پیغام local cache is full در Xbox One

EVIL4baz

کاربر سایت
Jul 8, 2014
447
سلام دوستان مدتی عه که پیام زیر رو دریافت می کنم
local cache is full and that achievements, stats and leaderboard data will no longer be saved.
برای رفع این پیغام هم دو کار رو انجام دادم:
راه حل اول
خاموش کردن ایکس باکس (به صورتی که انگشت می ره روی دکمه پاور برای ده ثانیه) و سپس قطع کردن کابل از پشت ایکس باکس و صبر برای دو دقیقه و بعد اتصال مجدد
راه حل دوم
و روش دیگه، پاک کردن MAC Address
در کمال تعجب هیج جوره این پیغام برای من از بین نرفت
اما با روشی که پایین گذاشتم، این مشکل به طور کامل برطرف شد
راه حل سوم
هر موقع خواستید کنسول رو خاموش کنید به مسیر زیر برید:
Setting -DVD and Bluray -clear persistent storage
گزینه clear persistent storage رو سه بار بزنید
بعد از این که این گزینه رو سه بار زدید، ببرید انگشت تون رو ، روی دکمه پاور کنسول نگه دارید تا کنسول خاموش شه
کلا هر موقع که خواستید کنسول رو خاموش کنید این کار رو انجام بدید، به مرور می بینید که دیگه این پیغام به نمایش در نمیاد توی xbox one

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: K A M B I Z

Fox_joker

عضو جدید
Sep 10, 2019
1
سلام دوستان مدتی عه که پیام زیر رو دریافت می کنم
local cache is full and that achievements, stats and leaderboard data will no longer be saved.
برای رفع این پیغام هم دو کار رو انجام دادم:
خاموش کردن ایکس باکس (به صورتی که انگشت می ره روی دکمه پاور برای ده ثانیه) و سپس قطع کردن کابل از پشت ایکس باکس و صبر برای دو دقیقه و بعد اتصال مجدد
و روش دیگه، پاک کردن MAC Address
در کمال تعجب هیج جوره این پیغام برای من از بین نرفت
تنها یک راه حل مونده و اون اینه که Persistent Storage رو پاک کنم که انجام ش ندادم. دوستان اهل فن کسی نمی دونه این روش روی سیو هام تاثیر می ذاره یا نه؟
پیشنهادی کسی داره؟ آیا پاک کردن Persistent Storage منجر به پاک شدن سیو ها یا آپدیت های بازی ها میشه یا نه؟ خواهشا کمک کنید
سپاس
سلام واسه دستگاه منم همچین مشکلی پیش اومده، اما هرکاری میکنم کش پاک نمیشه، چیکار کنم؟؟؟

EVIL4baz

کاربر سایت
Jul 8, 2014
447
راه حل سوم
هر موقع خواستید کنسول رو خاموش کنید به مسیر زیر برید:
Setting -DVD and Bluray -clear persistent storage
گزینه clear persistent storage رو سه بار بزنید
بعد از این که این گزینه رو سه بار زدید، ببرید انگشت تون رو ، روی دکمه پاور کنسول نگه دارید تا کنسول خاموش شه
کلا هر موقع که خواستید کنسول رو خاموش کنید این کار رو انجام بدید، به مرور می بینید که دیگه این پیغام به نمایش در نمیاد توی xbox one

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: K A M B I Z

EVIL4baz

کاربر سایت
Jul 8, 2014
447
سلام واسه دستگاه منم همچین مشکلی پیش اومده، اما هرکاری میکنم کش پاک نمیشه، چیکار کنم؟؟؟
سلام دوست عزیز
در درجه اول به شدت عذرخواهم و نمی دونم که چرا پیغام شما رو ندیدم!!! یا شاید یادم رفت جواب بدم
من راه حل سوم رو پیشنهاد می کنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر