شایعه نسخه کنسولی The Witcher کنسل شد

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
thewitcher81.jpg

بعد از موفقیتی که بازی The Witcher برای تیم CD Projekt به ارمغان آورد، این تیم تصمیم گرفت که کار بر روی سه نسخه دیگر از این بازی را شروع کند: نسخه کنسولی، The witcher 2 و یک IP دیگر از این مجموعه.

به علت وضعیت‌های وخیم اقتصادی که اخیرا گریبان‌گیر بسیاری از شرکت‌ها شده است، این کمپانی مجبور شد که IP نامگذاری نشده این مجموعه را کنسل کرده و کارکنانی را که بر روی آن کار می‌کردند را اخراج کند.

دیروز نیز تعدادی دیگر از کارکنان این کمپانی اخراج شدند و شایعاتی مبنی بر کنسل شدن نسخه کنسولی( Rise of the White Wolf) به راه افتاد.

The Witcher 2 در این میان جان سالم به‌در برد و کارکنان باقیمانده شرکت هم‌اکنون در حال کار بر روی این عنوان مولتی‌پلتفرم می‌باشند.

هنوز خبر رسمی این موضوع از سوی CD Projekt و آتاری اعلام نشده است هر چند که دور از ذهن نیست.

Source

Mamad Ripper

کاربر سایت
Aug 19, 2008
2,368
نام
محمد
سلام آقا مهدی،نیستی؟:biggrin1:
این خبر رسماً از طرف CD Projekt تایید شد...خیلی حیف شد...
توی متن خبر اومده که:به دلیل سه ماه پرداخت نشدن دست مزد تیم سازنده از طرف CD Projekt بنده خداها بیخیال شدن...

Production On The Witcher Console Officially Halted

خیلی ضدحال بود...

sharoshor

کاربر سایت
Mar 6, 2007
1,165
نام
شهاب
اقا ما نسخه کنسولی نخواستیم.همین 2 رو بدن ممنونیم.فقط میترسم اینقدر کارمند کم کردن به بازی لطمه بزنه.
یادش بخیر چه حالی میداد بازی.موسیقی متنش رو هنوزم دارم و میزارم یه حس عجیب بهم میده.
به امید موفقیت the witcher.

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
مسئله اصلی اینه که خوده CDP این نسخه کنسولی رو نمیسازه و ساختش رو داده دست یه استدیوی دیگه ولی الان 3 ماه هست که حقوقی از سوی CDP پرداخت نشده برای همین ساخت بازی متوقف شده ولی هنوز کاملا کنسل نشده.

GoldenDragon

کاربر سایت
Aug 31, 2007
232
نام
عماد
تقریبا میشه حق رو به هر دو طرف داد، CDP اعلام کرده که حقوق اون استودیو بر اساس پیشرفت پروژه داده میشه و نه مدت مشخص و اینکه WSG نتونسته در زمان تعیین شده انتظاراتشون رو برآورده کنه
از طرف دیگه WSG هم ادعا کرده با قطعی حقوق مقصر اصلی تعویق پروژه خود CDP ـه

من الان واقعا موندم طرف کی رو بگیرم :-" (مث دنیای خاکستری Witcher که مرز خوبی و بدی مشخص نبود)

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
خوب حق با CDP هستش, چون حتما WSG نتونسته نیازشون رو تو موعد مقرر برقرار کنه که پولی بهشون نداده.
شاید اصلا نیاز سنجی اشتباه بوده و انتظار از WSG بیشتر از چیزی بوده که تونسته انجام بده.

من چون PC ندارم, خیلی دوست دارم این شاهکار رو بتونم رو کنسول بازی کنم, امیدوارم کنسل نشه, پارسال که شایعه شده بود از خوشحالی, کلی خوشحال بودم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر