هک کنسول نینتندو سویچ به ساده ترین روش ممکن !

mahany_mahan

کاربر سایت
Nov 2, 2007
284
نام
ماهان
1.jpg

سلام

بعداز کلی جست و جو و دیدن روش های جور واجور تصمیم گرفتم که تجربه خودم رو توزمینه هک کنسول نینتندو سویچ در اختیارتون بزارم.من تا الان کنسولای زیادی رو هک کردم و این هک در بین همه اونها ساده ترینه ! پس نگران نباشید و اگه با دقت تمام مراحل رو به ترتیب دنبال کنید به راحتی از پسش برمی آیید.خب بریم سراغ هک:

مواد لازم:

کنسول نینتندو سویچ

کارت حافظه

کابل Type C

جیگ !

مرحله اول :آماده سازی مقدمات هک

اول از همه یه کارت حافظه کلاس ده U3 حجم بالا تهیه کنید.(ترجیحا 128).روی حجم بالا بودم مموری به این خاطر تاکید می کنم چون هر دفعه که میخواهید بازی بریزید باید به اندازه نصف حجم خالی مموریتون فایل بریزید چون نصف دیگش صرف نصب بازی می شه!

بعد کارت حافظه رو تو کنسولتون بزارید و اون رو روشن کنید و به آخرین فریم ور که الان 5.1 هستش آپدیت کنید.اگه هم آخرین فریم ور باشید باز هم با قرار دادن کارت حافظه کنسول پیام می ده که به آپدیت نیاز داره که باید اون رو انجام بدید.

مرحله دوم : بردن کنسول به حالت RCM مود:

اول از همه وقتی که کنسول روشنه دکمه پاورش رو نگه دارید و از منوی اجرا شده گزینه Power Off رو انتخاب کنید.حالا کارت حافظه رواز کنسول خاج کنید و به کامپیوتر وصل کنید محتویات این فایل سه مگابایتی رو توی روت کارت حافظه بریزید.کارت رو به کنسول برگردونید و جیگ رو در محل جویکان راست کنسولتون بزارید.کافیه که در حالی که دکمه + روی کنسول رو نگه داشته اید ، دکمه پاور رو هم برای حدود دو ثانیه نگه دارید اگه منوی بوت شدن و لوگوی نینتندو رو ندید ، تبریک می گم شما 90 درصد کار هک کنسول رو انجام دادید!

jig.jfif

مرحله سوم: اینجکت کردن Payload

Payload یه فایل 90 کیلو بایتی به فرمت .bin هستش که به کمک نرم افزار TegraRcmGUI به کنسول در حالت RCM مود انتقال داده می شه.اگه مرحله قبل رو به درستی انجام داده باشید گوشه پایین و سمت راست نرم افزار TegraRcmGUI باید سبز رنگ باشه .مراحل کارشم به این ترتیبه که بعد از اینکه کنسولتون رو با کابل Type C به پی سی وصل کردید از توی نرم افزار ابتدا به تب ستینگ برید و روی دکمه اینستال درایور کلیک کنید سپس Payload رو انتخاب می کنیم و دکمه Inject Payload رو می زنیم.روی کنسول یه سری نوشته های ریز به نمایش میاد و با کمک دکمه های + و – ، CFW رو انتخاب می کنیم و با دکمه پاور اون رو انتخاب می کنیم.کنسول ری استارت می شه و طبق معمول بالا میاد اما با یه تفاوت ! اگه به منوی گالری کنسول برید به جای عکس های معمول همیشگی یه سری فایل های دیگه می بینید که متوجه می شدی کنسولتون رو هک کردید !
دانلود نرم افزار

TegraRcmGUI.jpg

مرحله چهارم :نصب بازی

این روش هک بازیایی با پسوند .NSP رو ساپورت می کنه.بعد اینکه بازی های خودتون رو دانلود کردید اونا رو تو مسیر \SD\tinfoil\nsp کپی کنید و مرحله اول و دوم رو که در بالا توضیح دادم رو دوباره اجرا کنید.به گالری برید و نرم افزار tinfoil رو اجرا کنید.و از طریف این نرم افزار می شه تمام بازی ها رو یه جا روی نند کنسول یا کارت حافظه نصب کرد.

برای دانلود بازی ها من نرم افزار CDNSP رو بهتون پیشنهاد می کنم که بازی ها رو به همراه آخرین آپدیت و دی ال سی هاشون از سرور های خود نینتندو دانلود می کنه.

cdnsp.png

نکات تکمیلی:
بعداز هر بار خاموش کردن و برای بازی ریختن تو کارت حافظه نیاز به جیگ و اینجکت پیلوددارید چون برای ریختن بازی باید کارت حافظه رو در بیارید و مجبورید کنسول رو خاموش کنید .

در پایان می خوام تشکر کنم از اون ادمین محترمی که بدون اطلاع قبلی تاپیک هک وی یو و تری دی اسم رو حذف کرد و حتی به خودش این زحمت رو نداد که قبلش بهم اطلاع بده من حداقل یه کپی برا خودم بردارم ! تشکر به این دلیل که باعث شد این دفعه حواسم باشه که اینجا هستند عده ای که فکر میکنن برا هر چیزی که بیشتر ازبقیه می دونن باید پول گرفت و همچنین هستند افرادی که منافعشون تو ندونستن بقیه است.من هر چی که می دونستم باهاتون به اشتراک گذاشتم چرا که به ما آموختند ذکات علم نشر اونه .موفق باشید.

2.jpg

آخرین ویرایش:

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,390
نام
Ali
فقط یک سوال
اینکه من از کجا بفهمم این کپی خور جیگ شده یا کپی خور سخت افزاری؟
میگم شاید کپی خور سخت افزاری شده باشه توی فایرم ورش مشخصه ننوشته در حد حدس گمان میگم.

نشده قطعا چون دستگاه با جیگ هک میشه راحت طرف پول بیخود نداده و دستگاه هم باید باز بشه در این حالت و اگرم گفته قبلا هک کرده منظورش با جیگ بوده.
به فرض هم با چیپ هک شده یه لامپ led چیپها داره پشت دستگاه سمت پورت usb-c وقتی دستگاه روشن میکنی اونم روشن میشه از پشت دستگاه هم معلومه نورش و این ویدیو ببین از یوتیوب دقیقه 9.20 و ارم اون چیپ هم روی صحفه میاد مموری هم نباشه روی دستگاه و نیازی هم نیست دستگاه با پیلود بالا در حالت مد چیپ بیاد حتما با دکمه پاور هک میاد بالا در هک سخت افزاری مثل حالت عادی دستگاه و دستگاهی که با جیگ هک بشه در حالت خاموش که autorcm یا rcm با جیگ فقط با پیلود بالا میاد و با دکمه پاور روشن نمیشه مگر اینکه autorcm خاموش کنی از حالت هک دربیاری.

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,390
نام
Ali
دمت گرم وقت میزاری جواب میدی.
آیا سایتی سراغ داری که راحت و رون این ورژن دستگاه منو آموزش هکشو گذاشته باشه.
سریعترین و ساده ترین روش هک و کپی خور کردن نینتندو سوییچ | فروشگاه اندروید باکس
این سایت گذاشته منتها نوشته فایلهای آپدیت ورژن ۱۱
آیا این فایلها روی ورژن ۱۲هم کاربرد دارن که من مراحل نصب اینو برم؟

خواهش میکنم.شما فقط اموزشهای مربوط به بردن روی حالت rcm یاد بگیر و کار با برنامه TegraRcmGUI برای پیلود زدن که کاری نداره فقط که همین پست اول تابیک هم این دوکار راحت توضیح داده و بعد میرسیم به فایلهای هک و اپدیت کنسول شما کافیه پک هک اتمسفر اماده که من همیشه تا اخرین فریمور میزارم که الان 17.0.0 هست ولی 17.0.1 هم ساپورت میکنه و کافیه بریزی روی مموری این پک و پیبود بزنی بالا میاد بدون کاره اضافه و تو اموزش دیبریک این پک هست و دقیقا هم گفتم چیکار کنید تو اموزش و برو بخون و در مورد پیلود زدن اگه کامپیوتر نداری با برنامه Rekado هم میتونی با گوشی اندرویدی پیلود بزنی و کافیه کابل بین دستگاه و گوشی وصل کنی و کابلت هم حتی میتونی تبدیل بزنی مثل otg اگه کابلت مستقیم پورتش به گوشی نمیخوره.

برنامه Daybreak برنامه ای ساده و جدید برای اپدیت فریمور و جایزگزین برنامه ChoiDujourNX

لینک دانلود پک هک اتمسفر v1.6.2

بعد هکم یه بکاب از ناند بگیر که 30 گیگی میشه این بکاب هم انتقال بده به کامپیوتر یه جای امن اگه دستگاه یه روزی ناندش مشکلی بهم زد و بریک کرد با ریستور این ناند درست میشه و اینم بگم لازم نیست فایلهای جدیدی از اموزش زیر بگیری همه اینها من تو پک اتمسفر گذاشتم و اموزشهایی که میزارم بخون بعد هک کردن دستگاه بدردت میخوره.

اموزش بکاب گرفتن کامل از ناند نینتندو سوییچ

اموزش USB Mass Storage بدون نیاز به دراوردن مموری با Hekate Ctcaer

اموزش نصب بازیهای nsp و xci و nsz و xcz از طریق pc با برنامه Tinfoil و lithium

نصب بازیهای سوییچ با استفاده از فلش یا هارد اکسترنال

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,390
نام
Ali
دستت درد نکنه.
یعنی اول هک کنم بعد دستگاه آپدیت کنم به ۱۷.۰.۱درسته.
بعد اینکه آپدیت کردم به ۱۷.۰.۱ از ناند دستگاه بک آپ بگیرم.
***این روش هک ماندگاری نداره؟
اگر دستگاه خاموش بشه باید تمام مراحل هک یکبار دیگه تکرار کرد؟

اره همیشه اول پک هک بریز روی مموری بعد اقدام به اپدیت کن چون باید اون اپدیت توسط هک ساپورت بشه وگرنه زمان بوت بالا نمیاد و ارور میده و گیر میکنه البته مشکلی هم نیست و باید صبر کنی اون ورژن از اپدیت هکش بیاد و برای احتیاط هم فریمور 17.0.0 اپدیت کن چون رسمی توسط اتمسفر ساپورت نمیشه با اینکه میدونم 17.0.1 هم کلیدها یکیه و مشکلی نداره.

اگه دستگاه کامل خاموش کنی اره از نو پیلود میزنی وگرنه استندبای سوییچ خیلی خوبه راحت روی استندبای بزار و هر وقت برای مثال چند روز یا هفته ها نخواستی کامل شات داون کن و این نکته رو هم بگم وقتی کامل شات داون کردی دیگه به هیچ وجه دکمه پاور رو نزن و اصلا دست به دکمه ها نزن و کابل هم نزن به دستگاه وصل کن به کامپیوتر چون خودکار میره روی حالت rcm منتظره پیلود زدن میمونه و صحفه هم خاموشه در این حالت معلوم نیست دستگاه روشنه و اینجوری باتری تا ته خالی میشه بعد چند روز یا هفته و باتری هم تا ته خالی بشه از مدار خارج میشه و بصورت عادی و سریع شارژ نمیشه و باید بین 7 تا 24 ساعت مستقیم بزنیش به شارژر تا کمی شارژ بشه و به مدار برگرده و بعد پیلود باید بزنی و سریع باز به شارژر وصل کنی تا عادی دیگه شارژ بشه و نکته بعد اینکه هیچ وقت نذار باتری دستگاه در حین بازی هم کامل خالی بشه بین 10 تا 7 درصد بزارش تو شارژ.

بعد ممکنه به ندرت موقع پیلود زدن یا کرش کردن دستگاه هنگ کنه و مثلا هر چی میخوای پیلود بزنی عمل نکنه یا هنگ کرده کلا کافیه 12 تا 15 ثانیه دکمه پاور بگیری هنگ برطرف میشه بعد یه تک پاور بزنی میره روی حالت rcm اماده پیلود زدن میشه.

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,390
نام
Ali
دوستان دستگاه اولد هم با این داستانا کپی میشه ایا یا خیر؟

سلام
با نصب چیپ داخل کنسول مدل اولد هم کپیخور میشه و موارد نرم افزاری مثل ریختن بازی و غیره هم یکی هست برای مدل قدیم و جدید و کافیه هک کنید و استفاده کنید.

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,173
سلام
با نصب چیپ داخل کنسول مدل اولد هم کپیخور میشه و موارد نرم افزاری مثل ریختن بازی و غیره هم یکی هست برای مدل قدیم و جدید و کافیه هک کنید و استفاده کنید.
دوست عزیز چیپدار رو چطوری میشه انلاین بازی کرد یعنی با کارتریج اریجنال بدون بن شد و تشخصی مد شدن؟

Goooooorj

کاربر سایت
May 29, 2021
127
1.jpg

سلام

بعداز کلی جست و جو و دیدن روش های جور واجور تصمیم گرفتم که تجربه خودم رو توزمینه هک کنسول نینتندو سویچ در اختیارتون بزارم.من تا الان کنسولای زیادی رو هک کردم و این هک در بین همه اونها ساده ترینه ! پس نگران نباشید و اگه با دقت تمام مراحل رو به ترتیب دنبال کنید به راحتی از پسش برمی آیید.خب بریم سراغ هک:

مواد لازم:

کنسول نینتندو سویچ

کارت حافظه

کابل Type C

جیگ !

مرحله اول :آماده سازی مقدمات هک

اول از همه یه کارت حافظه کلاس ده U3 حجم بالا تهیه کنید.(ترجیحا 128).روی حجم بالا بودم مموری به این خاطر تاکید می کنم چون هر دفعه که میخواهید بازی بریزید باید به اندازه نصف حجم خالی مموریتون فایل بریزید چون نصف دیگش صرف نصب بازی می شه!

بعد کارت حافظه رو تو کنسولتون بزارید و اون رو روشن کنید و به آخرین فریم ور که الان 5.1 هستش آپدیت کنید.اگه هم آخرین فریم ور باشید باز هم با قرار دادن کارت حافظه کنسول پیام می ده که به آپدیت نیاز داره که باید اون رو انجام بدید.

مرحله دوم : بردن کنسول به حالت RCM مود:

اول از همه وقتی که کنسول روشنه دکمه پاورش رو نگه دارید و از منوی اجرا شده گزینه Power Off رو انتخاب کنید.حالا کارت حافظه رواز کنسول خاج کنید و به کامپیوتر وصل کنید محتویات این فایل سه مگابایتی رو توی روت کارت حافظه بریزید.کارت رو به کنسول برگردونید و جیگ رو در محل جویکان راست کنسولتون بزارید.کافیه که در حالی که دکمه + روی کنسول رو نگه داشته اید ، دکمه پاور رو هم برای حدود دو ثانیه نگه دارید اگه منوی بوت شدن و لوگوی نینتندو رو ندید ، تبریک می گم شما 90 درصد کار هک کنسول رو انجام دادید!

jig.jfif

مرحله سوم: اینجکت کردن Payload

Payload یه فایل 90 کیلو بایتی به فرمت .bin هستش که به کمک نرم افزار TegraRcmGUI به کنسول در حالت RCM مود انتقال داده می شه.اگه مرحله قبل رو به درستی انجام داده باشید گوشه پایین و سمت راست نرم افزار TegraRcmGUI باید سبز رنگ باشه .مراحل کارشم به این ترتیبه که بعد از اینکه کنسولتون رو با کابل Type C به پی سی وصل کردید از توی نرم افزار ابتدا به تب ستینگ برید و روی دکمه اینستال درایور کلیک کنید سپس Payload رو انتخاب می کنیم و دکمه Inject Payload رو می زنیم.روی کنسول یه سری نوشته های ریز به نمایش میاد و با کمک دکمه های + و – ، CFW رو انتخاب می کنیم و با دکمه پاور اون رو انتخاب می کنیم.کنسول ری استارت می شه و طبق معمول بالا میاد اما با یه تفاوت ! اگه به منوی گالری کنسول برید به جای عکس های معمول همیشگی یه سری فایل های دیگه می بینید که متوجه می شدی کنسولتون رو هک کردید !
دانلود نرم افزار

TegraRcmGUI.jpg

مرحله چهارم :نصب بازی

این روش هک بازیایی با پسوند .NSP رو ساپورت می کنه.بعد اینکه بازی های خودتون رو دانلود کردید اونا رو تو مسیر \SD\tinfoil\nsp کپی کنید و مرحله اول و دوم رو که در بالا توضیح دادم رو دوباره اجرا کنید.به گالری برید و نرم افزار tinfoil رو اجرا کنید.و از طریف این نرم افزار می شه تمام بازی ها رو یه جا روی نند کنسول یا کارت حافظه نصب کرد.

برای دانلود بازی ها من نرم افزار CDNSP رو بهتون پیشنهاد می کنم که بازی ها رو به همراه آخرین آپدیت و دی ال سی هاشون از سرور های خود نینتندو دانلود می کنه.

cdnsp.png

نکات تکمیلی:
بعداز هر بار خاموش کردن و برای بازی ریختن تو کارت حافظه نیاز به جیگ و اینجکت پیلوددارید چون برای ریختن بازی باید کارت حافظه رو در بیارید و مجبورید کنسول رو خاموش کنید .

در پایان می خوام تشکر کنم از اون ادمین محترمی که بدون اطلاع قبلی تاپیک هک وی یو و تری دی اسم رو حذف کرد و حتی به خودش این زحمت رو نداد که قبلش بهم اطلاع بده من حداقل یه کپی برا خودم بردارم ! تشکر به این دلیل که باعث شد این دفعه حواسم باشه که اینجا هستند عده ای که فکر میکنن برا هر چیزی که بیشتر ازبقیه می دونن باید پول گرفت و همچنین هستند افرادی که منافعشون تو ندونستن بقیه است.من هر چی که می دونستم باهاتون به اشتراک گذاشتم چرا که به ما آموختند ذکات علم نشر اونه .موفق باشید.

2.jpg
سلام ، عرض ارادت ، من امروز یدونه سوییچ کپی خور گرفتم و صاحب قبلیش گفت خاموشش نکن و همیشه روی حالت sleep mode🥺 چون حالت کپی میپره و باید دوباره کپی خور کنی.
۲ تا سوال دارم فقط ، اینکه اگه دستگاه رو خاموش کنم،با چه نرم افزاری میتونم دوباره دستگاه رو کمی کنم؟(اونجوری که طرف میگفت یه چیزی به اسم regraRCM باید روی pc نصب کنم و دستگاه با usb به کامپیوتروصل باشه، و این نرم افزار رو اجرا کنم و حله)
۲.برای بازی ریختن هم گفت با کابل وصل میکنی و بازیها رو میریزی(کدوم پوشه و ... چیزی نگفت🥺)

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,390
نام
Ali
سلام ، عرض ارادت ، من امروز یدونه سوییچ کپی خور گرفتم و صاحب قبلیش گفت خاموشش نکن و همیشه روی حالت sleep mode🥺 چون حالت کپی میپره و باید دوباره کپی خور کنی.
۲ تا سوال دارم فقط ، اینکه اگه دستگاه رو خاموش کنم،با چه نرم افزاری میتونم دوباره دستگاه رو کمی کنم؟(اونجوری که طرف میگفت یه چیزی به اسم regraRCM باید روی pc نصب کنم و دستگاه با usb به کامپیوتروصل باشه، و این نرم افزار رو اجرا کنم و حله)
۲.برای بازی ریختن هم گفت با کابل وصل میکنی و بازیها رو میریزی(کدوم پوشه و ... چیزی نگفت🥺)

سلام
دستگاه شما با جیگ هک هشده و خاموش بشه و autorcm فعال باشه پیلود میزنی بالا میاد راحت و الان همه روی کاستوم فریمور اتمسفر هستن پس پیلود فیوز Fusee.bin باید بزنی و بهتره پیلود فیوز هم طبق ورژن اتمسفر باشه ولی حالا نبود و نمیدونستی هم بالا میاد عاقبت و معمولا تو مموری هست همون پیلود میزارن و اول همین تابیک اموزش داده باید با برنامه TegraRcmGUI پیلود بزنی و این پست و بقیه موارد مربوط بهش بخونی قبلا این چیزها بارها گفته شده و نکته اخر که تو همون پست هم گفتم پک هک اماده من همیشه تو اموزش دیبریک میزارم این پک همه موارد لازم توش گذاشتم کافیه اینو جایزگزین تو مموریت کنی همه چی تکمیله و پیلودها و برنامه ها و غیره هم داخلشه.

آخرین ویرایش:

Goooooorj

کاربر سایت
May 29, 2021
127
سلام
دستگاه شما با جیگ هک هشده و خاموش بشه و autorcm فعال باشه پیلود میزنی بالا میاد راحت و الان همه روی کاستوم فریمور اتمسفر هستن پس پیلور فیوز Fusee.bin باید بزنی و بهتره پیلود فیوز هم طبق ورژن اتمسفر باشه ولی حالا نبود و نمیدونستی هم بالا میاد عاقبت و معمولا تو مموری هست همون پیلود میزارن و اول همین تابیک اموزش داده باید با برنامه TegraRcmGUI پیلود بزنی و این پست و بقیه موارد مربوط بهش بخونی قبلا این چیزها بارها گفته شده و نکته اخر که تو همون پست هم گفتم پک هک اماده من همیشه تو اموزش دیبریک میزارم این پک همه موارد لازم توش گذاشتم کافیه اینو جایزگزین تو مموریت کنی همه چی تکمیله و پیلودها و برنامه ها و غیره هم داخلشه.
دستتون درد نکنه ، خیلی ممنون😍

shaaheen

کاربر سایت
Aug 28, 2009
496
نام
شاهین
سلام وقت بخیر، من نینتندو سوییچم ورژن یکه، هک نرم افزاری هم شده (اتمسفر و… داره)، میخوام آپدیتش کنم، یک بار ۱-۲ سال پیش خودم اپدیتش کرده بودم ولی روالش یادم رفته. الان چون میخواستم هاگوارتز لگسی و بازی های جدید بریزم نیاز دارم آپدیت کنم. اگر امکان داشت مراحل رو بهم بگین از کدوم سایت دنبال کنم. ممنون
ضمنا روش الان ChoiDujourNX هست و توی پست ها دیدم اپدیت ها با daybreak شده، چجوری میتونم وقتی choidjournx دارم از daybreak استفاده کنم؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر