نمایشگاه/رویداد Nintendo Direct

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
139379

Nintendo Direct Center | نینتندو دایرکت سنتر
تاپیک خبری پیرامون پوشش اخبار و معرّفی های برنامه نینتندو دایرکت

نینتندو دایرکت برنامه های ضبط شده نینتندو برای ارائه اطّلاعات پیرامون برنامه های شرکت در ماه های آتی و معرّفی و تبلیغ بازی های آینده دستگاه های این کمپانی است که در تاریخ های مشخّصی در شبکه های آنلاین استریم و پخش می شوند
این مجموعه برنامه از اکتبر سال 2011 میلادی به دست ساتورو ایواتا، مدیر کل وقت نینتندو در آن زمان، کلید خورد و تا به اکنون ادامه دارد.
برنامه های دایرکت نینتندو به 4 دسته تقسیم می شوند:
  • دایرکت های عادی: از 25 تا 50 دقیقه طول می کشند و عموماً تمرکز بر بازی ها، نرم افزار و سخت افزار و برنامه های آتی کمپانی نینتندو و شرکای ترد پارتی دارد. به طور طبیعی نینتندو هر ربع سال یک دایرکت عادی برگزار می کند
  • مینی دایرکت: از لحاظ محتوا، مشابه دایرکت های معمولی است، با این تفاوت که طول مدت آن به شدّت کوتاه تر است و از 5 تا 15 دقیقه متغیّر است.
  • دایرکت های مخصوص: این مدل دایرکت ها عموماً مختص به تنها یک بازی می شود و اطّلاعات جزئی و کلّی این بازی را به اشتراک قرار می دهد. Fire Emblem, Super Smash Bros, Pokemon از نمونه بازی هایی هستند که طی این سال ها، دایرکت مختص به خود را دریافت کرده اند.
  • نیندی دایرکت: دایرکت های مختص به عناوین مستقل که اسامی شان با توجه به سه ریجن پخش آن کمی متفاوت است. هدف این دایرکت ها، پوشش عناوین مستقل در انتظاری هستند که برای سیستم های نینتندو منتشر می شوند و در میان دایرکت های معمولی نمی توان قرارشان داد. طول این دایرکت ها عموماً 20 دقیقه است.
این تاپیک به قصد پوشش خبری موارد معرّفی شده در دایرکت ها، اعلام زمان پخش هر کدام، پوشش شایعات و بحث و صحبت پیرامون اخبار آن ایجاد شده.

Direct Template 01.jpg

قسمت جدید برای پنجشنبه 23 شهریور، ساعت 17:30 عصر تایید شده

برای مشاهده دایرکت های نینتندو در زمان پخش از لینک های زیر می توانید استفاده کنید

Twitch | YouTube

آخرین ویرایش:

Ffmmdreza

کاربر سایت
Apr 8, 2021
668
نام
Mohammadreza Sayari
مطمئنم عملکرد این از Dreams توی جذب پلیر خیلی بهتر میشه.
Nintendo: Fu*k it, You guys make the Games
Nintendo Dreams :D

بازی بیشتر از این که به دریمز نزدیک باشه همون ورژن فری فرم Labo ـه که انگار کلی پیشرفت پیدا کرده.
جالب میزنه :D کلا این تیم نینتندو (که پشت RFA و Labo اند) آدم های روانی ای اند. چیزهای عجیب غریبی میسازن :D

• Like
Reactions: NHM

Rattle.Snake

100% Pure RattleSnake
کاربر سایت
Feb 14, 2018
1,054
نام
Giliath Osborne
Nintendo: Fu*k it, You guys make the Games
Nintendo Dreams :D

بازی بیشتر از این که به دریمز نزدیک باشه همون ورژن فری فرم Labo ـه که انگار کلی پیشرفت پیدا کرده.
جالب میزنه :D کلا این تیم نینتندو (که پشت RFA و Labo اند) آدم های روانی ای اند. چیزهای عجیب غریبی میسازن :D
اینم بازی سازی با ارزان‌ترین قیمت به سبک نینتندو، امیدوارم موفق بشن، و مثل Labo منهدم نشه

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
اینم بازی سازی با ارزان‌ترین قیمت به سبک نینتندو، امیدوارم موفق بشن، و مثل Labo منهدم نشه

جالبه. Imran Khan گفته بود تا موقع معرفی بازی هر موقع حرف از این بازی می شنیده با کد نیم Labo 5 بوده

که احتمالا یعنی بازی قرار بوده یه پکیج Labo ـی دیگه با تمرکز کامل رو ساخت و ساز و اینا باشه که بعد از پوکیدن Labo به صورت کلی ایا بیخیال میشن و تصمیم میگیرن رشدش بدن و به صورت یه بازی دیجیتالی 30 دلاری بدنش بیرون.

یه نکته جالب دیگه، حجم بازی 10 گیگه
که سه برابر mario Maker 2 و دو برابر Mario Odyssey است :D
ظاهرا بازی واقعا ابزار مبزار زیاد داره (مطمئنا به دریمز از این لحاظ نزدیک هم نمیشه ولی درکل...)
از روی تریلر معرفی هم ظاهرا ابزار تولید موسیقی هم داره بازی

Sega_genesis

کاربر سایت
Apr 27, 2021
931
نام
آن بزرگوار
هر وقت این تاپیک بالا میاد ناخوداگاه سوال " کی از bayonetta 3 خبری میشه ؟ " به ذهنم میاد

منم اسم آیدی شما دیدم ، یاد بازی که قدیم تجربه کرده بودم افتادم
بازی dizzy

هم برا میکرو بود ، هم سگا جنسیس ، آمیگا و غیره

cd7bf942b59b30ac7e0d29cf2636e5bb.jpg

images

• Like
Reactions: dizzy and Z-fan

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
دوستان کنسول جدید نینتندو کی معرفی میشه؟
من از اول زندگیم همش PS داشتم و نسل پیش رفتم ایکس باکس هم خریدم و پشیمون شدم و همش میگم کاش سوییچ خریده بودم، دیگه گفتم این نسل برم سراغ نینتندو در کنار PS5 :D

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
دوستان کنسول جدید نینتندو کی معرفی میشه؟
من از اول زندگیم همش PS داشتم و نسل پیش رفتم ایکس باکس هم خریدم و پشیمون شدم و همش میگم کاش سوییچ خریده بودم، دیگه گفتم این نسل برم سراغ نینتندو در کنار PS5 :D

دو تا لیک از منابع معتبر (بلومبرگ و Nikkei) گفتن نینتندو برنامه داره تا آخر 2021 کنسول جدید بده بیرون
منتهای امر حتی اگه این دو تا لیک 100 درصد درست باشن و نینتندو هم 100 درصد قصد داشته باشه که ا آخر 2021 یه ورژن جدیدتر از سوییچ بده، ممکنه به خاطر کرونا دوباره همه چی تاخیر بخوره :D :-"

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
کم کم خبرهای دایرکت E3 نینتندو هم باید برسه

اگه کنجکاوید جف گراب یه سری حدس و پیش بینی کرده
گفته نینتندو مسلما یه برنامه جدا و مفصل واسه BotW 2 داره امسال واسه همین یه شانس 50/50 میده که بازی تو E3 هم باشه یا نه
احتمالا تاریخ پخش دایرکت همین هفته اعلام شه
و این که گفته منتظر خبرهای زلدایی و مترویدی زیادیه

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
1622642534637.png

وعده ما 15 ژوئن، ساعت 20:30

لطف کنه مدیر بخش تیتر تاپیک رو با تاریخ و روز دایرکت آپدیت کنه

خود دایرکت 40 دقیقه است
بعدشم TreeHouse سه ساعته از گیم پلی بازی ها داریم
خلاصه که ایونتیه :D

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
View attachment 209107

وعده ما 15 ژوئن، ساعت 20:30

لطف کنه مدیر بخش تیتر تاپیک رو با تاریخ و روز دایرکت آپدیت کنه

خود دایرکت 40 دقیقه است
بعدشم TreeHouse سه ساعته از گیم پلی بازی ها داریم
خلاصه که ایونتیه :D
1622647678413.png

کلا تو بخش ترندینگ ایم :D

ClearDiscreteGallinule-max-1mb.gif

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
انشاالله این آخر نسلی یه خبری از Metroid Prime 4 بشه. به خاطره ها سپرده شد :|
Bayonetta 3 هم یک نمایش داشته باشه ششمون حال بیاد.
SMT V هم که قطعا نمایش داره.
دنباله Astral Chains باشه خیلی خوبه \m/
BOTW2 نمایش داده نشه هم من تعحب نمی کنم. به رسم زلدا های قدیم احتمالا بین نسلی باشه.

Splatoon 2 و MH هم که به طور قطع هستن. Arceus هم بعید نیست نینتندو بزاره برای ایونت های بعدی.

در مورد عناوین دیگه نظر خاصی ندارم. فقط امیدوارم اون دنباله Mario+Rabbids که یک مدت پیش شایعش اومد حقیقت داشته باشه. حرف نداشت این بازی :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر