نظر Cory Barlog در مورد GOW III

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
693.jpg

وبسایت 1UP, بعد از مصاحبه با دیوید جف، این‌بار به سراغ Cory Barlog، کارگردان سری دوم این بازی رفته است. در این گفتگو در مورد GOW II سوال و جواب‌هایی رد و بدل می‌شود. در انتها نظر او را در مورد اینکه اگر خودش به جای کارگردان GOW III بود، این بازی را چگونه ادامه می‌داد پرسیده می‌شود.

Cory Barlog گفت:" اگر من کارگردان بازی بودم، این سه‌گانه را به شایستگی و همانطور که باید و شاید تمام می‌کردم و تقریبا همان ایده‌ها و راهکار‌هایی را که خودم و Jaffe در بازی‌های قبلی پیاده کرده بودیم ادامه می‌دادم."

" محوریت بازی باید حفظ شود. من فکر می‌کنم که GOW III از مسیر خود کمی تغییر جهت داده است. وقتی یک کارگردان جدید روی کار می‌آید این اتفاقات نیز رخ می‌دهد. او بازی را از آن خود می‌کند و سعی می‌کند تا آن را به سلیقه خود بسازد."

" بهرحال من فکر می‌کنم که اگر کارگردان GOW III بودم، قطعا سعی می‌کردم که محوریت و خط اصلی بازی را حفظ کنم."

Cory Barlog در انتها اشاره کرد که در حال ساخت یک بازی برای سونی می‌باشد که به گفته خودش خیلی زیبا و جذاب است. او افزود که خیلی از بازیباز‌ها با این بازی آشنا هستند ولی از دادن هر گونه اطلاعات دیگری در مورد پروژه خود خودداری کرد.

Source

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
ای بابا اینام اینقدر از حسودی میزنن تو سر و کله هم که آخرشم یه آش شول قلم کار در میاد.

یه بار این میاد میگه اونی من می خواستم نیست، یه بار اونیکی میاد میگه از از مسیر اصلی خارج شده، یکی میاد میشگه شده سونیک، یکی میگه شده اره 7 ، آخرشم معلوم نشد چی شده. امیدوارم گند نزنن به این بازی که فقط به خاطر این اینهمه پول زبون بسته رو دادیم به PS3.

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
Cory Barlog در انتها اشاره کرد که در حال ساخت یک بازی برای سونی می‌باشد که به گفته خودش خیلی زیبا و جذاب است. او افزود که خیلی از بازیباز‌ها با این بازی آشنا هستند ولی از دادن هر گونه اطلاعات دیگری در مورد پروژه خود خودداری کرد.

دیگه معلومه چی داره میسازه که داره میزنه تو سر GOD OF WAR معلومه2 heavenly sword

RONIIN

Tech Team
کاربر سایت
Sep 13, 2008
636
نام
خسرو
ای بابا اینام اینقدر از حسودی میزنن تو سر و کله هم که آخرشم یه آش شول قلم کار در میاد.

یه بار این میاد میگه اونی من می خواستم نیست، یه بار اونیکی میاد میگه از از مسیر اصلی خارج شده، یکی میاد میشگه شده سونیک، یکی میگه شده اره 7 ، آخرشم معلوم نشد چی شده. امیدوارم گند نزنن به این بازی که فقط به خاطر این اینهمه پول زبون بسته رو دادیم به PS3.

فردین جان فکر نمی کنم این حرف ها رو از روی حسودی زده باشن.منظورشون بیشتر این بوده که افکار اون ها برای ساختن بازی با کارگردانی که الان داره بازه رو می سازه مغایرت داره.به هر حال من هم اویدوارم که بازی خوبی از آب در بیاد چون من هم مثل شما یکی از دلایل PS3 خریدنم GOW 3 بوده.:love:

Mamad Ripper

کاربر سایت
Aug 19, 2008
2,368
نام
محمد

فردین جان دقیقاً منم به خاطر همین بازی دارم PS3 میخرم....
به امید خدا که بازی توپی میشه...

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922

یعنی چی حسودی ؟

Cory Barlog و David Jaffe فقط نظرات خودشون رو گفتند و قطعاً اینو همه میدونن که این دو نفر تو ساخت GOW III هیچ نقشی ندارن

پس نترسید از آش خبری نیست :)

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
واقعا حضور این دو فرد GOW III چی میشد خیف که نیستن مخصوصا کوری که واقعا در حزییات و هیحان و انیمیشنها فوق العاده عمل کرد و JAFEE در داستان و طراحی گیم پلی غوغا کرد

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
ببينم اين ها كه اينقدر ناراحت هستند از GOW III چرا اون موقع كه قرار بود بازي ساخته بشه خودشون نرفتند كارگرداني بازي رو دستبگيرند؟

حرف زدن واقعا مسخرس اين موج منفي هست كه گذاشتن پشت GOW III و كارگردانش (كي هست؟)

همه ميدونند من كلا از سري GOW به حد شديدي متنفرم ولي احساس ميكنم Balog و Jaffe دارن يك كم پياز داغش رو زياد مي كنند ، هر كسي نظر خاصي داره و طبق سليقه اش ادامه ميده اگر منم ميرفتم ميشدم كارگردان GOW III سبك و سياق بازي رو تغيير ميدادم اين كه توش شكي نيست.

حالا نميدونم اين بحث چيه كه گذاشتن پشتش GOW III اينجوري ميشه اونجوري ميشه ؟

Barry Burton

کاربر سایت
Jan 16, 2009
33
Cory Barlog کاملا درست گفته . وقتی کارگردان یک نسخه از سری بازی عوض می شه _ مخصوصا اگه اون فرد جزو هم تیمی های سابق که سمتی در حد ابدارچی داشته _ باشه . اون سری بازی از مسیر اصلی خودش خارج می شه و تقریبا گند زده می شه بهش ! مشکلی که تقریبا برای RE 5 هم داره اتفاق می یفته.

پ.ن : این بابا هم از اون افراد بسیار کار بلد هست . همونطور هم که حتما می دونید ایشون در ساخت نسخه psp گاد او وار نقش زیاد و به سزایی داشته . و بدون حضور دیوید اجازه نداد راه گاد او وار گم بشه !

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
Cory Barlog کاملا درست گفته . وقتی کارگردان یک نسخه از سری بازی عوض می شه _ مخصوصا اگه اون فرد جزو هم تیمی های سابق که سمتی در حد ابدارچی داشته _ باشه . اون سری بازی از مسیر اصلی خودش خارج می شه و تقریبا گند زده می شه بهش ! مشکلی که تقریبا برای RE 5 هم داره اتفاق می یفته.

پ.ن : این بابا هم از اون افراد بسیار کار بلد هست . همونطور هم که حتما می دونید ایشون در ساخت نسخه psp گاد او وار نقش زیاد و به سزایی داشته . و بدون حضور دیوید اجازه نداد راه گاد او وار گم بشه !

با احترام به شما... ولی این پستتون از سر تا تهش غلطه

1. کارگردان GOW III آقای Stig Asmussen هستند که در ساخت GOW I و GOW II به عنوان کارگردان هنری حضور داشت... پس نمیتونیم بگیم در حد آبدارچی!! هم در بازی‌های قبلی سمت نداشته

2. Cory Barlog کارگردان GOW: COO نیست بلکه کارگردان GOW II ‍ه...

3. ساخت GOW: COO دست استودیو Ready At Dawn بود و کارگردانش هم آقای Ru Weerasuriya بود.

K.P.

کاربر سایت
Aug 26, 2008
185
با احترام به شما... ولی این پستتون از سر تا تهش غلطه

1. کارگردان GOW III آقای Stig Asmussen هستند که در ساخت GOW I و GOW II به عنوان کارگردان هنری حضور داشت... پس نمیتونیم بگیم در حد آبدارچی!! هم در بازی‌های قبلی سمت نداشته

2. Cory Barlog کارگردان GOW: COO نیست بلکه کارگردان GOW II ‍ه...

3. ساخت GOW: COO دست استودیو Ready At Dawn بود و کارگردانش هم آقای Ru Weerasuriya بود.
با احترام به شما :biggrin1: ولی این پست شما هم نصفش غلطه !

2. Cory Barlog کارگردان هنری بازی GOW: COO هست .

3. باز هم تاکید می کنم کارگردان هنری بازی GOW: COO اقای بارلوگ بوده . و مطمئنن ایشون نقش به سزایی در شکل گیری یک Gow خوش ساخت و زیبا داشته . چون همونطور که می دونید ایشون از دوستان و همکاران بسیار نزدیک به دیوید بوده و خیلی بهتر تونسته ایده های ناب اون رو در بازی حفظ کنه .

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922

2. Cory Barlog کارگردان هنری بازی GOW: COO هست .

3. باز هم تاکید می کنم کارگردان هنری بازی GOW: COO اقای بارلوگ بوده . و مطمئنن ایشون نقش به سزایی در شکل گیری یک Gow خوش ساخت و زیبا داشته . چون همونطور که می دونید ایشون از دوستان و همکاران بسیار نزدیک به دیوید بوده و خیلی بهتر تونسته ایده های ناب اون رو در بازی حفظ کنه .

1 کجا رفت ؟

1. کی گفته اینو ؟ شما هنوز فرق کارگردان، کارگردان هنری و Creative Director رو نمیدونی بعد اومدی از من ایراد بگیری ؟ :biggrin1:

2. بر فرض که اصلا Barlog کارگردان هنری GOW: COO باشه! من تو اون پست گفتم کارگردان اصلی نیست.

3. تاکید میکنیم قبل از پست دادن تحقیق کنید

4. بازم تاکید میکنم قبل از پست دادن تحقیق کنید جناب Barry Burton

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
شما يك منبع بياريد كه كه Barlog كارگردان هنري بازي بوده.

نكته بعدي اينجا جاي مچ گيري نيست. شما مي توني بيا اطلاعات با منبع بده وگرنه هر كسي بلده از اين پست ها بده.
پست ايشون هم همش درست هست

K.P.

کاربر سایت
Aug 26, 2008
185
شما که هی پست منو پاک می کنی و این اخرین پست رو که مال خودت هست رو دست نخورده باقی می ذاری :laughing: که یعنی کسی جوابشو نداد ! حد اقل وقتی پست می دی بذار جوابشم بمونه که ! :) توهینی هم که خدا رو شکر توش نبود ! با این حال موفق باشی دوست من ! :smile:
پست شما و دوستتون درست بود !!!!:smile:

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
شما که هی پست منو پاک می کنی و این اخرین پست رو که مال خودت هست رو دست نخورده باقی می ذاری :laughing: که یعنی کسی جوابشو نداد ! حد اقل وقتی پست می دی بذار جوابشم بمونه که ! :) توهینی هم که خدا رو شکر توش نبود ! با این حال موفق باشی دوست من ! :smile:
پست شما و دوستتون درست بود !!!!:smile:
جالبه شما علاقه واقعا زيادي به بن شدن داريد و اگر من پست هاي شما رو پاك مي كنم دليلش اين نيست كه جوابي نميتونم بلكه به اين خاطره كه مي خوام بحث تموم كنم اما اگر خود شما ميخواهيد مشكلي نيست. اولا شما نمي تونيد از خودتون حرف در بياريد به دليل اينكه شما سازنده بازي نيستيد و قطعا وقتي مي خواهيد يك حرفي ثابت كنيد بايد يك منبعي بياريد. جناب Barlog تا جايي كه من ميدونم به عنوان يكي از نويسندگان GOW:COO بوده در مورد ديگر حرفات هم نيازي به توضيح نيست چون اينجا يك سايت بازي نه دادگاه. شما هم اگه خيلي از حرفتون مطمئنيد خواهشا يك منبع نشان دهيد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر