نمایشگاه/رویداد Nintendo Direct

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
139379

Nintendo Direct Center | نینتندو دایرکت سنتر
تاپیک خبری پیرامون پوشش اخبار و معرّفی های برنامه نینتندو دایرکت

نینتندو دایرکت برنامه های ضبط شده نینتندو برای ارائه اطّلاعات پیرامون برنامه های شرکت در ماه های آتی و معرّفی و تبلیغ بازی های آینده دستگاه های این کمپانی است که در تاریخ های مشخّصی در شبکه های آنلاین استریم و پخش می شوند
این مجموعه برنامه از اکتبر سال 2011 میلادی به دست ساتورو ایواتا، مدیر کل وقت نینتندو در آن زمان، کلید خورد و تا به اکنون ادامه دارد.
برنامه های دایرکت نینتندو به 4 دسته تقسیم می شوند:
  • دایرکت های عادی: از 25 تا 50 دقیقه طول می کشند و عموماً تمرکز بر بازی ها، نرم افزار و سخت افزار و برنامه های آتی کمپانی نینتندو و شرکای ترد پارتی دارد. به طور طبیعی نینتندو هر ربع سال یک دایرکت عادی برگزار می کند
  • مینی دایرکت: از لحاظ محتوا، مشابه دایرکت های معمولی است، با این تفاوت که طول مدت آن به شدّت کوتاه تر است و از 5 تا 15 دقیقه متغیّر است.
  • دایرکت های مخصوص: این مدل دایرکت ها عموماً مختص به تنها یک بازی می شود و اطّلاعات جزئی و کلّی این بازی را به اشتراک قرار می دهد. Fire Emblem, Super Smash Bros, Pokemon از نمونه بازی هایی هستند که طی این سال ها، دایرکت مختص به خود را دریافت کرده اند.
  • نیندی دایرکت: دایرکت های مختص به عناوین مستقل که اسامی شان با توجه به سه ریجن پخش آن کمی متفاوت است. هدف این دایرکت ها، پوشش عناوین مستقل در انتظاری هستند که برای سیستم های نینتندو منتشر می شوند و در میان دایرکت های معمولی نمی توان قرارشان داد. طول این دایرکت ها عموماً 20 دقیقه است.
این تاپیک به قصد پوشش خبری موارد معرّفی شده در دایرکت ها، اعلام زمان پخش هر کدام، پوشش شایعات و بحث و صحبت پیرامون اخبار آن ایجاد شده.

Direct Template 01.jpg

قسمت جدید برای پنجشنبه 23 شهریور، ساعت 17:30 عصر تایید شده

برای مشاهده دایرکت های نینتندو در زمان پخش از لینک های زیر می توانید استفاده کنید

Twitch | YouTube

آخرین ویرایش:

s.snake2

کاربر سایت
Jul 29, 2011
738
نام
هادی
بازی که اصلا انتظارشو نداشتم close to the sun هست.بازی برای سازندگان ستبق بایوشاک هست که توی یک استودیوی جدید دور هم جمع شدن.بازیش خیلی حال و هوای بایوشاکی داره فقط مشکلش اینه شوتر نیست کلا ماجراجوییه ولی بازم حتما لازم البازیه :D
پ.ن:مایکروسافت حالا که رو دور افتاده بیاد و مستر چیف کالکشن و بده دعاش میکنیم:D

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
Risk of Rain 2 : همین تابستون برای سوییچ میاد : از سری اش خبر نداشتم (از فواید این دایرکت های این چنینی :D) ولی روگ لایک باحالی میزد
من نسخه اول این رو بازی کردم و بازی خیلی باحالی بود و بعضی جاهاش که شلوغ می‌شد، یه حالت خر تو خر جالبی پیدا می‌کرد ولی از نسخه دومش خبر نداشتم! :D (یا شاید هم داشتم و یادم رفته؟ امان از آلزایمر) الآن رفتم دیدم نسخه‌ی Early Access بازی چند ماه پیش برای کامپیوتر اومده و برم یه سری بهش بزنم. :D
Ori هم که بازی به شدت محشری هست و هرکی سراغش نره، نصف عمرش بر فناست! مایکروسافت کار جالبی کرده با انتشار این بازی برای سوییچ و خیلی به سلیقه‌ی بروبچ نینتندویی می‌خوره و احتمالاً فروش خیلی خوبی بکنه. :D

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
Ori and the Blind Forest for Switch runs at 1080p 60FPS when docked and 720p 60FPS in handheld mode according to developer Thomas Mahler

نایس :x:x

====

همزمان با دایرکت هم Streets of Rage 4 هم پلفترمهاش معلوم شد و برای سوییچ هم میاد
تریلر جدید هم دادن که یه شخصیت جدید داره

آخرین ویرایش:

masoud101

کاربر سایت
Sep 26, 2014
534
نام
مسعود
نایس :x:x

====

همزمان با دایرکت هم Streets of Rage 4 هم پلفترمهاش معلوم شد و برای سوییچ هم میاد
تریلر جدید هم دادن که یه شخصیت جدید داره
این ori فوق العاده بازیه خوبیه، حتما بازیش کنید. من رو pc بازی کردم، خیلی چسبید به اندازه یک بازی aaa کیفیت داره، گیم پلی نرم و روون، گرافیک خوشگل که اصلا از دیدن منظره های بازی سیر نمی شی و لول دیزاین مترویدوانیایی و صد البته موزیک عالی که بعضی موقع ها تم ریلکس داره و بعضی مواقع هیجانی.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
115275

نینتندو دایرکت | Nintendo Direct

پنجشنبه 14 شهریور ماه، رای ساعت 2:30 بامداد به وقت تهران
مدت زمان: 40 دقیقه
شامل اطلاعات در مورد بازی های در حال انتشار برای نینتندو سوییچ، مانند Luigi's Mansion 3 و Pokemon Sword & Shield
لینک مشاهده زنده در پست اول

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
به به مثل همیشه نوبت بهترین برنامه زنده هر فصله >:D< میشینیم نصفه شب ساعت دو نیم، دایرکت نینتندو رو می بینیم در حالیکه صدای پر شدن خشاب اسلحه همیشه آویزون به ایوون خونه رو توسط خانواده می شنوم...:-SSو برای 40 دقیقه مداوم باید سعی کنم همزمان با دیدن دایرکت از تیرها جاخالی بدم...

و بعدش میام BC ساعت ...هممم 3:30 اینا باید باشه... عمرا اگه کسی تو این تاپیک آنلاین باشه اون موقع (و حتی قبلش)...قدر نمیدونن که[-( برای همین میریم همون توییتر و تا صبحگاه با رفقای انگلیسی زبان قدرشناس:-bd تا صبحگاه به شادی و توییت زدن های ناشی از هایپ می پردازیم\m/\m/ تا اون موقع احتمالا به غیر از BC و دیگر وبگاه ها پارسی زبان، تو کل دنیا خبرهای مربوط به نمرات Gears 5 شسته و به درک واصل شده و احتمالا سورپرایز نهایی دایرکت کل اینترنت رو با خاک یکسان کرده :D

صبح فردا میاییم... کلا این جا سه تا لایک خوردیم(؟I mean what do you expect from BC, Being Relevant) در این هنگام میریم یوتیوب که تا الان لرزش مراسم به اون جا رسیده و تریلرهای خفن رو دوباره از اول می بینیم و عشق می کنیم:x:x و دیدن ری اکشن های ملت که چگونه خشتک می درند

و این پروسه هر فصل تکرار می شود :D

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین

ترجمه کوتاه: سورایا ساگا زده توییت دایرکت رو ریتوییت کرده... یه خبری از Monolith باید باشه :D... و احتمال زیاد BotW 2 نیست چون E3 2019 رو ریتوییت نکرده بود

====

بریم سراغ پیش بینی ها :D
دایرکت 40 دقیقه است و اصولا به غیر از دایرکت E3، عموما با دایرکت های 25 دقیقه ای طرفیم... لذا باید خبری باشه:

• بازی های SNES: احتمالا سرویس آنلاین برای یه سالگیش این آپدیت رو بگیره
  • تایید پورت Overwatch: عملا تایید شده است... با توجه به موفقیت Diablo 3 رو سوییچ انتظارات خوبی ازش میره (اسکین انحصاری... اسکین انحصاری[-o<)
  • مثل همیشه Metroid Prime Trilogy : لامصبا شما که نمی دید حالا حالاها MP4 رو... بده اون تریلوژی لعنتی رو :D
  • دو تا پورت گنده دیگه: همیشه این تعداد پورت بزرگ رو داریم تو هر دایرکت به این بزرگی
  • یه تریلر کوتاه از Witcher 3
  • تیزر کاراکتر چهارم DLC اسمش: لیک ها اشاره به Terry دارن... من حدسم رو Crash ـه هنوز :D
  • یه سری ایندی: با وجود ایندی ورلد حتی، بازم دیدن بازی های ایندی تو دایرکت های اصلی توفیق خودشو داره
  • آیپی جدید مونولیث: فکر نکنم زنوبلید 3 رو معرفی کنن... ولی اونم چیز مغز بترکونی میشه
  • تریلر SMT V: سه سال از معرفی بازی گذشته... فاکینگ سه سال!!!
  • و ماریوی سه بعدی جدید: که بریزد پشم ها>:)>:)

s.snake2

کاربر سایت
Jul 29, 2011
738
نام
هادی
هرچی ادم میخواد هایپ بشه برای دایرکت نگاه به یکی دوماه اینده و بازیهایی که داره میاد میکنه اشکش در میاد که قراره از چندین ناحیه فراخ بشه از هیچ کدوم هم نمیشه گذشت.لامصب نینتندو چند ماه استراحت بده برسیم بهت :((

• Like
Reactions: Z-fan

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
115376

Hal Laboratory هم آگهی استخدامش برای کربی جدید منتشر شده و تا 26 سپتامبر استخدامی دارن....
بر و بچ GameXplain حدس زده بودن که احتمال زیاد اگه بخوان چیزی مثل Tetris 99 برای سرویس آنلاین بدن دوباره، یه چی از کربی باشه :x

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
به به مثل همیشه نوبت بهترین برنامه زنده هر فصله >:D< میشینیم نصفه شب ساعت دو نیم، دایرکت نینتندو رو می بینیم در حالیکه صدای پر شدن خشاب اسلحه همیشه آویزون به ایوون خونه رو توسط خانواده می شنوم...:-SSو برای 40 دقیقه مداوم باید سعی کنم همزمان با دیدن دایرکت از تیرها جاخالی بدم...

و بعدش میام BC ساعت ...هممم 3:30 اینا باید باشه... عمرا اگه کسی تو این تاپیک آنلاین باشه اون موقع (و حتی قبلش)...قدر نمیدونن که[-( برای همین میریم همون توییتر و تا صبحگاه با رفقای انگلیسی زبان قدرشناس:-bd تا صبحگاه به شادی و توییت زدن های ناشی از هایپ می پردازیم\m/\m/ تا اون موقع احتمالا به غیر از BC و دیگر وبگاه ها پارسی زبان، تو کل دنیا خبرهای مربوط به نمرات Gears 5 شسته و به درک واصل شده و احتمالا سورپرایز نهایی دایرکت کل اینترنت رو با خاک یکسان کرده :D

صبح فردا میاییم... کلا این جا سه تا لایک خوردیم(؟I mean what do you expect from BC, Being Relevant) در این هنگام میریم یوتیوب که تا الان لرزش مراسم به اون جا رسیده و تریلرهای خفن رو دوباره از اول می بینیم و عشق می کنیم:x:x و دیدن ری اکشن های ملت که چگونه خشتک می درند

و این پروسه هر فصل تکرار می شود :D

یکم داستان عوض شد
اون بخش اخبار نمرات گیرز 5 رو بریزید دور :D

وقتی من دارم با خودم این جا نصفه شب حال می کنم (اگه برداشت دیگه ای از این جمله کنید با زره ساموس آران میفتم دنبالتون :D) احتمالا هنوز تو تاپیک امتیازات گیرز 5، سونی فن ها دارن ممد فروبری @Frobary رو زنده زنده کباب می کنن و زیر هلال ماه شب (با این که حرامه :D) دورش بندری می رقصن...

به من بیشتر خوش می گذره یا اونا؟:-?

راستش سخته فهمیدنش:-??ولی مطمئنم هایپ و شادی من سالم تره :D

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
بیدارید؟ کمتر از نیم ساعت دیگه دایرکت شروع میشه... بکشید از تاپیک امتیازات گیرز 5 بیرون :D

• Like
Reactions: s.snake2

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
هنوز یه ربع مونده و صد هزار نفر فقط تو یوتیوب آنلاین اند... :x:x
25 هزارتام تو توییچ

لول هایپ شدید بالاست