نقد و بررسی Resident Evil 7 از دیدگاه بازی سنتر

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
files-reviews-re7-rev-scr3%5Bd66c28e585afa5dd78aba1e1fab04130%5D.jpg

در کنفرانس E3 2016 شرکت سونی، شاید هیچ کس انتظار معرفی عنوان شماره داری از سری رزیدنت اویل را نداشت. نمایشی که در ابتدا هیچ شباهتی به شماره‌های قبلی این سری نداشت و بصورت اول شخص دنبال شده و کم و بیش نشانه‌هایی از دموی مشهور P.T. در آن دیده می‌شد. اما در پایان با نقش بستن نام رزیدنت اویل، تقریبا همه شکه شدند. همان شب دموی بازی نیز در دسترس عموم قرار گرفت اما باید گفت هیچ شباهتی به رزیدنت اویل نداشت و بیشتر شبیه به یک کپی ناقص از دیگر عناوین اول شخص ترسناک بود! تقریبا هیچ کس به یقین نمی‌توانست آینده این عنوان را پیش بینی کند. آیا با یک رزیدنت اویل ناب و بنا به ادعاهای کپکام، بازگشت به ریشه‌ها طرف هستیم؟ یا صرفا یک عنوان بیربط و ضعیف دیگر همچون شماره‌های اخیر این سری خواهیم داشت؟ برای دانستن این مهم شما را با نقد و بررسی رزیدنت اویل 7 از دیدگاه بازی‌سنتر همراه می‌کنیم.

لینک نقد

http://www.bazicenter.com/resident-evil-7-biohazard/reviews/715

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,561
نام
حسین
من بازی نکردم ولی حدود یه ساعت اول بازی رو از چنل pewdiepieدیدم خیلی حال کردم باش
یعنی مبارزه با ددی کاملا منو یاده مبارزه لیون با chief mendez انداخت

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
به به فردین مگه نگفته بودی TLG آخرین نقدت بود؟
Welcome back :D
قرار بود باشه و انصافا هم حدود 1.5 ماهی رفتم استراحت. البته تو پروسه نوشتن اون نقد هم داشتم استراحت میکردم. این قضیه متا انرژی داد بهم شدیدا :D بچه ها هم تو تاپیک اشاره کرده بودن که برگردم :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر