!پارتیشن ریکاوری لپ تاپم پاک شده

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

RADIOHEAD

کاربر سایت
Oct 17, 2009
219
نام
آریا
سلام دوستان
من چند روز پیش یه HP DV6-6180 گرفتم...
از پارتیشن ریکاوریش بک آپ نگرفته بودم:(، میخواستم هاردم رو با پارتیشن مجیک پارتیشن بندی کنم، تا برنامه رو اجرا کردم ارور صفحه آبی اومد... بعد که ویندوز اومد بالا دیگه پارتیشن ریکاوری نیست!!
زنگ زدم به خدمات پس از فروش مادیران(لپ تاپم با گارانتی مادیران ـه) میگه 30 40 تومن هزینش میشه!!! تازه باید دستگاه رو 2 3 روز بذاری اینجا!!!

الان راهی هست که خودم بتونم برش گردونم؟

balak2424

کاربر سایت
Jun 13, 2011
49
اگه ویندوز اورجینالت هوم هستش ارزش نداره اینقدر هزینه کنی
یه ویندوز ultimate بریز هیچ فرقی هم نداره امکاناتش هم بیشتره

bardia67m

کاربر سایت
Dec 10, 2009
796
نام
بردیا
پارتیشنت پاک شده یعنی اطلاعات پاک شده نه لایسنس و مالکیت ویندوز اصل شما!
لپ‌تاپت رو بر عکس کن و سریال نامبر رو از روی برچسب CoA بخون و یه ویندوز دستکاری نشده و دقیقا مطابق همون ورژنی که اول نصب بوده (مثلا اگر home premium 64 bit بود همون) و سریال رو موقع نصب بزن و بعد وصل شدن به اینترنت اکتیو کن.
درایورها و برنامه ها رو هم که از سایت خودش دانلود و نصب کن. می شه عین اولش. فقط فرقش اینه که بعد نصب ویندوز زحمت نصب درایورها رو خودت باید بکشی.
متاسفانه بعضی افراد فکر می کنند اگه ریکاوری گم شد یعنی ویندوز اصل لپ تاپ خداحافظ! بریم فوری کرک بریزیم! نکته اش اینه که ۱-اونجا ایران نیست. اینجا ایرانه. ۲-ویندوز و اون لپ‌تاپ محصول ایران اسلامی نیست، محصول آمریکای جهان‌خواره.
اینم اضافه کنم که کاری که (مثلا) خدمات پس از فروش انجام می‌ده هم دقیقا همینه که ویندوز رو از رو یه لپ‌تاپ مشابه شما برداره و برای شما بریزه و هزینه الکی شو بگیره. (و اگر حوصله اش بیاد که لایسنس رو عوض کنه و یه ویندوز رو ۲ تا لپ تاپ نباشه!) فرایندی که ۲-۳ ساعت زمان می بره. نه ۲-۳ روز!!! این است فرق خدمات پس از فروش ما با ...

balak2424

کاربر سایت
Jun 13, 2011
49
به نظر من اصلن نمی ارزه آدم ویندوز هوم پرمیوم بریزه رو سیستمش
حتی اگه اورجینال باشه
پینهاد میکنم یه ویندوز آلتیمت بریز روش اگه دیگی داره اذیتت میکنه ، یه ویندوز هوم بریز و کاری که در بالا گفته شده رو انجام بده و ویندوزت رو اورجینال کن
البته بعضا دیده شده لپ تاپ های msi که با ویندوز اورجینال در بازار به فروش میرسند برچسب سریال نامبر رو ندارند
در ضمن اگر سی دی درایور لپ تاپ رو موقع خرید بهت ندادن یه نگاه به درایو c بنداز احتمالا فولدری پیدا میکنی که تمام درایور های لپ تاپ توش هست

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر