نمرات Persona 3 Reload

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,936
C99E63D1-A3CD-4E9D-A2DB-F2E91B02FFC0.jpeg
بالاخره نقدهای این ریمیک مورد انتظار هم سرازیر دارن میشن
متای نسخه PS5 فعلا میانگین ۸۹ از ۴۴ نقد
ایکس باکس ۸۶
و PC هم ۸۹
9E055CBC-8475-4799-8C42-5A793607D602.jpeg

مشاهده ریز نمرات در سایت اپن کریتیک:
Persona 3 Reload Reviews

آخرین ویرایش:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,363
نام
مــاکــان
آیا می تونه جایگزین خوبی برای BG3 باشه :D ؟ چون دیگه اشباع شدم ازش خیلی ، میخوام چیزی پیدا کنم جایگزینش کنم یه مدت !
ذره ای بهم شباهت ندارن
پرسونا یجورایی شبیه ساز زندگی دبیرستانیه با مبارزات jrpg طور
فکر کنم منظورش این بود که این روتین بازی کردن BG3 رو با P3 میتونم بزارم کنار یا نه.
به نظر من سری پرسونا به خاطر گیم پلیی که داره به راحتی میتونه بالای 80-70 ساعت و بیشتر سرگرمت کنه.

این وسط هم آنتراک خوبی میشه که مدتی از BG3 فاصله بگیری.

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746
فکر کنم منظورش این بود که این روتین بازی کردن BG3 رو با P3 میتونم بزارم کنار یا نه.
به نظر من سری پرسونا به خاطر گیم پلیی که داره به راحتی میتونه بالای 80-70 ساعت و بیشتر سرگرمت کنه.

این وسط هم آنتراک خوبی میشه که مدتی از BG3 فاصله بگیری.

منظورم دقیقا همین بود ، ممنون از راهنمایی هر دوتون.
یکم ویدئو ببینم خوشم آمد میگیرم.

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,936
277168A5-038B-424F-9914-CA4C6FC89EA4.jpeg
اینا برای ایکس باکس سریز ایکس ثبت شدن متاش رو کشوندن ۸۷...
ساقی اون اولیو زنده میخوام
دیگه سر بازی ژاپنی شمشیر از رو بستن شدن عین یوزر ریویوهای دوزاری

انقدر خست به خرج دادن سایتای دیگه برای PS5 هم سه چهار تا چیزخل مثل اینا نمره پایین بدن کلا میره ۸۶ ۸۵ اینا...

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,936
D5333CC2-B28B-4204-AE1B-53FCE4141A52.jpeg
بله متاسفانه نسخه PS5 همونطور که پیش بینی میکردم پایینترم اومد

متاسفم برای Destructoid که سایت معقولی میزد به جمع آنتی JRPG ها پیوسته ظاهرا

حالا جیم لوطی باید دید چند میده

حیف و دو صد حیف فقط اگه اونایی که ۹ دادن نصفشونم ده میدادن اینطور نمیشد

من نگرانیم از اینه atlus سراغ ریمیک شماره ۲ و ۱ و if... نره یه درصد سر این نقدا

بعد FF VII CC سخت گیرانه ترین و احمقانه ترین امتیازدهی رو سر این بازی شاهد بودیم. نقدا رو خوندم اونا که ۹ داده بودن دقیقا نصفشون معلوم نبود به چی ایراد گرفته بودن

• Like
Reactions: ce7en44

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,247
View attachment 327449
بله متاسفانه نسخه PS5 همونطور که پیش بینی میکردم پایینترم اومد

متاسفم برای Destructoid که سایت معقولی میزد به جمع آنتی JRPG ها پیوسته ظاهرا

حالا جیم لوطی باید دید چند میده

حیف و دو صد حیف فقط اگه اونایی که ۹ دادن نصفشونم ده میدادن اینطور نمیشد

من نگرانیم از اینه atlus سراغ ریمیک شماره ۲ و ۱ و if... نره یه درصد سر این نقدا

بعد FF VII CC سخت گیرانه ترین و احمقانه ترین امتیازدهی رو سر این بازی شاهد بودیم. نقدا رو خوندم اونا که ۹ داده بودن دقیقا نصفشون معلوم نبود به چی ایراد گرفته بودن
آقا 88 ماورای خوبه ها:D چرا انقد دراما درست میکنی برا خودت! بنظرم که عملکرد بازی خیلی خوبه. با توجه به اینکه نسخه اصلی زمان ps2 اومده و الان P5 با گیم پلی خیلی کامل تر موجوده، این نمرات دور از انتظار نیست. همیشه هم یه سری نخاله هستن که نقد چرت و پرت بزنن چیز جدیدی نیستش.

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,936
آقا 88 ماورای خوبه ها:D چرا انقد دراما درست میکنی برا خودت! بنظرم که عملکرد بازی خیلی خوبه. با توجه به اینکه نسخه اصلی زمان ps2 اومده و الان P5 با گیم پلی خیلی کامل تر موجوده، این نمرات دور از انتظار نیست. همیشه هم یه سری نخاله هستن که نقد چرت و پرت بزنن چیز جدیدی نیستش.
دراما نیست، به نظرم در واقع چون نسخه ارجینال متای ۸۹ گرفته بود (که البته اونم اندرریت شد) اینم یه جوری تا کردن ۸۹ بالاتر نیاد
من خودم بازیو فردا شب دان میکنم تعطیلات میشینم پاش
ولی اونطور که از نمایشهاش فهمیدم از لحاظ گیم پلی و مکانیکها با چیزایی که بهش اضافه شده فرقی با P5 نداره
به نظرم از رویال که کرینج شده بود اون بخش داستانی اضافه ش و اون دختره یوشیزاوا بود چی بود که در برابر بانوی دو عالم حضرت ماکوتو ساما (س) هیچ بود:D و فاز ادوتنسه زدن شخصیت و اینا و... دیگه واقعا سرتره جو این شماره ۳ کلا بی نظیر بود

پ.ن: امیدوارم روند ریمیک ادامه داشته باشه و سه شماره نخستین که به دلیل قدیمی بودن رنگشونو ندیدم یعنی if... و ۱ و ۲ هم ریمیک شن

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,363
نام
مــاکــان
دراما نیست، به نظرم در واقع چون نسخه ارجینال متای ۸۹ گرفته بود (که البته اونم اندرریت شد) اینم یه جوری تا کردن ۸۹ بالاتر نیاد
من خودم بازیو فردا شب دان میکنم تعطیلات میشینم پاش
ولی اونطور که از نمایشهاش فهمیدم از لحاظ گیم پلی و مکانیکها با چیزایی که بهش اضافه شده فرقی با P5 نداره
به نظرم از رویال که کرینج شده بود اون بخش داستانی اضافه ش و اون دختره یوشیزاوا بود چی بود که در برابر بانوی دو عالم حضرت ماکوتو ساما (س) هیچ بود:D و فاز ادوتنسه زدن شخصیت و اینا و... دیگه واقعا سرتره جو این شماره ۳ کلا بی نظیر بود

پ.ن: امیدوارم روند ریمیک ادامه داشته باشه و سه شماره نخستین که به دلیل قدیمی بودن رنگشونو ندیدم یعنی if... و ۱ و ۲ هم ریمیک شن
اینقدر فروش خوبی داشته که از همین الان ادامه روند ریمیک نسخه های قدیمی رو تضمین شده بدون.
فروشش به تنهایی فقط روی استیم ترکونده بدون احتساب گیم پس.
دیگه بماند روی پلی استیشن (پلتفرم اصلی) و Xbox .
خیالت راحت آقا.

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,936
مگه پرسونا هم متا میخواد؟ جدی کسی دنبال متاشه؟
چه متا ۲ باشه چه ۱۰۰، پرسونا همیشه پرسونا هست
مساله دنبال متا بودن نیست
خوردن حق بازیه
به نظر من که هر جور نگاه کنی حقشو خوردن کافیه نمرات ۸ و ۹ رو چک کنی قشنگ دو سومشون هیچ دلیل موجهی ندارن
متا هم هر جور نگاه کنی مهم هست.

ولی من به شخصه دنبال متاش بودم لحظه شماری برای ریلیزش نمیکردم
بعد کسی که دنبال متاست میگه مثلا زیر فلان نمره گرفت بازیش نمیکنم بعد اومدن نمرات

ضمنا به نظرم پارت اول ریمیک FF VII هم اندرریت شد حقش قطعی بالای ۹۰ بود عملکرد اسکوئر هر چقدر این سالها بد بود این بازی عالی بود، حتی DLC شم عالی بود اصلا و ابدا فکر نمیکردم از یوفی چنین DLC تراژدیکی دربیارن، اونم محتوای جدید که قبلا نبوده.

منتقدا باید تکلیفشونو با ریمیکها مشخص کنن دارن خلاف نظر گیمرهایی که ریمیک میخوان اکثرا نمره میدن.
اینم فاکتور نگیریم FF VII به اون عظمت رو‌ وقت میذارن تو سه تا پارت با جزییات میسازن بعد زیر ۹۰ میشه واقعا زور داره

آخرین ویرایش:

Max Blood

کاربر سایت
Feb 17, 2016
806
نام
پویا
خوردن حق بازیه
به نظر من که هر جور نگاه کنی حقشو خوردن کافیه نمرات ۸ و ۹ رو چک کنی قشنگ دو سومشون هیچ دلیل موجهی ندارن

ضمنا به نظرم پارت اول ریمیک FF VII هم اندرریت شد حقش قطعی بالای ۹۰ بود عملکرد اسکوئر هر چقدر این سالها بد بود این بازی عالی بود، حتی DLC شم عالی بود اصلا و ابدا فکر نمیکردم از یوفی چنین DLC تراژدیکی دربیارن.

منتقدا باید تکلیفشونو با ریمیکها مشخص کنن دارن خلاف نظر گیمرهایی که ریمیک میخوان اکثرا نمره میدن
کلا توی بحث ریمیک هنوز بعضی از منتقدین معلوم نیست چی میخوان. اکثر منتقدها نمرات بالایی دادن ولی خب هنوز یه عده تکلیفشون مشخص نیست و بیخود 6 یا 7 میدن. این قضیه واسه ریمیک عف عف هفت هم بودش و کاریش نمیشه کرد.
به جاش شما از کیفیت ریمیک لذت ببر و امیدوار باش خوب فروش کنه چون اتلوس حداقل دوتا ریمیک با کیفیت دیگه هنوز جا داره که بسازه.

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,936
کلا توی بحث ریمیک هنوز بعضی از منتقدین معلوم نیست چی میخوان. اکثر منتقدها نمرات بالایی دادن ولی خب هنوز یه عده تکلیفشون مشخص نیست و بیخود 6 یا 7 میدن. این قضیه واسه ریمیک عف عف هفت هم بودش و کاریش نمیشه کرد.
به جاش شما از کیفیت ریمیک لذت ببر و امیدوار باش خوب فروش کنه چون اتلوس حداقل دوتا ریمیک با کیفیت دیگه هنوز جا داره که بسازه.
اون دو تا ۶ و ۷ اگه اونایی که ۸ و ۹ دادن سر کیسه رو شل میکردن زیاد مهم نبود البته الانم نیست
طرف سازنده میاد وقت میذاره ایونتای جدید اضافه میکنه گیم پلی رو به روز میکنه کاراکترها رو با گرافیک امروزی طراحی میکنه و صدها تغییر ریز و درشت دیگه و... باور کن کار ساخت ریمیک خوب از بازی جدید هم سخت تره (حالا ریمیک سایلنت هیل۲ و متال گیر سالید۳ بیاد که نمرات ۴ ۵ درو میکنن قطعی، این حرفم ثابت میشه)

اینهمه سختی که گفتم تهش میان منتقدا شمشیر رو از رو میبندن دنبال زیر بغل مار میگردن تو نقدا.
این واقعا نمیشه و بخوای نخوای پیام منفی داره

The Pale King

The old King of Hallownest
کاربر سایت
Jul 5, 2008
1,002
نام
امیر حسین
خوردن حق بازیه

بعد کسی که دنبال متاست میگه مثلا زیر فلان نمره گرفت بازیش نمیکنم بعد اومدن نمرات

ضمنا به نظرم پارت اول ریمیک FF VII هم اندرریت شد حقش قطعی بالای ۹۰ بود عملکرد اسکوئر هر چقدر این سالها بد بود این بازی عالی بود، حتی DLC شم عالی بود اصلا و ابدا فکر نمیکردم از یوفی چنین DLC تراژدیکی دربیارن، اونم محتوای جدید که قبلا نبوده.

منتقدا باید تکلیفشونو با ریمیکها مشخص کنن دارن خلاف نظر گیمرهایی که ریمیک میخوان اکثرا نمره میدن.
اینم فاکتور نگیریم FF VII به اون عظمت رو‌ وقت میذارن تو سه تا پارت با جزییات میسازن بعد زیر ۹۰ میشه واقعا زور داره
این حسو من سر یه ۷ و ۸ بالدورز داشتم :D
کاملا درکت میکنم.
نکته اینه که کلا منتقدای الان اصلا مثل چند سال قبل نیستن. خیلی نثدا واقعا نقد نیستن. این مورد سر همه ی شاهکارا بوده. حتی TLOU2. الان خیلی سلیقه و بهانه گیریای الکی باب شده توی نقد.
ایشالله پرسونا ۶ میاد و ۹۷ رو رد میکنه و جشن میگیریم :D
ضمن اینکه پرسونا ۳ ریلود درسته که ریمیک هست, ولی وقتی شاهکاری مثل پرسونا ۵ رو بازی کردیم, هنوز هم مکانیزم ها و خط کلی این بازی نسبت به ۵ قدیمی تر هست واقعا. نمونش همون کتاب خوندن و... هست. دوس داشتم توی این نسخه باشه.
باید قبول کرد که پرسونا ۵ یه چیز تاریخی و انقلابی بود که به قول یکی از دوستان, خود سازنده ی بازی هم باید خودشو بکشه تا ۶ از ۵ انقلابی تر باشه :D ولی در کل حق این نسخه قطعا حداقل ۹۰ هست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر