پیش فروش Kinect در فروشگاه microsoft

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
149.jpg

امروز صبح در فروشگاه مایکروسافت، دستگاه Kinect برای پیش فروش به قیمت $149.99 قرار گفت، پیش از این نیز فروشگاه gamestop بعد از نمایش Conference مایکروسافت، اقدام به پیش فروش Kinect با قیمت تخمینی $149.99 کرده بود

amazon.fr
walmart

آخرین ویرایش:

Noirique

کاربر سایت
ممنون .
ولی فکر نمی کنم با این قیمت فروش خوبی در انتظارش باشه !

Hamidreza

ناظم انجمن
یه سوال.بازی هاش تو پک خودش هست یا جداگونه به فروش میره.اگه به صورت مجزاست قیمتش چقدره؟قاعدتا نباید هم قیمت یک بازی اصلی باشه.همون 15 تا بازی که برای لانچش در نظر گرفته بودن همزمان میاد یا!! ممنون.

LEERY

کاربر سایت
همقیمت کنسولش هست تقریبا! با این قیمت جز یه شکست چیزی به دست نمیارن!

Last edited by a moderator:

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
همقیمت کنسولش هست تقریبا! با این قیمت جز یه شکست چیزی به دست نمیارن!
دقیقا،نامردا فقط باندلش رو 299 میفروشن که برای اونا که تازه میخرن 99 تا در بیاد برای ماهایی که کنسول داریم 149تا ولی باز صبر میکنیم ببینیم cut price نمیخوره:D وقتی ببینن شکستی تو راهه میان تو کار ارزون فروشی:D

یه سوال.بازی هاش تو پک خودش هست یا جداگونه به فروش میره.اگه به صورت مجزاست قیمتش چقدره؟قاعدتا نباید هم قیمت یک بازی اصلی باشه.همون 15 تا بازی که برای لانچش در نظر گرفته بودن همزمان میاد یا!! ممنون.
اره همش توشه دوتا عروسک باربی هم روش اشانتیون میدن... نه بااا از این خبر نیست که.همینجوری میخوان 149 تا بکنن بعد بازی هم روش بدن؟
وقتی بازی مثل Toy Story 3 قیمتش 60 دلاره مطمئن باش اینا هم همون قیمتن ولی ما تو ایران زندگی میکنیم ،خوبیش اینه:D
15 تا بازی موقع عرضه باهاشه چنتا بازی هم از شرکتای دیگه تا قبل کریسمس میاد سال بعد هم چندین بازی فعلا معرفی شده

آخرین ویرایش:

sami_19

کاربر سایت
همه کارشناس فروش و مسائل مالی شدن یهویی...:D دارن به مایکروسافت بازاریابی و فروش یاد میدن...:-"

Terova

No Trolls
Gold User
این ها تازه نصف سخت افزارش رو کم کردن که مثلا قیمتش بیاد پایین..lol

بازم دم سونی گرم با 50 تومن Wii دارمون هم میکنه

nero1371

کاربر سایت
پس تایید رسمی شد و ما نمیخریم!!!:D
سر گنج که نشستیم بخواهیم برای یه دوربین 150 دلار بدیم!!!!
فکر کنم قیمت دستگاه ارکید 199.99 دلار بود درسته؟؟!!!

ar22

کاربر سایت
نه اونم چند وقت پیش شدش 149.99!!!!

ƝIǤHṪӍᾼRE

کاربر سایت
فكر كنم همين حدوداست!ولي خودشون بهتر ميدونن چكار كنن!

xperator

کاربر سایت
150 تا بدم که بلند شم توی اتاق بالا پایین بپرم با اون بازی های بچه گونه ای که درست کردن؟
خوب حالا که اینجوری شد پس ما هم نمی خریم تا ببینم اگر عنوان های معروف و بزرگ ازش شروع به استفاده کردند بعد می خرم.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند