند و یا تو مهمونی واقعا معرکه است!
اما مشکلش اینه که سریع تکراری میشه. البته نه برای یه مهمونی اما برای خودت اگه بخوای بازی کنی سریع حرفه ای میشی و باید بزاریش کنار تا موقع مهمونی ها!! :D

راستی من این بازی رو تو دستگاه کپی بازی کردم. میخوام برای دستگاه خودم که ارجینال خوره بخرم.
کسی سراغ نداره؟ چه ورژن اولیش چه این جدیده که من تا حالا بازی نکردمش
اگه کسی سراغ داره برای فروش بهم پیام بده

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
بازیش برای وقتی دور هم هستید و کسانی هم هستند که اهل بازی کردن نیستند فوق العاده هستش
و کلی میخندید :)
در کل برای کسانی که ارجینال خور هستند مثل من اصلا توصیه نمیکنم ولی برای کپی خور ها اگر Move دارید از دستش ندید الاخصوص نسخه دوم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر