وصل شدن به اینترنت دانشگاه آزاد از طریق psp

AM!R HOS3!N

کاربر سایت
May 18, 2010
1,981
نام
Amir Hosein
سلام بچه ها طرف خونه ی ما یه دانشگاه هست که وقتی من تو خونه با psp اسکن میکنم به راحتی با سیگنال بالا پیدا میکنه.
ولی موقع کانکت شدن ارور obtaining ip adress رو میده کسی میدونه که psp رو رو چه ip باید ست کرد؟
بدبختی اینه که رو حالت اتومات این ارور رو میده!!!
بعد حتما این primary dns و secondary dns و dns router t فک کنم رو بگین.
یه چیز دیشگه که خیلی باحاله مثلا چند تا acces point پیدا میکنه ولی بعضی ها security دارن بعضی ها ندارن چرا؟
خواهشا کمک کنید:((

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
احیانا که دنشگاه قزوین نیست؟؟؟
تو ی دانشگاه ازاد قزوین برای استفاده از اینترنت وایرلس باید یه *** بسازی که تو User از شماره ی دانشجویی و پسوورد از شماره ی ملی استفاده میشه این طوری پولش رو از ملت میگیرن شاید این دانشگاهی که شما میگی هم اینطوری باشه!!!

chris66001

کاربر سایت
Feb 10, 2011
413
نام
محمد
سلام بچه ها طرف خونه ی ما یه دانشگاه هست که وقتی من تو خونه با psp اسکن میکنم به راحتی با سیگنال بالا پیدا میکنه.
ولی موقع کانکت شدن ارور obtaining ip adress رو میده کسی میدونه که psp رو رو چه ip باید ست کرد؟
بدبختی اینه که رو حالت اتومات این ارور رو میده!!!
بعد حتما این primary dns و secondary dns و dns router t فک کنم رو بگین.
یه چیز دیشگه که خیلی باحاله مثلا چند تا acces point پیدا میکنه ولی بعضی ها security دارن بعضی ها ندارن چرا؟
خواهشا کمک کنید:((

استفاده از اينترنت دانشگاه خيلي سخته به زبون ساده بايد IP سرور دانشگاه رو پيدا كني بعد هكش كني.
پيدا كردن IP دانشگاه به اين راحتي نيست همين دانشگاه خودمون اينترنت مياد تو يه سيستم بعد ميره تو سيستم دوم از اونجا وايفاي پخش ميشه كه ما تا الان فكر ميكرديم كامپوتر دوم سروره و IP اونو به دست آورديم كه به هيچ دردي نميخورد چون كامپيوتر اول سروره و خودش پخش كننده وافاي نيست نميشه به صورت معمولي هكش كرد حتما بايد بهش وصل باشي تا هك بشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر