هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

سه تا سوال داشتم اولا:هارد فابریک PS3 چه برندی است؟من احتمال میدم توشیبا باشه

دوما:من 250 گیگشو دارم آیا کنسول 320GB به جز حجمش برتری دیگه ای نسبت به کنسول من داره؟

سوم:دوستام میگن ما هارد 500 گیگ روش نصب کردیم دستگاه تا چقدر هاردو میتونه ساپورت کنه؟آیا مثل PC براش محدودیتی نداره؟
هاردهای فابریکی که روی خود PS3 هستند، از مدلهای Seagate اند .
خیر برتری نداره .
کلیه هاردهای internal و external با حجمهای1 و 2 ترابایتی رو هم ساپورت میکنه .
هاردهای 2.5 اینچی internal تا حجم 750 گیگابایت (بیشتر از این حجم به دلیل بزرگتر شدن سایز داخل محفظه HDD کنسول جا نمیگیره)

بچه ها یه سوال خیلی فوری دارم ! کنسول دوستم رو می خوام کپی خور کنی با cfw ولی نمی دونیم رجین کنسول چیه جعبه کنسول هم در دسرس نیست ! راهی هست بشه فهمید رجین دستگاه چیه ؟ کنسول فت 40 گیگ هست . ممنون می شم اگه سریع جواب بدید چون واجبه . مرسی

بچه ها یه سوال خیلی فوری دارم ! کنسول دوستم رو می خوام کپی خور کنی با cfw ولی نمی دونیم رجین کنسول چیه جعبه کنسول هم در دسرس نیست ! راهی هست بشه فهمید رجین دستگاه چیه ؟ کنسول فت 40 گیگ هست . ممنون می شم اگه سریع جواب بدید چون واجبه . مرسی
اگه جای دکمه های ضربدر و دایره برعکس هستن یعنی با دایره انتخاب میکنه تو منو که ریجیون دستگاه J هستش
یعنی آسیا
ولی اگر نه با ضربدر وارد میشه
ریجون پال یا UC (آمریکا) هستش
تا اونجایی که میدونم گزینه ای تو کنسول وجود نداره که بفهمی
ولی زیر کنسولو یه نگاهی بنداز ببین عددی ، حرفی چیزی ننوشته (از این لحاظ میگم چون کنسول من SLIMهستش )
یه نگاهی بکن و بگو تا کمکت کنیم

درود بر شما.یکی از دوستانم یک پی اس ٣ مدل فت داره.امروز داشته بازی میکرده که یکدفعه کنسول یک بوق میزنه و خاموش میشه.بعد که دکمه روشن رو میزنه چرا کنسول اول سبز میشه بعد زرد و دوباره قرمز و خاموش میشه.دوستان راهنمایی بفرمائید مشکل کجاست و راه حلی داره یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ممنون از شما دوستان محترم

اگه جای دکمه های ضربدر و دایره برعکس هستن یعنی با دایره انتخاب میکنه تو منو که ریجیون دستگاه J هستش
یعنی آسیا
ولی اگر نه با ضربدر وارد میشه
ریجون پال یا UC (آمریکا) هستش
تا اونجایی که میدونم گزینه ای تو کنسول وجود نداره که بفهمی
ولی زیر کنسولو یه نگاهی بنداز ببین عددی ، حرفی چیزی ننوشته (از این لحاظ میگم چون کنسول من SLIMهستش )
یه نگاهی بکن و بگو تا کمکت کنیم

من ماله خودم اسلیم هست و اینو می دونم ولی فت رو ...

درود بر شما.یکی از دوستانم یک پی اس ٣ مدل فت داره.امروز داشته بازی میکرده که یکدفعه کنسول یک بوق میزنه و خاموش میشه.بعد که دکمه روشن رو میزنه چرا کنسول اول سبز میشه بعد زرد و دوباره قرمز و خاموش میشه.دوستان راهنمایی بفرمائید مشکل کجاست و راه حلی داره یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ممنون از شما دوستان محترم

احتمالا دستگاه بریک شده !!!!

من خودم فت دارم(180GB) زیر دستگاه یه برچسب هست که توش یه کادر سفید هست و به طور واضح نوشته NTSC/US،فکر کنم همه ی فت ها همینجوری باشن
......................
یکی جواب منم بده(صفحه ی قبل)

هاردهای فابریکی که روی خود PS3 هستند، از مدلهای Seagate اند .
خیر برتری نداره .
کلیه هاردهای internal و external با حجمهای1 و 2 ترابایتی رو هم ساپورت میکنه .
هاردهای 2.5 اینچی internal تا حجم 750 گیگابایت (بیشتر از این حجم به دلیل بزرگتر شدن سایز داخل محفظه HDD کنسول جا نمیگیره)

دستتون درد نکنه ولی وقتی به بازار رفتم یه لوگو روی پک های 160 و 320 به نام 3D Sony هست

که اگه درست گفته باشم فیلم های سه بعدی میشه

ولی روی پک های 120 و 250 این لوگو نیست!

دلیلش چیه؟و آیا 120و 250 هم این امکانو دارن با توجه به اینکه میگید فرقی ندارن؟
این امکانو باید روشون فعال کرد؟

دستتون درد نکنه ولی وقتی به بازار رفتم یه لوگو روی پک های 160 و 320 به نام 3D Sony هست

که اگه درست گفته باشم فیلم های سه بعدی میشه

ولی روی پک های 120 و 250 این لوگو نیست!

دلیلش چیه؟و آیا 120و 250 هم این امکانو دارن با توجه به اینکه میگید فرقی ندارن؟
این امکانو باید روشون فعال کرد؟
نه اونا ورژن قدیمیا هستن ! که اگه آپدیتش کنی قابلیت میاد براش !!!

آقا من قصد خرید PS3 دارم اما فعلا دارم تحقیق میکنم.......من فقط برای بازی های انحصاریش میخوام بخرم....این هارد PS3 میشه روش بازی ریخت که دیگه دیسک نخوایم بزاریم ؟؟؟؟؟ به نظرتون 120 بگیرم یا 250 یا 320 ؟ یجوری نباشه که دو روز دیگه بگم کاش اونو میگرفتم یا اون یکی رو میگرفتم........برای آنلاین بازی کردن چی ؟ سرعت 1MB لگ نمیزنه دیگه ؟

اگه می خوای از بازی های ارجینال استفاده کنی و آنلاین هم بازی کنی slim 120gb بسته اما چون می گی فقط باسه انحصاری می خوای دقت کن که بازی های انحصاری قیمتاش هم بالا هست ولی اگه می خوای از هم استفاده کنی و آنلاین بازی نکنی slim 320gb بگیر !

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or