پرونده عظیم بازی ICO اثری ماندگار از Team Ico

کدام عنوان را بهترین اثر(داستان سرایی و اتمسفر و بار فن

• مجموع رای دهنده‌ها
    47
  • نظرسنجی بسته شده است .

Wąnda

Sacred Spirit
کاربر سایت
Dec 31, 2009
2,173
نام
حسین
درود بر تو ای Hossein.oNE
بسیار از مطالبی که راجب آثار Team Ico می نویسی لذت برده ام
تنها چیزی که می تونم بگم اینه که واقعا خسته نباشی
مرسی کسری جان، آره دیگه به نظرم این استودیو یعنی همه چی...
موفق باشی

آخرین ویرایش:

armintn

کاربر سایت
Jan 11, 2012
1,614
نام
Armin
کلا این کارای یودا بصورتی ساخته میشن که اگر تا ابد هم روشون بحث بشه ، باز یه نکاتی از اون زیر میرا میشه دراورد .
من معتقدم وقتی یه هنرمند یه اثر و خلق می کنه دیگه اون اثر یه موجود منحصر به فرده و جدا از خالقش هم نفس می کشه ، هم رشد می کنه و هم به زندگی ادامه میده . به نظرم حتی صحبتای یودا مبنی براینکه ارتباطی بین دوتا اثر از لحاظ داستانی وجود نداره هم می تونه واقعا نادیده گرفته بشه و نظریات پیرامون این بازی هم هرکدوم می تونن بدون در نظر گرفتن خالق اثر بررسی بشن . بهر حال اینقدر این دوتا بازی عمیقن که به جرعت می تونم بگم نظیرشون توی این صنعت پیدا نمیشه .بابت این مقاله بسیار زیبا هم بسیار ممنونم . خسته نباشید .

Survivalhorror

کاربر سایت
Nov 17, 2013
116
یگانه خالقی در دنیای رو به قهقرای گیم با خلوصی راستین. افسوس که تمامیِ بازیسازان کنونی دنیای ما من جمله بازی سازان کذاییِِِِ هم وطنمان دچار ناخالصیِ عمیقند.

colossus2

کاربر سایت
Dec 1, 2014
14
shadow of the colossus 2 black heart

بسم الله الرحمن الرحیم...سلام...خبر مهم از یک بازی ایرانی... بازی Shadow Of the Colossus 2 Black Heart که نسخه اول آن توسط کمپانی سونی منتشر شده بود و به فروش رسیده بود حال نسخه دوم آن توسط یک ایرانی بنام مهدی گنجه زادگان طراحی شده و برای سیستم های PC منتشر شده است. این بازی برای همدردی با مردمان فقیر و گرسنه ساخته شده و یکی از اهداف بازی رساندن پیام اخلاقی انسانی با صفات خوب به گیمر است.
این بازی در 2 اپیزود 4 ساعته طراحی شده و دارای 5 چپتر می باشد، بازی بصورت دو بعدی بوده و از تلفیق سبک های فکری، تخیلی، حماسی، اکشن، ماجراجویی و نقش آفرینی ساخته شده است. بازی با دو کاراکتر متفاوت پسر و دختر انجام میشود و 4 کاراکتر حیوان برای انها در نظر گرفته شده است، برای پسر اسب و ببر و برای دختر عقاب و دلفین، که با توجه به حیوان مورد نظر سبک گیم پلی تغییر خواهد کرد! این نشان دهنده متفاوت بودن بازی و پیروی نکردن از یک راستای داستانی خاص است. بازی دارای 19 غول به شدت زیبا بوده که هر غول نقطه ضعف مخصوص به خودش را دارد که برای نابودی باید از آن ها استفاده کنید. عنوان Shadow Of the Colossus 2 black heart دارای گیم پلی متنوعی است و یکی از نقاط قوت این بازی متنوع بودن و بهره گیری از محور داستانیِ زیبای آن است. در طول بازی باس های مخفی مختلفی وجود دارد که در پی کاوش ها با آن ها روبرو میشوید همچنین تمامی فصول اهم از زمستان تابستان پاییز بهار در این بازی شبیه سازی شده اند و علاوه بر آن ها، یک فصل تخیلی از تجسمات طراح به آن اضافه شده است. بازی از نظر گرافیکی به خوبی طراحی شده و همانطور که به اطلاع رساندیم این بازی فقط توسط یک شخص مورد طراحی قرار گرفته و هدف طراح این بازی ایجاد تاثیرات مفیدی روی زندگی بشر است. بدون شک بازی Shadow Of the Colossus 2 black heart یکی از بازی های زیبای ایرانی است که شما میتوانید بصورت مستقیم آنرا از اینجا دانلود کنید.

jujutala

کاربر سایت
Apr 27, 2011
234
بسم الله الرحمن الرحیم...سلام...خبر مهم از یک بازی ایرانی... بازی Shadow Of the Colossus 2 Black Heart که نسخه اول آن توسط کمپانی سونی منتشر شده بود و به فروش رسیده بود حال نسخه دوم آن توسط یک ایرانی بنام مهدی گنجه زادگان طراحی شده و برای سیستم های PC منتشر شده است. این بازی برای همدردی با مردمان فقیر و گرسنه ساخته شده و یکی از اهداف بازی رساندن پیام اخلاقی انسانی با صفات خوب به گیمر است.
این بازی در 2 اپیزود 4 ساعته طراحی شده و دارای 5 چپتر می باشد، بازی بصورت دو بعدی بوده و از تلفیق سبک های فکری، تخیلی، حماسی، اکشن، ماجراجویی و نقش آفرینی ساخته شده است. بازی با دو کاراکتر متفاوت پسر و دختر انجام میشود و 4 کاراکتر حیوان برای انها در نظر گرفته شده است، برای پسر اسب و ببر و برای دختر عقاب و دلفین، که با توجه به حیوان مورد نظر سبک گیم پلی تغییر خواهد کرد! این نشان دهنده متفاوت بودن بازی و پیروی نکردن از یک راستای داستانی خاص است. بازی دارای 19 غول به شدت زیبا بوده که هر غول نقطه ضعف مخصوص به خودش را دارد که برای نابودی باید از آن ها استفاده کنید. عنوان Shadow Of the Colossus 2 black heart دارای گیم پلی متنوعی است و یکی از نقاط قوت این بازی متنوع بودن و بهره گیری از محور داستانیِ زیبای آن است. در طول بازی باس های مخفی مختلفی وجود دارد که در پی کاوش ها با آن ها روبرو میشوید همچنین تمامی فصول اهم از زمستان تابستان پاییز بهار در این بازی شبیه سازی شده اند و علاوه بر آن ها، یک فصل تخیلی از تجسمات طراح به آن اضافه شده است. بازی از نظر گرافیکی به خوبی طراحی شده و همانطور که به اطلاع رساندیم این بازی فقط توسط یک شخص مورد طراحی قرار گرفته و هدف طراح این بازی ایجاد تاثیرات مفیدی روی زندگی بشر است. بدون شک بازی Shadow Of the Colossus 2 black heart یکی از بازی های زیبای ایرانی است که شما میتوانید بصورت مستقیم آنرا از اینجا دانلود کنید.

دوست گرامی جناب colossus2، گرچه این خبر خوشحال کننده بنظر میرسه، ولی من نسبت به این اتفاق احساس خوبی ندارم! ایرانیها توی هر چیزی که دست میبرن خرابش میکنن! ضمناً کپی کردن و مصادره کردن آثار و ایده های دیگران به نام خود کار خوبی نیست، حتی اگه با اهداف بشر دوستانه انجام بشه!

love usa

کاربر سایت
Oct 4, 2016
5
ممنون از همگی دوستان با نظرات زیباشون، مثل اینکه همه هم مثل من به sotc رای دادن و تا الان که سایه های کلوسوس اول هستش...تا ببینیم چی میشه؟

- - -ویرایش - - -

سلام به همه دوستان - تحفه ای با ارزش خدمت شما دوستداران این بازی
چون دیدم واقعا دوستداران این بازی زیاد هستش و خیلی پیگیر این بازی ها که چه عرض کنم شاهکار باید بگم هستن گفتم رمان این بازی رو هم برای دوستان قرار بدم

آپلود شده توسط خودم اختصاصی برای اعضای دوست داشتنی بازیسنتر:
33982163960974809046.jpg

پسورد فایل : forum.bazicenter.com
لینک دانلود به تاپیک اصلی اضافه شد...

- - -ویرایش - - -

باور کن داداش اگه این بازی های تیم آیکو رو تجربه کنی واقعا میتونم بگم قطعا یکی از بهترین تجربه هات خواهد بود، کاش من الان جای تو بودم و دوباره این عنوان رو تجربه میکردم...:d

سلام
خسته نباشی دلاور --- خداقوت پهلوان
قشنگ معلومه داری مایه میذاری برا تاپیک،دمت گرم.

:-bd:-bd:-bd

• Like
Reactions: BROTHER LOUIE

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر