هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

siy

کاربر سایت
Mar 22, 2011
18
دوست گرامی من میخوام این سیو های بازی های ps3 که تو سایت ها میزارن پس قضیش چیه که واسه دانلود گذاشتند بله بعضی سیوشون مثل gt5 قابل انتقال نیست چون کپی پورتکت دارند نمیشه اما بازی dead space 2 چی یا بازی های که قابل کپی هستن سیوشون چی حالا سوالی که من دارم اینه ایا سیو بازی های ps3 هم البته اونایی که قابل کپی شدن هستن یا به اصطلاح ترنسفر میشن مثل ایبوت بازی باید ایدی تایتلشون دونست که چیه منظورم اینه واسه لود شدن باید ایدی تایتلش با بازی یکی باشه ممنون میشم بگید

batman-love

کاربر سایت
Jul 5, 2010
831
من كنسولم 90 نانومتري و خودتون ميدونيدكه گرماي بيشتري توليد ميكنه---حالا يه سوال دارم=
وقتي دستگاهو روشن ميكنم تا 5 دقيقه تقريبا هيچ صدايي نمياد يعدش فن روشن ميشه و بعد از چند دقيقه دورش تندتر ميشه(بلنذي صداش هم مثله همون صدايي كه چند ثانيه اول كه كنسولو روشن ميشه) و حتي وقتي ديسك هم داخل درايو نباشه همين وضعيته!!!البته فعلا مشكلي ندارم و بازيها خوب اجرا ميشن---
حالا الان دوره فنه من 3 هست يا 2؟؟؟3 باشه خطريه؟؟؟
در ضمن راسته كه اگه وضعيت خطري باشه چراغ سبز قرمز ميشه؟؟؟

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
دوستان من یک فیلمی دارم که توش نوشته زیاد حرکت می کنه و وقتی توی ps3 پلیش می کنم اطراف تصویر رو میبره که باعث میشه قسمتی از نوشته ها دیده نشده با hdmi و composite هم تست کردم مشکل چیه؟؟؟؟

moeinifar

کاربر سایت
Apr 7, 2007
209
برای بازی آنلاین تو پی اس ان حتماً نیاز به آپدیت فرم ور به آخرین ورژن هست؟ آیا می تونم با فرم ور قدیمی که قابل هک هست آنلاین بازی کنم چون می هوام فعلاً هک نکنم

Madhi

کاربر سایت
Mar 14, 2011
187
نام
مهدي
برای بازی آنلاین تو پی اس ان حتماً نیاز به آپدیت فرم ور به آخرین ورژن هست؟ آیا می تونم با فرم ور قدیمی که قابل هک هست آنلاین بازی کنم چون می هوام فعلاً هک نکنم

بايد به آخرين ور‍ژن آپديت كني :d

moeinifar

کاربر سایت
Apr 7, 2007
209
در مورد شرکت هایی که ps3 رو گارانتی می کنن می تونین توضیح بدین؟ کدوم بهتر هست؟
در مورد تشخیص دسته اصلی و تقلبی توضیح بدین چون تقلبی انگار خیلی داره زیاد میشه تو بازار

Madhi

کاربر سایت
Mar 14, 2011
187
نام
مهدي
در مورد شرکت هایی که ps3 رو گارانتی می کنن می تونین توضیح بدین؟ کدوم بهتر هست؟
در مورد تشخیص دسته اصلی و تقلبی توضیح بدین چون تقلبی انگار خیلی داره زیاد میشه تو بازار

قبلا يكي از دوستان با عكس توضيح داده بود متاسفانه شماره صفحش رو يادم نميداد
اگه دوستان لطف كنن و ادرسشو بزارن بهتر متوجه ميشي با اين حال من خلاصه راههايي كه تو ذهنم مونده رو براتون ميگم :
دسته ارجينال : رنگ نوشته SONY , SELECT , START جيوه اي هستش
و دكمه هاي ضربدر , دايره , مربع , مثلث پر رنگ و شفاف همينطور دسته ارجينال داراي 5 پيچ ميباشد
دسته تقلبيرنگ نوشته SONY , SELECT , START نقره اي هستش و دكمه هاي ضربدر , دايره , مربع , مثلث كم رنگ و كدر و داراي 6 پيچ ميباشيد پيچ ششم زير اتيك قرار داره اگه كمي دقت كني ميبينيش

همينطور ال اي دي هاي 1و2و3و4 دسته هاي تقلبي نور كمتري نسبت به دسته هاي اصلي دارن

batman-love

کاربر سایت
Jul 5, 2010
831
اين اينتر كولرا خوبه يا نه؟؟؟ميشه پيدا كرد؟؟؟
nyko-intercooler-playstation-3-20070510022912287-000.jpg

usbili

کاربر سایت
Jun 18, 2009
176
نام
حامد
قبلا يكي از دوستان با عكس توضيح داده بود متاسفانه شماره صفحش رو يادم نميداد
اگه دوستان لطف كنن و ادرسشو بزارن بهتر متوجه ميشي با اين حال من خلاصه راههايي كه تو ذهنم مونده رو براتون ميگم :
دسته ارجينال : رنگ نوشته SONY , SELECT , START جيوه اي هستش
و دكمه هاي ضربدر , دايره , مربع , مثلث پر رنگ و شفاف همينطور دسته ارجينال داراي 5 پيچ ميباشد
دسته تقلبيرنگ نوشته SONY , SELECT , START نقره اي هستش و دكمه هاي ضربدر , دايره , مربع , مثلث كم رنگ و كدر و داراي 6 پيچ ميباشيد پيچ ششم زير اتيك قرار داره اگه كمي دقت كني ميبينيش

همينطور ال اي دي هاي 1و2و3و4 دسته هاي تقلبي نور كمتري نسبت به دسته هاي اصلي دارن

من تا حالا هر چی دسته دیدم نوشته start یا مارک sony نقره ای بوده منظور شمار و از رنگ جیوه ای نفهمیدم ! میشه توضیح بدین ؟

shoresh666

کاربر سایت
Apr 10, 2011
24
سلام
سوال : میشه فایل های صوتی مثل mp3 wma و ...
یا فایل های تصویری مثل mp4,wmv رو روی ps3 اجرا کرد؟
در ضمن این فرمت چی mkv ؟:-/
اگر میشه لطفا توضیح دهید من خیلی وارد نیستم:((
با سپاس;)

m3hRa

کاربر سایت
Mar 30, 2011
123
نام
meHran
سلام
با سپاس;)

فایل های تصویری بجز mkv پخش میشه
فایل های صوتی هم همینتور

البته برای پخش فایل های wmv باید بری داخل تنظیمات و فعال کنی.

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
سلام
با سپاس;)
بله دوست عزيز
PS3 همه اين فرمت ها(بجز MKV) رو براحتي اجرا ميكنه
تازه خيلي از فرمتها رو شما نگفتيد كه توسط PS3 راحت اجرا ميشند
براي پخش فايلها با فرمت Mkv كه خود كنسول اونهارو به صورت مستقيم پخش نميكنه نرم افزار هاي هست كه به راحتي و بدون هيچ گونه افت فريم يا كاهش كيفيت اونها رو با PS3 سازگار ميكنه كه راحت اجرا ميشوند.
MKV يه فرمت تصويري هستش كه خيلي از فيلم هاي كه تو اينترنت موجود هستش از اين نوع هستن
بخصوص فيلم هاي كه با كيفيت HD هستند رو روي اين فرمت كانورت ميكنند
در كل فرمت رايجي هستش كه تقريبا هيچ كدوم از كنسول ها و لوازم صوت تصوير ازش پشتيباني نمي كنند بجز PC
موفق باشيد

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر