همه چیز در مورد Windows 11

Soroush_shz

کاربر سایت
Jul 16, 2016
1,205
نام
Soroush
It appears that 6th generation Intel processors (sold commonly in 2016/17) in laptops are too old, and fail Microsoft's Windows 11 readiness test. The “oldest” processors supported appear to be 7th generation processors, sold in around 2018+.

با این حساب نهایت ویندوز 10 باید نصب کنی.

شایعه ویندوز 12 هم برای سال بعد هست که با این حساب کلا دیگ باید قیدشو بزنین
همین 10 هم کاملا جوابگو نیاز هام هست. اگه مایکرو میخواد مارو دور بندازه عب نداره ولی وقتی ساپورت نمیکنه زورکی چرا نصب کنم :D
تا 12 بیاد و همه باگاش گرفته شه خدارو چه دیدی شاید اتفاقاتی افتاد و کشوری نرمال شدیم تونستیم به روز ترین لپتاپ ها و قطعات رو تونستیم بگیریم. :D

• Smile
Reactions: hitman68

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,357
همین 10 هم کاملا جوابگو نیاز هام هست. اگه مایکرو میخواد مارو دور بندازه عب نداره ولی وقتی ساپورت نمیکنه زورکی چرا نصب کنم :D
تا 12 بیاد و همه باگاش گرفته شه خدارو چه دیدی شاید اتفاقاتی افتاد و کشوری نرمال شدیم تونستیم به روز ترین لپتاپ ها و قطعات رو تونستیم بگیریم. :D
حتما میشیم :D

پ.ن: آپدیت بالاخره اومد بریم ببینیم چیکار کرده.
دوستان این copilot کلا پولیه، الان مایکرو نمیخواد بجای کورتانا چیزی معرفی کنه؟ منظورم ی چیز رایگانه

• Smile
Reactions: TeTration

earendilist

کاربر سایت
Feb 12, 2023
820
حتما میشیم :D

پ.ن: آپدیت بالاخره اومد بریم ببینیم چیکار کرده.
دوستان این copilot کلا پولیه، الان مایکرو نمیخواد بجای کورتانا چیزی معرفی کنه؟ منظورم ی چیز رایگانه
این copilot رایگان هست
ولی اصلا چیز عجیبی نیست صرفا PWA هست

• Like
Reactions: jj191

jj191

کاربر سایت
Aug 22, 2021
444
اطلاعیه در سطح اینترنت داده شده که بروزرسانی که دیشب ارائه شده در حقیقت بروزرسانی بزرگ با نام "moment 4" برای ورژن 22h2 بوده که توسط بسیاری از بلاگرها به اشتباه به عنوان 23h2 تیتر خورده. اصلاحیه داده شده که ورژن 23h2 هنوز نهایی نشده ولی تاکید شده که ورژن نهایی 23h2 بزودی ارائه خواهد شد. (منظورشون از بزودی احتمالا اواخر اکتبر یا ماه نوامبر هست 🙄 ).بنابراین دوستانی که در ریلیز استیبل هستند بعد اپدیت تغییری در ورژن ویندوز مشاهده نخواهندکرد و همان 22h2 خواهند دید...

آخرین ویرایش:

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
بکس اپدیت 26 م رسمی نبوده و رفته برای 10 اکتبر اپدیت 26 م برای preview هست

من نصبش کردم باید برید اینسایدر بشید چنل بتا بزنید بعدشم با قند شکن نصبش کنید
باورنکردنیه توی 10 دقیقه دانلود و نصب شد خلاصه من رفتم 23h2 ازشم راضیم این قابلیت never combine ش خیلی برام مهم بود خوبیش اینکه بر اساس میزان تایتل هم ابعاد پنجره سایزش تغییر می کنه

PPPPPishrOOOOO

کاربر سایت
Aug 23, 2012
322
نام
بهروز
یه اتفاق عجیب غریبی که برا من افتاد بعد از این آپدیت آخریه، اینه که صفحه مانیتورم تاریک شده بعد آپدیت! قشنگ انگار چراغارو خاموش کنی و یدونه شمع روشن کنی بجاش. فقط هم وقتی سیستم یه دور بره رو اسلیپ و درش بیاری درست میشه(خاموش روشنم نه، فقط اسلیپ :D)
بعد جالبه که تو محیط دسکتاپ هم اگه کلیک راست کنم و برم روی گزینه Display setting، درجا دوباره تاریک میشه و باز باید همون داستانِ اسلیپ و اینارو تکرار کنم!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر