ولنتاینی متفاوت

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
هر ساله جشن ولنتاین برگزار میشه با کادوهای کسل کننده :-< ، حداقل برای من که اینطوریه ! ، امسال برخلاف سالهای قبل یک سوپرایز شگفت انگیز برام اتفاق افتاد ، خودم باور نمیکردمو آدم سخته باورش براش که یک GF ایرانی تا این حد (که خودشم خبر نداره:D) خوشحال کنه BFشو . حالا دختر خارجی باشه تا این حد آدم ذوق نمیکنه :D

کادوی امسال من یک فروند PlayStation 1 بود <:-P!!! . بحث هزینه الان مطرح نیس ، همچین حرکتی اونم از یک دختر ایرانی که فقط کلاس کار رو در زمره کارهای روزمرشون قرار میدن جای شگفتی و تامل داره . انقدر خوشحال شدم که فکر میکرد آخر دارم مسخرش میکنم :D .. گفتم الان نمیتونی حسمو درک کنی چون نمیدونی این حرکتی که کردی برام چه حکمی داره .. هیچی دیگه شروع کرد .. گفت آره تو عشقت همینه ، با همین پلی استیشین شبو روز میکنی .. :| بقیشم میدونید دیگه .. همونجا سریع کادوشو دادم همه چی یادش رفت :D

خب دوستان من خانمهای ایرانی هم یک پله در این زمینه صعود کردن ولی هنوز 1000 پله عقبن از بانوان خارجیو بازم خب .. جای شکر داره :D

طاقت نیاوردمو باز کردم کادو رو اول بوسیدمش (نه PS1 رو میگم :D) بعد اجکت کنسولو زدم چشمم به جمال خر افتاد :| .. گفتم بازی از این بهتر نبود بگیری بعد چرا داخلشه ؟؟ گفت همونجا انتخاب کردم گفتم دیسکو بزاره ، همش بازیای بکش بکشو میری .. گفتم ممنونم :| .. اونموقع چرا دیسک PS2 توشه ؟؟؟ :D ، PS2 چیه ؟:| ، پلی استیشین دو ؟؟ بگو بدت اومده از کادوت الکی فقط بحث میخوای بکنی :-$ .. قانع شدم :D

چون برام جذابیت داشت تاپیک زدم ، خلاصه بخشید وقتتونو گرفتم .

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
:)>-:D:ar!
این شرک و خرش یادمه بین دخترا خیلی محبوب بود:D از دخی هایی که ps2 داشتن بپرسی همشون بازیش کردن=))
مبارکت باشه امیر وان =D>
انشالله در آینده اکشن فیگور جیل ولنتاین و لارا کرفت کادو بگیری:D

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
:)>-:D:ar!
این شرک و خرش یادمه بین دخترا خیلی محبوب بود:D از دخی هایی که ps2 داشتن بپرسی همشون بازیش کردن=))
مبارکت باشه امیر وان =D>
انشالله در آینده اکشن فیگور جیل ولنتاین و لارا کرفت کادو بگیری:D

منم شرک رو بازی کردم :D

• Like
Reactions: amirone

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر