نمایشگاه/رویداد Nintendo Direct

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
139379

Nintendo Direct Center | نینتندو دایرکت سنتر
تاپیک خبری پیرامون پوشش اخبار و معرّفی های برنامه نینتندو دایرکت

نینتندو دایرکت برنامه های ضبط شده نینتندو برای ارائه اطّلاعات پیرامون برنامه های شرکت در ماه های آتی و معرّفی و تبلیغ بازی های آینده دستگاه های این کمپانی است که در تاریخ های مشخّصی در شبکه های آنلاین استریم و پخش می شوند
این مجموعه برنامه از اکتبر سال 2011 میلادی به دست ساتورو ایواتا، مدیر کل وقت نینتندو در آن زمان، کلید خورد و تا به اکنون ادامه دارد.
برنامه های دایرکت نینتندو به 4 دسته تقسیم می شوند:
  • دایرکت های عادی: از 25 تا 50 دقیقه طول می کشند و عموماً تمرکز بر بازی ها، نرم افزار و سخت افزار و برنامه های آتی کمپانی نینتندو و شرکای ترد پارتی دارد. به طور طبیعی نینتندو هر ربع سال یک دایرکت عادی برگزار می کند
  • مینی دایرکت: از لحاظ محتوا، مشابه دایرکت های معمولی است، با این تفاوت که طول مدت آن به شدّت کوتاه تر است و از 5 تا 15 دقیقه متغیّر است.
  • دایرکت های مخصوص: این مدل دایرکت ها عموماً مختص به تنها یک بازی می شود و اطّلاعات جزئی و کلّی این بازی را به اشتراک قرار می دهد. Fire Emblem, Super Smash Bros, Pokemon از نمونه بازی هایی هستند که طی این سال ها، دایرکت مختص به خود را دریافت کرده اند.
  • نیندی دایرکت: دایرکت های مختص به عناوین مستقل که اسامی شان با توجه به سه ریجن پخش آن کمی متفاوت است. هدف این دایرکت ها، پوشش عناوین مستقل در انتظاری هستند که برای سیستم های نینتندو منتشر می شوند و در میان دایرکت های معمولی نمی توان قرارشان داد. طول این دایرکت ها عموماً 20 دقیقه است.
این تاپیک به قصد پوشش خبری موارد معرّفی شده در دایرکت ها، اعلام زمان پخش هر کدام، پوشش شایعات و بحث و صحبت پیرامون اخبار آن ایجاد شده.

Direct Template 01.jpg

قسمت جدید برای پنجشنبه 23 شهریور، ساعت 17:30 عصر تایید شده

برای مشاهده دایرکت های نینتندو در زمان پخش از لینک های زیر می توانید استفاده کنید

Twitch | YouTube

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
ما که شوکیس رو ندیدیم... ولی ببین چه موزیک ویدیو شاخی گیرمون اومد ازش
به قولی مایی که یه پوکمون هم نزدیم یهو یه لحظه فاز نوستالژی برمون داشت با این موزیک ویدیو :D
وای به حال فن هاش :D

mr-game&watch

کاربر سایت
Apr 26, 2012
1,395
ما که شوکیس رو ندیدیم... ولی ببین چه موزیک ویدیو شاخی گیرمون اومد ازش
به قولی مایی که یه پوکمون هم نزدیم یهو یه لحظه فاز نوستالژی برمون داشت با این موزیک ویدیو :D
وای به حال فن هاش :D

پوکیمون بازها که براشون دایرکت نوستالژی شدیدتری هم داشت. قراره تمام لجندری های قبلی تو این دی ال سی باشن. یجورایی شبیه اسمش آلتیمیت برا پوکیمون هست!

• Like
Reactions: reza8 and omid0

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
170050

\m/\m/\m/\m/\m/\m/\m/\m/\m/
Let's Goooooooooooo

===========

ظاهرا فقط معرفی کاراکتره و قرار نیست تحلیل هم بشه (پس شدودراپ شدنش کامل منتفیه)
منتها بعدش هم ساکورایی یه پیام کوتاه برای طرفدارا داره (تو رو خدا بازنشست نشو :((:(( من به شخصه این جا منتظر پروژه بعدیتم مرد)

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
View attachment 170050

Let's Goooooooooooo

===========

منتها بعدش هم ساکورایی یه پیام کوتاه برای طرفدارا داره (تو رو خدا بازنشست نشو :((:(( من به شخصه این جا منتظر پروژه بعدیتم مرد)

فردا دقیقا میشه یه روز قبل از لانچ جهانی Crash 4
و از طرف دیگه هم سالگرد تاسیس Monolith Soft ـه

من دارم گوز رو به شقیقه ربط میدم ولی هر کدوم رو شن بال درمیارم در کل :D

• Smile
Reactions: mr-game&watch

mr-game&watch

کاربر سایت
Apr 26, 2012
1,395
View attachment 170050

Let's Goooooooooooo

===========

خدایش بازنشسته بشه خیلی ضد حاله (البته متاسفانه یه سری مشکلات جسمی داره ساکواریی که ممکنه مجبور بشه)

پ.ن: به امید اینکه بازی بدیش در حد کید ایکاروس سوپرایز کننده باشه

• Like
Reactions: Z-fan

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
خدایش بازنشسته بشه خیلی ضد حاله (البته متاسفانه یه سری مشکلات جسمی داره ساکواریی که ممکنه مجبور بشه)

پ.ن: به امید اینکه بازی بدیش در حد کید ایکاروس سوپرایز کننده باشه

منم به همین امید دارم
این بشر عین کوجیماست، اسمش اش خفنه و... و عملا بدون ساکورایی هیچ کس نمیتونه یه اسمش در حد چیزی که اسم این بشر روش بود بزنه. ولی محدودش می کنه. کلا دوست دارم ببینم خارج از اسمش چی از پسش برمیاد. همون جور که دوست دارم ببینم کوجیما خارج از متالگیر چی از پسش برمیاد.
Kid Icarus ـش که محشر بود و به نظرم هنوزم زور داره اون حجم از محتوا و داستان باحال و دیالوگ های خفن و بامزه تو 3DS اسیر موندن و هیچ راهی جز ریمیک/ریمستر شدن برای بیرون اومدن از اون جا ندارن.
از طرفی خود ساکورایی هم دوست نداره دیگه ادامه Kid Icarus رو بسازه. واسه همین کنجکاوم بدونم پروژه بعدیش دقیقا چیه؟ IP جدیده یا دوباره ادامه یکی از IP های قدیمی نینتندوئه یا یه نوع سورپرایز جدید.

البته این پیامی که ته معرفی می ده، احتمالا در مورد تاخیر به خاطر کرونا و موارد مشابهه و بعیده چیز خیلی دراماتیکی که من میگم باشه :D

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
View attachment 170050

Let's Goooooooooooo

===========

یه ربع دیگه شروع میشه

150 هزار نفر از الان زنده دارن می بیننن
آقامون دنیل احمد هم تایید کرده ترد پارتیه (بای دیفالت شرط رو باختم من @Akiba ... الان فقط امیدم اینه تو هم ببازی :D)

• Like
Reactions: DFSHINNOK7

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
سه دقیقه
این تن توان این همه هایپ را ندارد :D

الان 300 هزار نفر منتظرن... واویلا :D

الان تو حالتیم که چه کرش باشه چه هر کوفت دیگه ای هایپ میشم :D

• Like
Reactions: reza8

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
2% شارژ نمیتونم همراهی کنم...
امیدوارم سوییچت رو ببرم>:):))

خیر... جفتمون باختیم :))

استیو اضافه شد اونم به صورت تمام و کمال
رسما یه فایتر با سیستم کرفتینگ و خونه سازی داریم... LOL
این ساکورایی واقعا روانیه :D

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
الان دیگه واقعا Smash گنده ترین کراس اور تاریخه
(560 هزار نفر داشتن می دیدن تریلر رو همزمان :D اصن می فهمید ابعاد رو)

اطلاعات جدید قبل Minecraft Live تو 3 اکتبر گفته میشه :D

170388

توییتر رسما ترکید بعد معرفی... بالا نمیومد :D

چه می کنی تو ساکورایی... Madman :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر