همه چيز درباره System Link

KhashiMetal

کاربر سایت
Jun 7, 2007
1,396
نام
خشايار
سلام دوستان،
حتما همه ي ما تا حالا با كلمه ي System Link برخورد كرديم كه در قسمت Multiplayer بازي ها (تقريبا همه ي بازي ها) وجود داره...
System Link چيست ؟
سيستم لينك يك نوع بازي آنلاين هست كه به صورت Local اجرا مي شه ... به زبان ساده تر : گيم نت ...
System Link چگونه كار مي كند ؟
براي اين كار شما بايد دقيقا مثل اين عمل كنيد كه مي خواهيد يك كنسول 360 را به يك تلويزيون يا مانيتور متصل كنيد ، فقط فرق آن اين است كه شما بايد به وسيله ي كابل Cross يا Ethernet كنسول خود را با كنسول دوست خود كه مي خواهيد با او سيستم لينك كنيد متصل كنيد...
پس براي اين كار به دو مانيتور يا تلويزيون نياز داريد.

نكته : اگر بازي شما آپديت شده باشد و بازي دوستتان آپديت نباشد ... سيستم لينك امكان پذير نيست.

سوال : اگر ريجن كنسول ها متفاوت باشد ... سيستم لينك امكان پذير است ؟؟

MILAD 360

کاربر سایت
Dec 11, 2007
286
نام
Milad
ممنون. اما مطمئنی؟ چون اگه درست یادم باشه توی review های قدیمی خونده بودم که این کار امکانپذیر هست و در صورتی که بازی این قابلیت رو پشتیبانی کنه, قابلیت لینک کردن PC به Xbox 360 و انجام بازی بصورت شبکه وجود داره.
اینا رویاهای غیر حقیقی بودن یا نویسنده بی اطلاع بوده؟

A.N.X

کاربر سایت
Dec 6, 2007
575
نام
علی
ممنون. اما مطمئنی؟ چون اگه درست یادم باشه توی review های قدیمی خونده بودم که این کار امکانپذیر هست و در صورتی که بازی این قابلیت رو پشتیبانی کنه, قابلیت لینک کردن PC به Xbox 360 و انجام بازی بصورت شبکه وجود داره.
اینا رویاهای غیر حقیقی بودن یا نویسنده بی اطلاع بوده؟
نه دوست عزیز قبلا قرار بود اینطوری بشه ولی مایکروسافت اعلام کرد به دلیل اینکه سرعت موس و کیبورد خیلی بیشتر از دسته است این کار امکان پذیر نیست.

MAH NIK

کاربر سایت
Mar 10, 2008
319
نام
محمود
آقاتاحالا کسی این کارو کرده خواهش میکنم جواب بدید.
اگه رجین ها فرق کنه بازم میشه ؟:confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused:

MAH NIK

کاربر سایت
Mar 10, 2008
319
نام
محمود
آقاتاحالا کسی این کارو کرده خواهش میکنم جواب بدید.
اگه رجین ها فرق کنه بازم میشه ؟:confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused:
یعنی کسی نیست جواب بده؟تاحالا این کارو کردید؟

newworld

کاربر سایت
Aug 20, 2007
138
نام
علي حقاني
سلام
من هم اين سئوال رو در چند تاپيك كردم ولي كسي درست جواب منو نداد . مثلا با همون كابلي كه داخل ايكس باكس هستش تو كنسولو بهم وصل كنيم يا كابل ديگه مي خواد يا مثلا بايد درون هر دو كنسول بازي هار و گذاشت و ....

newworld

کاربر سایت
Aug 20, 2007
138
نام
علي حقاني
سلام دوستان،
حتما همه ي ما تا حالا با كلمه ي System Link برخورد كرديم كه در قسمت Multiplayer بازي ها (تقريبا همه ي بازي ها) وجود داره...
System Link چيست ؟
سيستم لينك يك نوع بازي آنلاين هست كه به صورت Local اجرا مي شه ... به زبان ساده تر : گيم نت ...
System Link چگونه كار مي كند ؟
براي اين كار شما بايد دقيقا مثل اين عمل كنيد كه مي خواهيد يك كنسول 360 را به يك تلويزيون يا مانيتور متصل كنيد ، فقط فرق آن اين است كه شما بايد به وسيله ي كابل Cross يا Ethernet كنسول خود را با كنسول دوست خود كه مي خواهيد با او سيستم لينك كنيد متصل كنيد...
پس براي اين كار به دو مانيتور يا تلويزيون نياز داريد.

نكته : اگر بازي شما آپديت شده باشد و بازي دوستتان آپديت نباشد ... سيستم لينك امكان پذير نيست.

سوال : اگر ريجن كنسول ها متفاوت باشد ... سيستم لينك امكان پذير است ؟؟

اگه اطلاعات كامل تري در اين مورد داري خواهشن مطرح كنيد ما تو اين سايت كه هر جا بود سر زديم ولي كسي درست و حسابي جواب اين سوال كه چطوري بايد سيستم لينك رو اجرا كرد توضيح نداد . آخه يه دونه مدير كه در اين مورد اطلاعي داشته باشه تو اين سايت وجود نداره . حداقل يه نفر هم نيست كه بگه آقا جواب اين سوال نمي دونيم كه ما ديگه تو اين سايت اينقدر نگرديم .
با سپاس

doosam_2008

کاربر سایت
Sep 14, 2008
98
سلام دوستان می خوام بازی cod mw2 با دوXBOX360 چهار نفره بازی کنم ولی هرکاری می کنم نمیشه فقط میشه دونفره بازی کرد
یعنی سیستم لینکم فقط میشه دونفره بازی کرد یعنی یک بازیکن بادستگاه خودم و یک بازیکن بادستگاه دوستم ولی من میخوام کاری کنم که دوبازیکن بادستگاه خودم و دوبازیکن با دستگاه دوستم فعال بشند هر کاری میکنم نمی شند دارحالت system link
باتشکر از دوستان

Mb corporation

کاربر سایت
Mar 21, 2008
325
نام
Ghassem
سلام به تمامی دوستان عزیز .
در رابطه با دوست عزیزی که فرمودند کسی تا به حال این کار رو کرده عرض کنم که من داخل گیم سنترم 15 تا ایکس باکس 360 دارم که همشون با هم سیستم لینک هستن و یه حالی میبریم که نگو و نپرس . در رابطه با ریجن بازی ها هم هیچ تفاوتی نداره . اگر ورژن بازی ( آپدیت بازی ها ) با هم یکی باشه به راحتی لینک میشن .

doosam_2008

کاربر سایت
Sep 14, 2008
98
سلام دوستان می خوام بازی cod mw2 با دوXBOX360 چهار نفره بازی کنم ولی هرکاری می کنم نمیشه فقط میشه دونفره بازی کرد
یعنی سیستم لینکم فقط میشه دونفره بازی کرد یعنی یک بازیکن بادستگاه خودم و یک بازیکن بادستگاه دوستم ولی من میخوام کاری کنم که دوبازیکن بادستگاه خودم و دوبازیکن با دستگاه دوستم فعال بشند هر کاری میکنم نمی شند دارحالت system link
باتشکر از دوستان

سلام دوستان کسی نبود راهنمای کنه ایا میشه این کار کرد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر